Партнер Клуба: Вukovelcamping або автокемпінг Буковель

(Закарпатська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Волинська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька обл.)

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

jurabike
Повідомлень: 1735
З нами з: Суб серпня 14, 2010 09:25
Ім'я: Юрій
Техніка: Skoda SuperB+Dethleffs
Країна, місто: Україна, Івано-Франківськ
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 62 рази
Контактна інформація:

Re: ПРОЕКТ bukovelcamping або автокемінг Буковель

Повідомлення jurabike »

не хочу встрявати в полеміку але Буковель це не Україна і , навіть, не закордон. Вести бізнес на курорті дорого фінансово і непросто в психологічному плані. На старті проекту я та інші караванери неодноразово зтикались з повільнодумаючою охороною , гасінням мангалів та іншими неприємними моментами. Зараз ми це все помалу виправили. Йде підвід комунікацій до побутового приміщення. Після прорахування двох попередніх сезонів бачу два виходи з ситуаціі.
1) ціна в 90 грн без 220 В чи 130 грн з 220В. Але вода та туалет, як і раніше , десь там.
2) ціна в 200 грн . В ціну входять 220В, туалет\душ на кемпінгу, альтанка , дрова тощо.

Але спираючись на досвід бізнесування ми робим велику знижку постійним відвідувачам та ВІП-клієнтам. Для клуберів Олег випросив додаткові пільги. Я погодився, бо вважаю і себе членом цього клубу. Наразі не йде мова про ціни , йде мова про роботу цього проекту в цілому. Неможливо не то що розвиватись ,а просто жити на 10 грн з трейлера, це не Сичавка. Нові юзери можуть перечитати тему від початку, два роки тому один московський діяч влаштував стоянку в Яремчі . Можна безпосередньо в них взнати про "переваги" віддаленого стояння. Я і надалі вважаю що люди повинні мати вибір. Стояти можна будь-де - в Яремче, Микуличині чи безпосередньо на лижному схилі курорту.

До речі, таки відкрився наш новий сусід http://uahotels.com.ua/hotels/item/redi ... kovel.html

Добавлено спустя 8 минут 24 секунды:
pastim писав:
Hobbyt писав:То ли мне одному показалось ...мож нет...но как то дороговато... :-(
.
Юрчик...ты хочешь покончить с бедностью за один день... :-)
В принципиальном плане ест два варианта ведения бизнеса: получение прибыли за счет цены или за счет оборота. Первый путь тупиковый,как правило рссчитан на лохов, не ориентирующихся в реальной стоимости или не знающих цены деньгам. Но лохов с каждым разом будет становиться все меньше и бизнес умирает. Толковый предприниматель работает только по схеме увеличения оборота. В этом случае никакие кризисы практически существенно не влияют на дело.
абсолютно незрозуміло про лохов. Всі караванери які купують по каталогам Мовери чи Реймо , преплачують 20, а той 40% від ціни каталогу. Вони лохи ? Вони ж орієнтуються в реальной стоимости але й далі переплачують. Може то просто така українська ціна ?


http://www.reimo.com - корисні речі для караванерів, замовлення та доставка
+38050 373 17 51
+380503377465 viber
Аватар користувача
pastim
Повідомлень: 124
З нами з: Нед вересня 09, 2012 21:21
Ім'я: Игорь
Техніка: ВАЗ21713+KIP35EK
Країна, місто: Украина, Хмельницкий
Skype: pastim40
Подякували: 1 раз

Повідомлення pastim »

jurabike писав: абсолютно незрозуміло про лохов. Всі караванери які купують по каталогам Мовери чи Реймо , преплачують 20, а той 40% від ціни каталогу. Вони лохи ? Вони ж орієнтуються в реальной стоимости але й далі переплачують. Може то просто така українська ціна ?
Це якраз і є реальна ціна = ціна по каталогу + витрати на доставку. Якщо ж ціна формується за принципом: в Сичавці так, в Голопупинцях так, а я ціну встановлю так, то це і є різновидність лохотрону. Прикиньте, в що обійдеться поїздка на тиждень своїм транспортом з караваном і тоді зразу стане зрозуміла різниця між цими двома формами бізнесу.
jurabike
Повідомлень: 1735
З нами з: Суб серпня 14, 2010 09:25
Ім'я: Юрій
Техніка: Skoda SuperB+Dethleffs
Країна, місто: Україна, Івано-Франківськ
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 62 рази
Контактна інформація:

Re: ПРОЕКТ bukovelcamping або автокемінг Буковель

Повідомлення jurabike »

чому європейці не оплачують доставку ? значить, вони платять нереальну стоимость. Літом я був в Німеччині і купив люки без надбавки , я лох чи ні ?
ціна любого продукту формується на тільки від попиту , а й з затрат, які йдуть на цей продукт. Хоча ця сама думка читається в Вашому останньому пості. Тобто Ви самі собі і відповідаєте.
http://www.reimo.com - корисні речі для караванерів, замовлення та доставка
+38050 373 17 51
+380503377465 viber
Аватар користувача
Driver
Повідомлень: 685
З нами з: Пон липня 11, 2011 17:46
Ім'я: Олег
Техніка: Ford S-Max
Країна, місто: Львов
Skype: nemoshaker
Контактна інформація:

Повідомлення Driver »

Люди добрые!
я не могу понять одного-нам сделали скидку, нормальную скидку.
Объясните мне, что сейчас не нравиться ?
Игорь, Михаил -какие вы цены хотели бы видеть?
Есть реальный себик и ничего с эти не сделаешь

з.ы. кстати стоимость киловатта это не Юрина причуда

Добавлено спустя 51 минуту 53 секунды:
pastim писав:Це якраз і є реальна ціна = ціна по каталогу + витрати на доставку. Якщо ж ціна формується за принципом: в Сичавці так, в Голопупинцях так, а я ціну встановлю так, то це і є різновидність лохотрону. Прикиньте, в що обійдеться поїздка на тиждень своїм транспортом з караваном і тоді зразу стане зрозуміла різниця між цими двома формами бізнесу.
Игорь, убедительная просьба выражаться более уважительно, по отношению ко всем участникам форума.
Мы все разные, но объединяет нас одно увлечение и на этом форуме мы уважаем мнение любого участника.
Юра делает бизнес в достаточно непростых условиях- на Буковеле, причем в первую очередь он делает бизнес для нас, а не на нас.
Я благодарен ему за это - потому что, без его бизнеса мне некуда было бы приехать зимой с караваном.
Это могут сказать многие на форуме.
Игорь, еще раз убедительная просьба.....
Чем ниже человек душой, тем выше задирает нос. Он носом тянется туда, куда душою не дорос.
Омар Хаям
Аватар користувача
sam-od
Повідомлень: 2179
З нами з: Нед липня 26, 2009 00:06
Ім'я: Александр
Техніка: Fiat Dukato Kamper
Країна, місто: Одесса
Звідки: одесса
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: ПРОЕКТ bukovelcamping або автокемінг Буковель

Повідомлення sam-od »

Вот скажите люди добрые!, многие пишут что бюджет не позволяет!? не позволяет что????? приехать в самое сердце буковели и не гнаться за 15-35 км к горке? за такие же деньги можно стоять в микулиничах, татариве, ворохте и яремче????? пожалуйста, сначала постойте,погоняйте в пробках а потом скажите что проще. я не призываю взвинчивать цены и проводить естественный отбор( касаемо всех и меня в том числе) я призываю трезво рассудить и взвесить, а не просто лить на голову г., человеку который развивает этот кемпинг.
для начала нужно попробовать самому что то сделать по человечески, потом критиковать других.
jurabike
Повідомлень: 1735
З нами з: Суб серпня 14, 2010 09:25
Ім'я: Юрій
Техніка: Skoda SuperB+Dethleffs
Країна, місто: Україна, Івано-Франківськ
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 62 рази
Контактна інформація:

Re: ПРОЕКТ bukovelcamping або автокемінг Буковель

Повідомлення jurabike »

поки всі думають що на 7 схилі я знайшов скважину з нафтою, то так і бути трохи розкажу . За вересень зїздив на буку 2 рази - це по 200 грн на дизель, свій час та інше не рахую. Заплатив за труби на вод\каналізацію 3 тис грн, заплатив авансом за 220в 6 тис грн. Зараз як тільки прокопають то виставлять рахунок на роботу . Унітаз та умивальник чекають з минулого року , треба докупити пару душових кабін, парочку обігрівачів та бойлер для підігріву води.Хочу також пралку. В десятку не вкладаюсь, а ще треба то все привезти, змонтувати, пяте\десяте . На днях треба знову їхати , бо без присутності робота не йде. 25 тис знову корова як язиком злиже. Якщо поставити прибуток в 10-15 грн, то за скільки років то окупиться ? А зарплата працівникам ? А закупити дров ? А закупити газ ? А продукти на весь сезон ? А дизпаливо додому зїздити ?

оцебо подумав , що готовий віддати кемпінг у концессію любому бажаючому. Можете поставити ЛЮБУ ціну , навіть 20 грн. Або 300 .Моїх буде 10 грн в добу з каравану. )) Я не плачусь що мало заробляю, але і волонтером третій рік бути не хочу. Для чого це мені ? Я не рахую Ваші гроші, не питаю чому гривня падає . Та пиво на Буковелі коштує 45 грн, а тут почалось "лох-нелох".

нагадаю переваги стояння на кемпінгу: на курорті діє ранкова акція - прокат та катання до 9.00 можна придбати з 20-30% знижкою.Каса за 20 метрів. Знайомі які жили в Поляниці , на неї ні разу не встигли - кажуть що сауна не відпускала довго . Не треба прогрівати авто та ганяти попри злостних ДАЙців по 50 км в день. Не треба просто ганяти, снігопади та морози інколи ще ті. Про всі нематеріальні переваги розказувати навіть не буду. Та то таке, кожному своє.
http://www.reimo.com - корисні речі для караванерів, замовлення та доставка
+38050 373 17 51
+380503377465 viber
kekas
Повідомлень: 1
З нами з: Пон жовтня 15, 2012 19:00
Ім'я: Виталий
Техніка: HOBBY
Країна, місто: Львов
Контактна інформація:

Re: ПРОЕКТ bukovelcamping або автокемінг Буковель

Повідомлення kekas »

І я впевнений ще не відбите саме побутове приміщення-контейнер, куплене Юрою того року, в інтернеті є ціни, ~ 30 000 грн.
Порахуйте хто вміє.

Можна жити звичайно в Яремче, і пиляти вранці 30 км і стояти в пробці. А на буці зранку встав, у лижі обувся...

Зручно, тому й дорожче. Але дорожче не через те шо Юра користується тим що це зручно і "взвинчивает цены", а користується цим Буковель (ніхто ж не думає шо Юрі безкоштовно там виділили місце?), а в них в свою чергу можуть бути свої причини... бо ж бачать всі на шо Буці все значно дорожче ніж де інде. + витрати Юрині - хто вміє думаю в змозі порахувати і зрозуміти шо нікого Юра за лохів "не держит".
Аватар користувача
BRUTALIY
Повідомлень: 7539
З нами з: Нед травня 16, 2010 19:39
Ім'я: Віталій
Техніка: FJ
Країна, місто: Україна, Хмельницький
Звідки: Красо України, Подолля! (с) Л.Українка
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 25 разів
Контактна інформація:

Re: ПРОЕКТ bukovelcamping або автокемінг Буковель

Повідомлення BRUTALIY »

kekas писав:Пора[censored]те хто вміє.
:-) Бот в дії ;;-)))
067-151-3-515
BRUTAL CARAVANS
Підбір та доставка караванів з Європи.
Ремонт та сервіс будинків на колесах. Встановлення додаткового обладнання
Запчастини і аксесуари по каталогам REIMO та FRANKANA/FREIKO



караван кемпинг кемпінг ремонт сервис тюннинг
Аватар користувача
dosipov2
Повідомлень: 873
З нами з: Вів вересня 27, 2011 10:50
Ім'я: Дмитрий
Техніка: jeep grand cherokee . hobby 610
Країна, місто: Украина, Херсон

Re: ПРОЕКТ bukovelcamping або автокемінг Буковель

Повідомлення dosipov2 »

Уважаемые! Ну что вы тут устроили за базар. Дорого не дорого. Вы приходите в магазин, на базар, на АЗС, на тот же европейский кемпинг и тд. Вам сообщают цену. И вы начинаете обсуждать - почему дорого, и из чего состоит цена ? Бред ! Не нравиться ищите дешевле. Но потрошить нервы Юрке в данном вопросе - это, как минимум бестактность, а как максимум - идиотизм помноженный на постсовковый менталитет. Юра ! Ты делай нормальные условия, какие потянешь, а по-поводу цены, то она более, чем демократична для желающих совместить караванинг и горные лыжи. И про расходы свои не распространяйся, лишнее это.Уважай себя, а не тех кто дурь свою даже прикрыть не пытается. Ну вот как-то так.
Аватар користувача
Driver
Повідомлень: 685
З нами з: Пон липня 11, 2011 17:46
Ім'я: Олег
Техніка: Ford S-Max
Країна, місто: Львов
Skype: nemoshaker
Контактна інформація:

Повідомлення Driver »

dosipov2 писав:Уважаемые! Ну что вы тут устроили за базар. Дорого не дорого. Вы приходите в магазин, на базар, на АЗС, на тот же европейский кемпинг и тд. Вам сообщают цену. И вы начинаете обсуждать - почему дорого, и из чего состоит цена ? Бред ! Не нравиться ищите дешевле. Но потрошить нервы Юрке в данном вопросе - это, как минимум бестактность, а как максимум - идиотизм помноженный на постсовковый менталитет. Юра ! Ты делай нормальные условия, какие потянешь, а по-поводу цены, то она более, чем демократична для желающих совместить караванинг и горные лыжи. И про расходы свои не распространяйся, лишнее это.Уважай себя, а не тех кто дурь свою даже прикрыть не пытается. Ну вот как-то так.
Как там пишет наш общий знакомый .... +100500!
Чем ниже человек душой, тем выше задирает нос. Он носом тянется туда, куда душою не дорос.
Омар Хаям
Аватар користувача
murawej
Повідомлень: 705
З нами з: Пон серпня 15, 2011 21:30
Ім'я: Сергей
Техніка: БМВ318 Houm-Car32
Країна, місто: Украина Житомир
Skype: murawej2
Звідки: Украина Житомир
Контактна інформація:

Повідомлення murawej »

dosipov2 писав:Уважаемые! Ну что вы тут устроили за базар. Дорого не дорого. Вы приходите в магазин, на базар, на АЗС, на тот же европейский кемпинг и тд. Вам сообщают цену. И вы начинаете обсуждать - почему дорого, и из чего состоит цена ? Бред ! Не нравиться ищите дешевле. Но потрошить нервы Юрке в данном вопросе - это, как минимум бестактность, а как максимум - идиотизм помноженный на постсовковый менталитет. Юра ! Ты делай нормальные условия, какие потянешь, а по-поводу цены, то она более, чем демократична для желающих совместить караванинг и горные лыжи. И про расходы свои не распространяйся, лишнее это.Уважай себя, а не тех кто дурь свою даже прикрыть не пытается. Ну вот как-то так.
100%
0679368948 Сергей
Аватар користувача
malahov
Повідомлень: 1093
З нами з: Чет червня 30, 2011 09:07
Ім'я: Михаил
Техніка: volvo XC90+Hobbi 540
Країна, місто: Украина.Каховка.
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: ПРОЕКТ bukovelcamping або автокемінг Буковель

Повідомлення malahov »

Юра,привет.Мое мнение нужно зделать тебе опрос-пожелания.По мне накакой хр... нужны туалеты,душевае-у нас все это есть.Кому нужны стандартные за 50 метров чистые-ухоженные безплатные туалеты, а саун с душивыми по доступным ценам пруд-пруди.А если хотите туалеты,душевые на територии кемпинга,то даже объявленные цены смешны.
Мои пожелания:
1. 220.
2. Вода.
3.Бытовка.
В прошлом сезоне много было разговора о бытовке.Юр,я не понял? В таком виде как она существует мне как потребителю услуг не интересна и приравнивается нулю. Должна быть сушилка. После катания переоделся все оставил,а утричком тепленькое одеть на себя любимого и с улыбкой на лице и радостью в душе сказать:"Юрчик,спасибо!"Так же хранение лыж.Вот тогда мы скажем" наша" бытовка.
Кто-то спрашивал каких бы я хотел цен? Отвечу.В таком виде как я описал=абанимент на 30 дней за 3000 гр.и я счастлив.
Но повторюсь-мы не имеем права диктовать цены. Мы принимаем их таковыми,какими их установит владелец кемпинга или ищем без вякого г..на другие места стоянки.
Юра,удачи!
Жить просто-сложно.
Аватар користувача
forest
Повідомлень: 1263
З нами з: Нед березня 27, 2011 22:37
Ім'я: Вадим
Техніка: Ford Liberty Relax A723 G
Країна, місто: Луганск
Контактна інформація:

Повідомлення forest »

Сколько людей столько и мнениний но кемпинг должен быть кемпингом с душем стиралкой сушкой туалетом и всем остальным. И чем дальше тем дороже.
БУКОВЕЛЬ это дорого не ищите там халявы не нравится ищим другой курорт
Это не Крым вариантов НЕТ
Лучше Враг Хорошего
Аватар користувача
malahov
Повідомлень: 1093
З нами з: Чет червня 30, 2011 09:07
Ім'я: Михаил
Техніка: volvo XC90+Hobbi 540
Країна, місто: Украина.Каховка.
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Повідомлення malahov »

forest писав:Сколько людей столько и мнениний но кемпинг должен быть кемпингом с душем стиралкой сушкой туалетом и всем остальным. И чем дальше тем дороже.
БУКОВЕЛЬ это дорого не ищите там халявы не нравится ищим другой курорт
Это не Крым вариантов НЕТ
Вадим,какая стиралка? чтобы высказывать мнение нужно быть хоть немного в теме.Плошадка в аренде.На следующий сезон не выделят Юре место под стоянку что он будет делать с душевыми,стиралками,туалетами?
Жить просто-сложно.
Аватар користувача
BRUTALIY
Повідомлень: 7539
З нами з: Нед травня 16, 2010 19:39
Ім'я: Віталій
Техніка: FJ
Країна, місто: Україна, Хмельницький
Звідки: Красо України, Подолля! (с) Л.Українка
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 25 разів
Контактна інформація:

Re: ПРОЕКТ bukovelcamping або автокемінг Буковель

Повідомлення BRUTALIY »

Я всё сушу у себя. И нет ни каких запахов. На то он у нас и есть шкаф-сушилка :nez-nayu:
Для меня главное:
1. Слив капсулы
2. Вода
3. ну и 220 наверное

.
.
.

по-поводу стиралок Вадим все правильно говорит. У многих есть (а у некоторых скоро будут) дети и надо иметь место стабильной постирушки. Души это уже скорее для Юриных стационарщиков.
067-151-3-515
BRUTAL CARAVANS
Підбір та доставка караванів з Європи.
Ремонт та сервіс будинків на колесах. Встановлення додаткового обладнання
Запчастини і аксесуари по каталогам REIMO та FRANKANA/FREIKO



караван кемпинг кемпінг ремонт сервис тюннинг
Аватар користувача
pastim
Повідомлень: 124
З нами з: Нед вересня 09, 2012 21:21
Ім'я: Игорь
Техніка: ВАЗ21713+KIP35EK
Країна, місто: Украина, Хмельницкий
Skype: pastim40
Подякували: 1 раз

Re: ПРОЕКТ bukovelcamping або автокемінг Буковель

Повідомлення pastim »

Справедливости ради хочу Вам напомнить, что мой первый текст на этой теме был в поддержку слов
"То ли мне одному показалось ...мож нет...но как то дороговато...
Юрчик...ты хочешь покончить с бедностью за один день..." Дальше утрясли цену и вроде бы все устаканилось, но автор сам снова поднял эту тему неизвестно зачем.
Ни в коем случае не преследовал цель кого-то обидеть или кому-то нагрубить. Если кому-нибудь так показалось, то готов просить прощения, хотя некоторые контрпримеры были совсем не с той оперы.
Я имел ввиду следующее. В бизнесе главное найти компромисное решение в отношении цены, иначе могут быть две крайности: или убыток, или нет посетителей. В теме об Арабатской стрелке я приводил как раз такой пример: две стоянки с ценами, отличающимися в два раза, к одному с каждым годом приезжают все меньше (только несведующие лохи), к другому наоборот.
Только и всего, а дальше каждому свое, но жить одним сезоном тоже рисковано. И давайте закроем этот вопрос. Еще раз прошу прощения за возмущение столь монолитного спокойствия.
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Re: ПРОЕКТ bukovelcamping або автокемінг Буковель

Повідомлення Одессит »

Не забывайте, что кемпинг должен работать не только зимой. А летом там будут туристы с менее комфортными бытовыми условиями - палатками. И им полюбому нужно будет где-то приводить себя в порядок. Так что, "владельцы капсул", не забывайте, что туалеты, души и т.д. нужны не только вам.

jurabike, уважаю, что вы продвигаете этот проект в таких условиях :co_ol:
Предлагаю Вам продумать пару вариантов дисконтирования (кроме предложенной Вами спец.цены для клуба), которые возможно смогут разрулить вопрос с "дорого/дешево". Один из них - доп.скидка за ранее бронирование. Но только при условии авансирования проживания хотя бы за 2-3 недели до даты заезда. Это срок, кода у гостя изменения в поездку смогут внести только резкие форс-мажоры. И гостю будет интересно и Вам есть какая-то гарантия...
Почему бы не установить отдельную плату за пользованием хоз.блоком? Для владельцев караванов и автодомов будет интереснее цена, а палаточники будут полубому заказывать эту услугу.
Что у Вас еще есть (или планируется) из сопутствующих доп.услуг?
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
Аватар користувача
malahov
Повідомлень: 1093
З нами з: Чет червня 30, 2011 09:07
Ім'я: Михаил
Техніка: volvo XC90+Hobbi 540
Країна, місто: Украина.Каховка.
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: ПРОЕКТ bukovelcamping або автокемінг Буковель

Повідомлення malahov »

:dra_chun: :st_op:
Жить просто-сложно.
Бродяга
Повідомлень: 3138
З нами з: Нед жовтня 17, 2010 15:46
Ім'я: Анатолий
Техніка: Автодом-ГАЗель 2007г.
Країна, місто: Украина,Одесса
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Re: ПРОЕКТ bukovelcamping або автокемінг Буковель

Повідомлення Бродяга »

МИША,ША возьмите себя в руки... :-)
jurabike
Повідомлень: 1735
З нами з: Суб серпня 14, 2010 09:25
Ім'я: Юрій
Техніка: Skoda SuperB+Dethleffs
Країна, місто: Україна, Івано-Франківськ
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 62 рази
Контактна інформація:

Re: ПРОЕКТ bukovelcamping або автокемінг Буковель

Повідомлення jurabike »

Новий Рік з кожним днем все ближче. Пропоную подумати про його святкування , а заодно й про Відкриття зимового сезону. Якщо літні закриття\відкриття проводяться в різних містах країни, то при згадуванні слів Новий Рік, Різдво, я уявляю ТІЛЬКИ Карпати, сніг , ялинки та яскраві гирлянди.Ні з кримськими горами, ні з холодним морем у мене він чомусь не асоціюється. ))
Так от, запрошую всіх караванерів на відкриття ЗИМОВОГО СЕЗОНУ та святкування Нового Року та Різдва на Буковель. Окрім просто катання на курорті можна організувати джиптревел на Драгобрат, сходження на Говерлу( за умови наявності правильного екіпу та фізичної підготовки). Ще будуть менш екстримальні екскурсіі в Яремче, барбекю-паті, конкурс по приготуванню глінтвейну . Бограч теж ніхто не відміняв.))
http://www.reimo.com - корисні речі для караванерів, замовлення та доставка
+38050 373 17 51
+380503377465 viber
Відповісти

Повернутись до “Кемпінги західної України”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей