Правда про Правду

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

Відповісти
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Правда про Правду

Повідомлення Ruslan »

Можливо не на часі. А може навпаки. Хто зна?
У давні часи, ще до першої війни я був активний користувач цього ресурсу. Якщо не помиляюсь десь з 2012 року. Чи скорше😊Вже важко згадати. В 2014 дещо змінилось, особисто для мене стали неприйнятними нейтральність та інші моменти. Пішов на свідомий конфлікт з дуже шанованими на форумі людьми. А тут ще син тата в СБУ винирнув зі своїми образами та погрозами. Було реально цікаво та смішно як синок СБУшника намагався по фені ботати. ( вуйко, якщо ти ще з дружиною не все поділив при розлученні то ще раз звертався, Старік, я допоможу) Але читати той хейт було не цікаво, бо той інформативний форум на той момент особисто для мене вмер. Зникли цікаві технічні дописи, зникли поради. Зник зміст. Ясно що заходив, ясно що читав з надією хоч щось нове для себе отримати. З'явились нові люди. Розумні, жорсткі, без тієї толерантності 2014 року. Реально в задоволення читав що пише Одессит. А потім форум чисто завмер.
Потім прийшов 2022 лютий. І вже не стало місця для толерантності. Просто нема коли в мене живуть люди з Маріка, коли мої друзі лежать навічно на Марсовому полі, коли мій син в свої неповні 20 років з 25 лютого десь там.
Хто з старих, той здогадався що я не Руслан, він до речі теж нажаль не біля моєї доньки та мого внука. Якшо що, вони у Львові, і ніхто з мого оточення навіть думки не мав тікати з країни!!! Їбав я боятись в себе вдома бухого виблядка, навіть коли бледіна прийшла за 1000 метрів від хати. Страшно, але переживемо.
Перепрошую кого ввів в оману своїм ім'ям. Дефі думаю здогадався, Ілліч без образ, всю інформацію що Ви просили надав в повному обсязі з номером телефону продавця. Перед Хобітом вибачився за те що вважав його упоротим ватником, бо якщо вірити допису Льоши Інді, Олег зараз робить щось потрібне. Якось так. Перепрошую за зайнятий час.
Ільїч, ми з Вами за два три дні будемо так поруч, що кава не вистигне😉
От така вона клубна жизнь.


Аватар користувача
Ильич
Повідомлень: 1339
З нами з: Чет червня 16, 2011 20:35
Ім'я: Віктор
Техніка: VW T4 CARAVELLE GL
Країна, місто: Харків
Звідки: м.Харків
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 173 рази
Контактна інформація:

Правда про Правду

Повідомлення Ильич »

Ruslan писав: Суб вересня 10, 2022 02:56
Ільїч, ми з Вами за два три дні будемо так поруч, що кава не вистигне😉
От така вона клубна жизнь.
Після учорашнього прильоту у дім, не дуже зрозумів зміст...але цікаво і згоден
Главное выехать за пределы зоны комфорта!!!!!!!!!!
Костя Вьетнам
Повідомлень: 379
З нами з: Чет червня 03, 2010 22:40
Ім'я: Константин
Техніка: TAbberT-Сomtessa, и ВИТО-MB
Країна, місто: Днепропетровск
Skype: nusstik1
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Правда про Правду

Повідомлення Костя Вьетнам »

Все буде добре... Рсні пзда
Відповісти

Повернутись до “Клубне життя”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей