Факти про автокемпінг в Україні

Модератор: igor1965

Відповісти
Kuzya_QD
Повідомлень: 8
З нами з: Пон січня 22, 2018 23:58
Ім'я: Олексій
Техніка: -
Країна, місто: Київ
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Факти про автокемпінг в Україні

Повідомлення Kuzya_QD »

Вітаю!
Чи володіє форум статистикою про "життя" автокемпінгу в Україні. Наприклад, річна кількість візитів закордонних мандрівників, тощо.
Цікавлять сухі факти, аби розуміти, чи є бізнесова привабливість розвивати кемпінгову інфраструктуру в Україні? Проблематика, тощо.
Поки що розумію, що в Україні живих кемпінгів, на пальцях перерахувати, а ті що є зазвичай пустують (видно по супутникових знімках, за останні роки). Хоч якісь статистичні дані є, на цю тему? Дякую.


Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Факти про автокемпінг в Україні

Повідомлення Valeriy »

То, что нужно для экономического анализа этого бизнеса, вы не найдете нигде. В Украине нет этой статистики. По большому счету и кемпингов в понятии европейцев у нас нет. То, что на летом появляется на побережье морей и называют кемпингами, таковым не является. Просто отдельные предприимчивые граждане, договорившись с местными властями, заняв территорию, неплохо наживаются на людях, не оплачивая при этом в бюджет налогов и сборов.
Аватар користувача
gosha1
Повідомлень: 106
З нами з: Чет березня 30, 2017 08:35
Ім'я: Игорь
Техніка: Hyundai Tucson, Wilk 400 SQ STERN
Країна, місто: Харьков
Контактна інформація:

Re: Факти про автокемпінг в Україні

Повідомлення gosha1 »

Про розвиток кемпінгового бізнесу на форумі писали неодноразово. Необхідно врахувати той факт, як що Ви маєте привабливе місце, доступні ціни і сервіс успіх буде і статистика тут не до чого. З мого опиту відпочинку з караваном, можу сказати за ті ціни і сервіс які пропонують на базах відпочинку у Харківській області за стоянку з караванам я зміг би відпочити у Єгипті без каравана. Тому і шукаю місця безкоштовно на природі з нормальним під’їздом.
jurabike
Повідомлень: 1735
З нами з: Суб серпня 14, 2010 09:25
Ім'я: Юрій
Техніка: Skoda SuperB+Dethleffs
Країна, місто: Україна, Івано-Франківськ
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 62 рази
Контактна інформація:

Re: Факти про автокемпінг в Україні

Повідомлення jurabike »

по Києву колись Діма Баєв бавився в кемпінг , він має таку статистику.
по Буковелю : у нас немає транзитних іноземних туристів , їдуть суто лижники на відпочинок. Була якось голандська група з 22 кемперів , стояли 3 дні.
про країнський караванінг : з одного боку любов нашого народу до шари і можливість стояти де захтів , а з другого витрати на обслуговування кемпінгу заганяють цей бізнес в збитки . Успішне життя кемпінгу я бачу лише як доповнення до доброго готелю.
Хоча якщо у вас є своя земля та ще й водоймою , та бажання зробити людям добре , то можете спробувати . А може щось з цього і вийде ?
http://www.reimo.com - корисні речі для караванерів, замовлення та доставка
+38050 373 17 51
+380503377465 viber
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Факти про автокемпінг в Україні

Повідомлення Valeriy »

jurabike Не надо только рассказывать о любви народа к "шаре". Сегодня люди в Украине благодаря власти, живут очень плохо. Сразу оговорюсь, под властью, подразумеваю всех, кто на протяжении 28 лет принимал участие в руководстве государством Украина. Поэтому население вынуждено искать любую возможность для себя, отдохнуть с меньшими затратами. Людей с доходами Луценок и прочих чиновников, на этом сайте нет. Будут у людей доходы, они смогут ездить в кемпинги по типу "Буковеля". Пока доходы у населения такие как сегодня, люди эмигрируют в Европу. Ото так.
Kuzya_QD
Повідомлень: 8
З нами з: Пон січня 22, 2018 23:58
Ім'я: Олексій
Техніка: -
Країна, місто: Київ
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Факти про автокемпінг в Україні

Повідомлення Kuzya_QD »

Прочитав коментарі, дякую. Загалом зрозуміло.
Відповісти

Повернутись до “Кемпер (автодім)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість