Renault trafic 2006(2007) 1.9

Автомобілі, причепи, кемпери...

Модератори: Hobbyt, Co-pilot, igor1965

Відповісти
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Renault trafic 2006(2007) 1.9

Повідомлення DRB »

УВАГА! Контакт через Вайбер або телеграм або приват на форумі (буду за кордоном)

Продам Renault Trafic 1.9 випуск 2006 року, перший продаж на початку 2007 року

Безпроблемне обслужене авто з ЧЕСНИМ пробігом 255 000 (може збільшуватись бо залишаю доручення і буде поки використовуватись людиною)
на 249 000 замінено ГРМ і пройдено ТО.

По кузову є багато до чого придиратись (на фото всі потертості і одну коцку під дверима пасажира показано)

З особливостей
1. Автомобіль з мокрою вебасто (запускається віддалено через телефон)
2. круїз контроль і нове кермо для нього. Керування круїзом з керма.
3. обшивка стелі, пластик від оригінального пасажира. Відповідно додано додатковий задній контур кондиціонера, працює.
4. передні сидіння дуже цікаве рішення від Huyndai H1
5. додатковий акумулятор 100Ah під сидінням водія (для вебасто). Розв'язка через УРА-200
6. Гучний зв'язок Bluetooth
7. Емулятор CD-Changer (підключення до штатної магнітоли флешок, SD карт чи AUX). Не хотілось міняти магнітолу, але хотілось мати функції щоб і підрульовий джойстик працював
8. По документах пасажир 9 місць. Фактично 8 місць. Проблем за кордоном не викликало ніде. І ніколи, а за кордоном покаталось авто багатенько.

Задні дивани з допомогою ключа можна розкласти в спальне місце.

Фаркоп є, вся електрика на фаркопі працює.

Перебрана коробка, замінено не так давно диск корзину вижимний (все є в бортовику). Ходова перебрана. Машина на якій сів і їдеш куди хочеш.

Загалом, якщо треба лялечку яка виглядає ідеально і викликає заздрість дівчат - то не це авто. бо навіть не полірував, є сліди від наклейок ще є.
Але якщо треба надійне авто з чесним пробігом яке робилось завжди для себе - то це воно.

Ціна за якою буде виставлятись на авто ріа - 9500. Звісно що для торгу.

АЛЕ УВАГА!!!!
Так як я продав вчора ще одне авто, то трафік до нового року можу продати через доручення генеральне і після 01.01.2021 можемо переоформити (інакше я вимушений буду заплатити податок 5% + 1.5%). Шкода це робити.

Автомобіль знаходитись буде від завтра в Києві або Борисполі.
Контакт зі мною телеграм або вайбер (06744(один)(один)784), або через приват на форумі.

Фотографії доступні тут:


https://photos.app.goo.gl/Y4wrcddqW4yJh7Ry8


DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Renault trafic 2006(2007) 1.9

Повідомлення DRB »

Продано
Відповісти

Повернутись до “Техніка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей