Мікрохвильова піч через інвертор

Модератори: Valentin, igor1965

Відповісти
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Мікрохвильова піч через інвертор

Повідомлення Ruslan »

Можливо хтось з форумчан знає як вийти з ситуації з підключенням.
Давно дружина хотіла, щоб в каравані була мікрохвильова, не лише в кемпінгу, а і при автономному відпочинку. Є інвертор з правильним синусом в піку на 2 кВт. Але три мікрохвильоваки різних виробників не запускаються. Виставляв потужність у 90 Вт, але як зрозумів, магнітрон всеодно валить на повну потужність, лише періодичність його включення міняється. На шильдіках написана потужність в одної 900,в другої 700, в третьої 1200Вт. По факту не запустилась жодна-інвертор йде в захист. Хоча будівельний фен 1500 Вт працює без проблем, пароварка 900Вт теж працює на ура. Суть питання, як подружити мікрохвильовку з інвестором?
Купляти більш потужний інвертор змісту немає. Підозрюю що при старті, мікрохвильовка як і холодильник можливо має нехай миттєвий, але дуже великий пусковий струм. Колись років 12 тому довго мав танці з бубнами поки зрозумів що хоче компресорний холодильник від інвертора. Ніби компресор холодильника 80 Вт, але в момент пуску цей параметр може становити на долі секунди 1кВт, відповідно інвертор на 900 Вт не стягував того холодильника
Якщо хтось може дати пораду-буду вдячний.


Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Мікрохвильова піч через інвертор

Повідомлення Deffi »

Думаю для начала нужно замерять два параметра.
1. Сколько таки потребляет микроволновка. Для этого я использую ваттметр.
У меня такой
Зображення Он сохраняет и потом показывает даже кратковременный пусковой ток...
2. Померять просадку акб в момент пуска. Может сечение провода от акб до инвертора не хватает, или акб не могут выдать необходимую мощность...
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Мікрохвильова піч через інвертор

Повідомлення Ruslan »

Женя, пункт 1 спробую провести, по пункту 2 то точно не в тому причина. До інвертора підведені дуже потужні дроти. Присадки АКБ теж не може бути, адже маю на борту мувер. Він по максимуму бере 120 А, я кліщами мультіметра мріяв.
Напевно дійсно буде потрібно заміряти що споживає мікрохвильовка в момент старту
Думаю більш актуально це якось знизити потужність магнітрону
Аватар користувача
jevgen
Повідомлень: 256
З нами з: П'ят лютого 24, 2012 18:28
Ім'я: jevgen
Техніка: Fiat Hobbi 600 Mitsubishi Outlander
Країна, місто: Helsinki
Skype: bulgach1
Подякували: 10 разів
Контактна інформація:

Мікрохвильова піч через інвертор

Повідомлення jevgen »

Два в пике .а сколько постоянно? Высокочастотный инвертор пиковую нагрузку не держит. У меня низкочастотный на трансформаторах.И микрушку и кондей крышный тянет одновременно без проблем. Правда и мощность у него 3-9кв
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Мікрохвильова піч через інвертор

Повідомлення Ruslan »

jevgen писав: Пон вересня 12, 2022 16:43 Два в пике .а сколько постоянно? Высокочастотный инвертор пиковую нагрузку не держит. У меня низкочастотный на трансформаторах.И микрушку и кондей крышный тянет одновременно без проблем. Правда и мощность у него 3-9кв
.
Мікрохвильовка постійно споживає максимум 1200Вт. Але я пробував навіть в режимі розморозки при 90 Вт. Ефект-інвертор йде в захист. Справа в тому, що в мене інвертор без жодних проблем запускає компресорний холодильник, так само запускає кондиціонер. Кавоварки тяне без питань. Дрель, болгарка, перфоратор, все працює, а от мікрохвильовка не запускається. Причому пробував три різних. В мене інвертор Люксеон 2000 Вт в піке. От такий

Зображення



Зображення
Номінал 1000 Вт. Пік 2000 Вт.
Колись купляв його саме для компресорного холодильника, бо Форт 900 запускав через раз
Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Мікрохвильова піч через інвертор

Повідомлення Deffi »

Ruslan писав: Пон вересня 12, 2022 11:03 по пункту 2 то точно не в тому причина. До інвертора підведені дуже потужні дроти. Присадки АКБ теж не може бути,
Возможно. Но я бы проверил всё равно. Я больше привык верить цифрам! Потому что вроде как и уверен, но когда не получается, даже один процент сомнения, это уже плохо... Нужно проверить и точно быть уверенным!
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Мікрохвильова піч через інвертор

Повідомлення Deffi »

Стало интересно, проверил свою микроволновку.... Самсунг, на котором написано потребление 1150 ватт в реале потребляет 1293 ватта ПОСТОЯННО. Но разгонялась мощность медленно. Скачка пускового тока небыло! :uch_tiv:
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Мікрохвильова піч через інвертор

Повідомлення старшой »

Руслан , попробуйте спочатку включити мікровель , а вже потім інвертор . Мені таке допомогало з кавомашиною при слабому інверторі.Знаю , що неправильно тому прошу без коментарів . :-)
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Мікрохвильова піч через інвертор

Повідомлення Ruslan »

Та вони всі три зарази сенсорні. Поки нема напруги то лише дверкою можна похлопати :-)
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Мікрохвильова піч через інвертор

Повідомлення Ruslan »

Причина була настільки банальна, що соромно писати. Кабель який йшов у комплекті з інвертором ніби грубий. Холодильники, дрелі, фени і різну ерунду вони витримували. Але давно хотів їх вкоротити, бо інвертор стоїть впритул до акумулятора ( не кажіть що це небезпечно, це не правда, бо акумулятор реально без випаровування і повністю герметичний). Щоб не псувати ті штатні, може ще десь знадобляться, зробив нові по розміру. Робив з залишків ще грубшого ніж штатні дроту від сварочного апарату. Поставив, а сьогодні щось ніби за руку повело до мікрохвильовки. Включив без жодної надії, просто так. Мікрохвильова піч запрацювала. Не повірив, поставив стакан з водою в середину і знов диво- вода закипіла. Рази чотири міняв воду щоб переконатись що все працює бездоганно, лише потім повідомив дружину про здійснення її мрії.
Думаю відіграло негативну роль незначне падіння на трошки тоншому та довшому кабелі. Так що не все чим комплектує виробник є ідеальним. Просте рішення, яке забрало стільки часу. Тепер і розігріти їжу буде дешевше та швидше. Й сковороду чи банячок мити зайвий раз не буде потрібно. Єкономимо газ та воду!
Відповісти

Повернутись до “Обладнання 220 вольт”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість