Акумулятор LiFePo 4,

Модератори: Valentin, igor1965

Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Для мене показником було 3 тиждні автономії, з компресорним холодильником. Без жодних генераторів і з хреновими сонячними панелями. Ще один аргумент це розмір. І вага. Ставити можна де завгодно, 10 кг і коробка як колись посилка погоди не роблять. А ось 2 кислотника по 100А треба місце перед вісью шукати.


Аватар користувача
IesuiT
Повідомлень: 457
З нами з: Чет листопада 21, 2013 19:53
Ім'я: Жека
Техніка: МВ 2007 автодом, Рено Мастер 2019
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення IesuiT »

Спасибо, это уже интересно, но речь шла о 250 А за 9 000, а тут всего 100 А за 10400 и цена не актуальна - этот товар купить нельзя в отличии от похожих в том же магазине 100 А с ценами от 18 000 грн...
У меня четыре солнечных панели по 100 Вт и под них хотел два АКБ по 100 А. Да, вес приличный - около 70 кг против 15 кг 100 А литиевого. Но, 6100 за два АКБ или 21 000 за два литиевых - разница в цене в три раза и не знаешь, нормально там все собрано или в ответственный момент заглючит против простых как угол дома кислотников.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

IesuiT писав: П'ят вересня 02, 2022 19:27 Спасибо, это уже интересно, но речь шла о 250 А за 9 000, а тут всего 100 А за 10400 и цена не актуальна - этот товар купить нельзя в отличии от похожих в том же магазине 100 А с ценами от 18 000 грн...
У меня четыре солнечных панели по 100 Вт и под них хотел два АКБ по 100 А. Да, вес приличный - около 70 кг против 15 кг 100 А литиевого. Но, 6100 за два АКБ или 21 000 за два литиевых - разница в цене в три раза и не знаешь, нормально там все собрано или в ответственный момент заглючит против простых как угол дома кислотников.
Я навів свої аргументи. Вирішувати Вам. В мене за рік експлуатації проблем не виникало. Пошукайте на Алі, там є готові рішення за демократичними цінами. Доставка в Україну вже працює
Аватар користувача
IesuiT
Повідомлень: 457
З нами з: Чет листопада 21, 2013 19:53
Ім'я: Жека
Техніка: МВ 2007 автодом, Рено Мастер 2019
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення IesuiT »

Так ведь на Али весь вопрос в доставке. Вес, габариты и ограничения на самолеты для АКБ. Для того чтоб достичь нормального соотношения цены нужно шарить по украинским форумам по электротранспорту и искать элементы и готовые сборки там. Мне проще выделить запас под вес и купить обычное решение дешево. А года через три-четыре может уже и снизятся цены на железополимеры.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

IesuiT писав: Суб вересня 03, 2022 12:27 Так ведь на Али весь вопрос в доставке. Вес, габариты и ограничения на самолеты для АКБ. Для того чтоб достичь нормального соотношения цены нужно шарить по украинским форумам по электротранспорту и искать элементы и готовые сборки там. Мне проще выделить запас под вес и купить обычное решение дешево. А года через три-четыре может уже и снизятся цены на железополимеры.
Так ціни вже впали втричі у валюті порівняно з тими що були на початках. Але спробую ще раз
пояснити. Я не виробляю та не продаю. Я лише поділився своїм позитивним досвідом, а вибір звісно за вами. Особисто я не готовий тягати зайві кілограми. Я їх використаю краще на щось з
додаткових благ цивілізації.
Обмежень на літаках по цьому типу АКБ немає
Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Deffi »

IesuiT, Вот не согласен в корне! Причём на все 300% И тут уже речь не в литийполимер акб. А в целом. Это ж как нужно не любить себя и свою семью что бы ставить обычный кислотник и травить себя парами кислоты.... :ny_tik:
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Аватар користувача
IesuiT
Повідомлень: 457
З нами з: Чет листопада 21, 2013 19:53
Ім'я: Жека
Техніка: МВ 2007 автодом, Рено Мастер 2019
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення IesuiT »

Да я же не оспариваю Ваш опыт, я говорю то, что решил для себя.
Это ж как нужно не любить себя и свою семью что бы ставить обычный кислотник и травить себя парами кислоты....
Во-первых, думаю, опасность от паров кислоты преувеличена. Во-вторых, я предусмотрел место в ступеньке боковой двери с вентиляцией на улицу и относительно закрытой зоной в салон. Если нужных размеров АКБ не подберу - можно будет поставить в багажное отделение, так же закрытое в сторону салона.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

IesuiT писав: Суб вересня 03, 2022 12:27 Так ведь на Али весь вопрос в доставке. Вес, габариты и ограничения на самолеты для АКБ. Для того чтоб достичь нормального соотношения цены нужно шарить по украинским форумам по электротранспорту и искать элементы и готовые сборки там. Мне проще выделить запас под вес и купить обычное решение дешево. А года через три-четыре может уже и снизятся цены на железополимеры.
Те що ви вже прийняті рішення це зрозуміло. Вітаю вас з вашим рішенням. Але ваша помилка полягає в тому, що ви думаєте що вага, габарити і обмеження по літаках стосуються цих видів АКБ. Вага 10 кг, повна пожежна та вибухова безпека, не боїться КЗ і жодних обмежень в авіа перевезенні. Скажіть відверто, що вам просто не хочеться шукати, де купити якісний продукт за адекватні гроші. Повірте, ставити кислотні акумулятори це приблизно так само як возити на відпочинок генератор. Вага, сморід-сумнівна вигода. Але Ви вибір зробили, тож гарного користування.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

IesuiT писав: П'ят вересня 02, 2022 19:27 Спасибо, это уже интересно, но речь шла о 250 А за 9 000, а тут всего 100 А за 10400 и цена не актуальна - этот товар купить нельзя в отличии от похожих в том же магазине 100 А с ценами от 18 000 грн...
У меня четыре солнечных панели по 100 Вт и под них хотел два АКБ по 100 А. Да, вес приличный - около 70 кг против 15 кг 100 А литиевого. Но, 6100 за два АКБ или 21 000 за два литиевых - разница в цене в три раза и не знаешь, нормально там все собрано или в ответственный момент заглючит против простых как угол дома кислотников.
Ваша помилка в арифметиці вводить вас в оману. З двох кислотних акумуляторів по 100А ви можете використати лише 60А без шкоди для акумулятора. Якщо це тяговий чи АГМ, то ви використаєте 100А з ваги біля 70 кг, окрім того кількість циклів заряд розряд близько 1000. Потім знов купівля за 6000 грн. В той же час 100А ліфепо буде віддавати вам свої 95А коли ви заміните вже 5 чи 6 комплект кислотників. Отже Ви 6 раз заплатите по 6000 грн, замість того щоб заплатити 1 раз нехай навіть 18000 грн. Економія? Не бачу.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Просто як будете мати вільний час почитайте цю статтю. Навіть якщо продавець трохи дурить, поділіть його слова на половину.
Може щось корисне прочитайте та відкриєте щось нове для себе
https://logicpower.ua/blog/overviews/li ... otopleniya
Аватар користувача
IesuiT
Повідомлень: 457
З нами з: Чет листопада 21, 2013 19:53
Ім'я: Жека
Техніка: МВ 2007 автодом, Рено Мастер 2019
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення IesuiT »

Ничего нового в статье не увидел. Первый АГМ я купил в 2010-м когда у нас бывали отключения света - с Леотоном поставил его на питание котла. Но он несколько циклов поработал и все - отключений света не случалось. Потом поработал чуток на караване и вместе с ним караван и продал. Нареканий нет. По поводу разряда обычных АКБ. Году в 2006-м или 2007-в Киеве случился с утра мороз -32 градуса и у многих посыпались уставшие АКБ. Я работал тогда на Хаммер-центре начальником производства, пригнали к нам сдохшую БМВ Z3, заменили АКБ - он был мертвый - просто не принимал ток. Хозяин АКБ нам оставил и я решил с ним поиграть... Разрядил его обычной габаритной лампой за пару часов с 8 В до ноля и потом тягловым зарядным стартонул - АКБ ожил, поставил я его на реанимацию и нормально он взял заряд. У меня как раз на Дачии тоже сдох АКБ на 40 А/ч и втулил я на его место 90 А/ч с БМВ. По всем законам работать он долго не должен был как из-за осыпавшихся пластин так и из-за малого заряда от генератора. Но, я его раз в три-четыре месяца заряжал и проработал он у меня года три, хотя на БМВ явно несколько лет до того проработал. Так что теория продавцов иногда разбивается о практику.
Что до вредности автомобильного АКБ. Перед армией я работал на фирме в автотранспортном отделе автослесарем. Тогда еще не настал кризис АКБ в Украине и у нас было несколько аккумуляторных погрузчиков. Было небольшое помещение, где они заряжались. Вот там - да, когда оставляли к ночи их зарядить, открывая обязательно пробки, стоял приличный такой кислотный дух. Но и АКБ погрузчика сравнивать с мизерным АКБ в 100 - 200 А/ч нет смысла. В тех электролита литров на 300-а в каждом и зарядные токи аховые. И ничего, никто чувств не терял. Пока все на зарядке, позакручиваешь пробки, смотаешь провода, кожухи оденешь - дышали всем этим.
В армии, в саперном батальоне, в зарядной "деды" устраивали долгие попойки, так как туда обычно офицеры не добирались. А там постоянно реанимировались, обслуживались и дозаряжались АКБ как с грузовиков, так и с серьезной техники, как траншеекопатели, экскаваторы и прочие спецсредства. И ничего, все здоровые, розовые.) Ну а продавцам конечно же нужно выдумать много мотивирующих страшилок для того чтоб продать более дорогой товар.)))
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Ех. Була в мене колись Волга, Газ 21М. Супер машина, важка, залізо як броня, ще й дуже не. Тато їздив, потім я на ній ще їздив, бо ресурс був великий. В дерево в лісі нікільованим бампером вперся, то дерево зігнулось. Ото машина була, не те що зараз імпортне барахло- на бордюр не виїдеш.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Ще раз. Переконувати не буду
Все як замовляли. Готове рішення, безкоштовна доставка, ціна біля 9500 грн. Чесні 100А
Зображення

Зображення
Аватар користувача
IesuiT
Повідомлень: 457
З нами з: Чет листопада 21, 2013 19:53
Ім'я: Жека
Техніка: МВ 2007 автодом, Рено Мастер 2019
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення IesuiT »

Средняя цена на Али 400-500 долларов. Никогда не искал там товар по низу цены, всегда по отзывам о товаре, продавце и количеству покупок. Те, кто берут там что-то по минимальной цене, как правило разочаровываются. Или брак или обман или доставка в Украину осликом. Скидка 65% насторожит даже самого доверчивого покупателя.
Пы.Сы. Посмотрел эти магазинчики с суперпредложениями по цене 300 баксов - все открыты в июле 2022-го, 0 покупок, ноль отзывов. Несколько магазинов открыто 12 июля 2022, товары во всех как под копирку. Не настораживает? Поиграть в лотерею?
https://www.aliexpress.com/item/1005004 ... NkksDq8W0F

Ну и не забываем про налог. Если с мелкой электроникой может прокатить без налога, хотя и не всегда, то с АКБ это не прокатит сейчас. Причем, базовую цену для налога посчитают не эту фейковую минимальную, а как минимум среднюю, 400-450 долларов/евро... Значит накинем к цене еще 100 ойро.

Налог на Алиэкспресс может быть следующим:
20% НДС — если стоимость товара больше 100 евро
20% НДС + 10% госпошлина – если посылка на сумму свыше 150 евро. Пошлина начисляется только на сумму, которая превысила 150 EUR.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Та все, здаюсь. Переконали. Вам не потрібен той акумулятор. А я поки що своїм покористуюсь в задоволення ґ :ta_n_cor:
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Один з форумчан попросив допомогти знайти в Україні тих, хто може продати за адекватні гроші нормальний акум.Прошу не сприйняти це за рекламу. Але я передзвонив, запитав чи ціна на сайті актуальна, чи є товар в наявності. Після підтвердження позавчора повідомив про це нашого форумчанина.
Кидаю посилання на сайт продавця. Наголошую- я їх не знаю, просто знайшов їх по проханню, та задав уточнюючі питання. Якщо комусь цікаво- користуйтесь.
https://probattery.com.ua/akkumulyatory ... 90ah.Також в них є великий вибір плат бмс та іншого.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Дощовими вечорами експериментував з балансірами. Маю плату активну та пасивну. Шляхом експериментів дійшов висновку що доцільно ставити паралельно 2 плати. На кінцевих стадіях при сильному заряді пасивний балансир забирає на себе надлишки, а активний (на кондиціонера) потрохи рівняє напругу в банках. При розряді, пасивний балансир не робить нічого, активний знов рівняє напругу по банках. Струми на балансирах не великі, але свою роботу роблять якісно. Заміри показали: струм на активному доходив до 2А наприкінці заряду. Через активний багато до 3 А
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Трохи маю виправити крайній абзац. На прикінці заряду через пасивний балансир 2А, через активний доходив до 3А.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Почитав цю тему
viewtopic.php?t=7067
І все стало на свої місця.
IesuiT
Нам не купити, нам по.. издіти. А я намагався переконати що такий акум це супер, що можна знайти якщо пошукати... Дурна трата часу, бо купляти для себе ми не будемо, ми будемо шукати до чого добембатись :smu:sche_nie:
Прочитавши, взагалі пошкодував витраченого часу на спілкування.
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення старшой »

Допис цікавий , Руслан дякую , тим більше для мене бо веду постійну бородьбу з навантаженням передка каравана ( з заводу бак та АКБ в передній частині ) , навіть балони поміняв на пластик . Питання : - де в Украіні зараз реально купити такий акум на 100 - 120 А ? ще який у нього алкоритм заряджання через випрямляч - зарядку каравана ,битове імпульсне зарядне , аналогічно гелевому , кислотнику , чи інше ? Якщо реально допоможете оце буде діло :-) :uch_tiv:
Відповісти

Повернутись до “Акумулятори”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей