Должанка 2021.

Звіти, нотатки, оповідання, враження з автоподорожів пострадянськими країнами

Модератори: Valentin, igor1965

Відповісти
Аватар користувача
Павел-1
Повідомлень: 533
З нами з: Пон червня 15, 2009 19:46
Ім'я: Павел
Техніка: GW Pegasus, Невядов 126N Cкиф 3 шт
Країна, місто: Украина. Донецк
Звідки: Украина Донецк
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 31 раз
Контактна інформація:

Должанка 2021.

Повідомлення Павел-1 »

Не дадим форуму умирать!!! :-)

В этом, как и в предыдущие годы, отдыхали на Должанке (Краснодарский край). За все годы которые отдыхаем, у нас появилась уже проверенная и очень дружная компания.
Теперь маленький отчет об отдыхе.
Друзья! Сколько не давай человеку отпуска, все равно будет мало дней для отдыха. Три недели на море, пролетели как один день!
Теперь по порядку!
Граница! Все как обычно, никаких проблем с пересечением нет. Выехали с Донецка в 20.00, и на месте были 5,30 утра. Наше место охраняли утки, аисты, рыба в море и все мелкая дичь в округе, которые обитают на Должанке. Разместились-расставились и начался полноценный отдых от городской суеты.
По ранней договоренности, на свой День Рождения, приехал сын с семьей на недельку! Встретили, поздравили и выпили за Здоровье!!!
Будни отдыха!
Все как обычно в "тюленем" отдыхе. .
Компания все та же! Я с Иришей, Саша (Робинзон) с Катюшей и Ванечкой, Саша с Наташей с Владикавказа и много других!!! Приходили в гости караванеры с разных сайтов. Знакомства, посиделки, разговоры.
Море ласковое, теплое и чистое. Отдыхали одной дружной семьей.
Время отдыха пролетело незаметно и нужно возвращаться домой! На обратном пути никаких проблем не было! Мы дома!!! Теперь с грустью вспоминаем время отдыха с надеждой на будущее!!!
Всем огромное спасибо за прекрасно проведенное время! Мы вас всех любим и ценим!
До новых встреч!!!

Просто фото!!!

Зображення

День Рождения Антона!!!
Зображення

Зображення

В Ейске
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Стояли вот таким лагерем

Зображення

Общее фото на память

Зображення

С любовью к Вам, Ваш фотограф!!!

Зображення


ЛЮБЛЮ ЖИТЬ !!!
Тел. моб. 066 710 93 94, 071 324 56 44
US8ILP
Аватар користувача
Ильич
Повідомлень: 1339
З нами з: Чет червня 16, 2011 20:35
Ім'я: Віктор
Техніка: VW T4 CARAVELLE GL
Країна, місто: Харків
Звідки: м.Харків
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 173 рази
Контактна інформація:

Должанка 2021.

Повідомлення Ильич »

Спасибо Павел за интересный отчет! Сурйозная у вас там группа караванеров!
Главное выехать за пределы зоны комфорта!!!!!!!!!!
Аватар користувача
udav65
Повідомлень: 203
З нами з: Вів травня 05, 2020 16:44
Ім'я: Сергей
Техніка: Fiat Ducato 280 Dethleffs
Країна, місто: Украина
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 20 разів
Контактна інформація:

Должанка 2021.

Повідомлення udav65 »

привет, :uch_tiv: молодцы, если на след год будем живы присоединюсь к вам, а я в этом году был в Крыму
phpBB [video]
Был бы лес, соловьи прилетят. :bra_vo:
Аватар користувача
Павел-1
Повідомлень: 533
З нами з: Пон червня 15, 2009 19:46
Ім'я: Павел
Техніка: GW Pegasus, Невядов 126N Cкиф 3 шт
Країна, місто: Украина. Донецк
Звідки: Украина Донецк
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 31 раз
Контактна інформація:

Должанка 2021.

Повідомлення Павел-1 »

Отдыхаем на Должанке, как и в прошлом году. Стоянку сделали платной и людей мало. Зато чисто и приятно. Поставили туалеты, душевые, контейнера для мусора. Всем удачи!!!
Зображення
ЛЮБЛЮ ЖИТЬ !!!
Тел. моб. 066 710 93 94, 071 324 56 44
US8ILP
Кастяха
Повідомлень: 171
З нами з: П'ят вересня 26, 2014 22:50
Ім'я: Костя
Техніка: Хюндай санта фе. Niewiadow n132l
Країна, місто: Украина, Киев
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 5 разів
Контактна інформація:

Должанка 2021.

Повідомлення Кастяха »

Только пидоры в кацапстане отдыхают.
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Должанка 2021.

Повідомлення Одессит »

Да, странно... :po_zor:

Павел-1, почему не поехали на оккупированное побережье Азовского моря или Черного моря?
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Должанка 2021.

Повідомлення старшой »

Ще можу зрозуміти в теперішній час відпочинок в Европі , але відпочинок украінця в ращці ? Це вже дико і подвійно дико це афішувати .Адміни ! Відправити козла вслід за кораблем на лікування ! Воістину горбатого справляе лише могила .
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Должанка 2021.

Повідомлення Valeriy »

Кастя це не підор це колаборант, ти хіба не знав. Воно таким родилось і його не переробити.
Аватар користувача
Ильич
Повідомлень: 1339
З нами з: Чет червня 16, 2011 20:35
Ім'я: Віктор
Техніка: VW T4 CARAVELLE GL
Країна, місто: Харків
Звідки: м.Харків
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 173 рази
Контактна інформація:

Должанка 2021.

Повідомлення Ильич »

Не суди...то не судимий будеш.
Як зараз це починаєш розуміти.
Главное выехать за пределы зоны комфорта!!!!!!!!!!
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Должанка 2021.

Повідомлення Valeriy »

Ілліч, не треба бути таким гнучким. Сьогодні йде війна, на нашій землі, гинуть наши громадяни. Їх вбиваюти фашисти путіна. Тому не треба розповідати про те, чи судити нам когось, чи ні. Тезіси окремих підписників сайту про мир та дружбу з ворогом, як на мене, тут не на часі. Люди все бачать і все розуміють. Особисто я вважаю, що колаборантам, та іншим зрадникам України, не місце в нашому суспільстві. Люди сказали те, що вони думають, кому не до вподоби, то я завжди казав чемодан, вокзал, рашка парашка.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Должанка 2021.

Повідомлення Ruslan »

Що сказати можу. Довго не писав тут. Приймаю та допомагаю не дивлячись у паспорт. Час такий, хтось піариться, хтось цвях на майбутне бьє, хтось робить щось як вміє. А дехто їздить на відпочинок до ворогів. "Бо устал он сильно от війни. Бамбас домблят 8 лет".
Ні. Хлопці, ви дали йому оцінку, за якої він потім скаже що " Не виновата он". Він не підар, не розумово відсталий бо купив польский караван і вміє їздити з ним. Значить розуміє та усвідомлює свої дії.
Це просто така особа. Без цінностей,моралі. Такого чмоню добре показали у фільмі Весілля у Малиновці
В міру можливостей, радо прийняв би такого біженця. Так прийняв би як рідного. Обійняв би і суку не випустив, поки б не здох в моїх обіймах. Ні, це не від злості, це від щирої любові до ближнього. Це не погроза розправою- це запрошення на територію України. Обійму тебе лагідно, як Славко Вакарчук просить. І не відпущу
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Должанка 2021.

Повідомлення Valeriy »

Ruslan писав: Суб вересня 10, 2022 01:26 Що сказати можу. Довго не писав тут. Приймаю та допомагаю не дивлячись у паспорт. Час такий, хтось піариться, хтось цвях на майбутне бьє, хтось робить щось як вміє. А дехто їздить на відпочинок до ворогів. "Бо устал он сильно от війни. Бамбас домблят 8 лет".
Ні. Хлопці, ви дали йому оцінку, за якої він потім скаже що " Не виновата он". Він не підар, не розумово відсталий бо купив польский караван і вміє їздити з ним. Значить розуміє та усвідомлює свої дії.
Це просто така особа. Без цінностей,моралі. Такого чмоню добре показали у фільмі Весілля у Малиновці
В міру можливостей, радо прийняв би такого біженця. Так прийняв би як рідного. Обійняв би і суку не випустив, поки б не здох в моїх обіймах. Ні, це не від злості, це від щирої любові до ближнього. Це не погроза розправою- це запрошення на територію України. Обійму тебе лагідно, як Славко Вакарчук просить. І не відпущу
Руслан ви не праві, цей якраз настоящий підар і колаборант.
Аватар користувача
jevgen
Повідомлень: 256
З нами з: П'ят лютого 24, 2012 18:28
Ім'я: jevgen
Техніка: Fiat Hobbi 600 Mitsubishi Outlander
Країна, місто: Helsinki
Skype: bulgach1
Подякували: 10 разів
Контактна інформація:

Должанка 2021.

Повідомлення jevgen »

Поддерживаю Руслана. У меня нет украинской крови Это моя жена наполовину Украинка. Но я родился во Львове ,и молодость моя прошла до армии во Львове. Это город моей молодости,родной город где теперь могилы моих родителей. И у меня сейчас очень натянутые отношения с родным старшим братом живущим сейчас в России. И все из за ситуации в Украине с первого дня. К тому же у меня до сих пор Украинский паспорт. 27 лет живя в Финляндии. У меня есть друг детства во Львове с семи летнего возраста. Я ему звоню и очень радуюсь что он у меня есть. Я всегда буду помнить наш район Сельмаш и Окружную. Мне 68 лет .Но начиная с семи лет я помню нашу дворовую компанию. Старый польский дом напротив ,где жил мой закадычный друган Метык Кржижановский поляк. И остальные ребята разных национальностей. И когда ракета прилетела нв Левандовку попав в автосервис ,мой брат из России начал мне объяснять что это брехня. Это высокоточное оружие. Это край!
Я не поддерживаю правительства в Украине.Они такие же воры как в России. Но война ! Это за рамками сознания. Поэтому я не могу переступить эту черту и ехать путешествовать по России. Как то путанно объяснил извините.
Відповісти

Повернутись до “По просторах колишнього СРСР”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей