Тяговая АКБ.

Модератори: Valentin, igor1965

Відповісти
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Тяговая АКБ.

Повідомлення старшой »

Перелопатив кучу полезной и не очень инфы об АКБ в нете приобрел по сладкой цене тяговую кислотную необслуживаемую 100. Причиной покупки послужила инструкция , где рекомендуются даные АКБ для использования на яхтах , автодомах , колясках и просто в закрытых помещениях дома. АКБ перенял лучшие свойства АГМ : не боится глубоких разрядов , переносит температуру до -40 , устойчив к повышеному току зарядки . Ясен пончик , что сейчас уважаемое сообщество скажет : только гель, но вот я готов поспорить. Итак: гель придуман восновном для военных и его основные приимущества в том что он может работать и с пробитым корпусом и в любом положении в пространстве , к тому же за счет более чистого свинца и гелевого електролита он меньше подвержен сульфатации тоесть выдерживает более глубокие разряды зато непереносит перезаряд - вот и все. По сути ето тот же улучшеный необслуживаемый кислотник с теми же проблемами испарения ( когда в моем АГМ при зарядке замкнула банка нанюхался -и теперь знаю как он не испаряется). Добавим сюда еще и цену гелевого и выходит что платим за рекламный бренд , не получая существенной выгоды. Может действительно будущее за тяговыми в наших домиках ведь они как бы для етого предназначены ( по АГМ не встречал рекомендаций по ихней установке в жилые помещения ), а как он себя поведет в експлуатации проверю на своем. Интересно услышать аргументированое мнение одноклубников :uch_tiv:


Аватар користувача
Serg01
Повідомлень: 731
З нами з: П'ят березня 23, 2018 08:53
Ім'я: Sergey
Техніка: Rav4 SpaceBus
Країна, місто: UA Kiev
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 48 разів
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення Serg01 »

старшой писав: Нед листопада 24, 2019 22:23 необслуживаемую
Пробок вообще нет?? В смысле водички долить...
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення старшой »

Вообще нет , и ничего не надо доливать за весь срок службы, и никаких отверствий для дренажа , написано что есть конструктивные камеры для газов которые потом возвращаются сами в електролит.
Аватар користувача
alexv
Повідомлень: 71
З нами з: Сер липня 16, 2014 10:16
Ім'я: Саша
Техніка: Opel+TEC
Країна, місто: Вінниця
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення alexv »

Молекулы и ионы водорода настолько маленькие, что через пластиковые корпуса аккумулятором могут просачиваться как через сито. Поэтому по любому, перезаряжать и "кипятить" такие аккумуляторы тоже вредно. И они тоже будут "выкипать" со временем. Кстати, а какой аккумулятор и за сколько получилось приобрести? Тоже планирую на новый сезон аккумулятор купить.
Аватар користувача
Serg01
Повідомлень: 731
З нами з: П'ят березня 23, 2018 08:53
Ім'я: Sergey
Техніка: Rav4 SpaceBus
Країна, місто: UA Kiev
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 48 разів
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення Serg01 »

старшой писав: Пон листопада 25, 2019 10:58 камеры для газов которые потом возвращаются сами в електролит
Спорить не буду. Вам, я так понимаю, не интересны мои аргументы на уровне школьного курса физики про расширение тел при нагревании (нет дренажных отверстий :sh_ok: ), не 100% чистоту свинца и электролита, не идеальную работу зарядного, не постоянную температуру 20" вокруг. Я просто подожду и понаблюдаю. Если не затруднит, через пару-тройку лет напишите, на сколько уменьшилась емкость. Спасибо. :uch_tiv:
Аватар користувача
A-40
Повідомлень: 55
З нами з: Чет вересня 20, 2012 15:24
Ім'я: Валерий
Техніка: Kyron + La Boheme
Країна, місто: Днепропетровск
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення A-40 »

Здравствуйте, ссылку на дивайс для ознакомления можете дать.
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення старшой »

Акумка такой: AUTOPART GALAXI VOYAGER DEEP CYCLE 105 ач 12 вольт. Был у нас в акум. центре по акции 3800 , здал две старых 100 и забрал за 2400. Сегодня 70 метров проехал на мувере , напряжение не упало абсолютно.
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення старшой »

Тут еще вот в чем дело : заводской блок преобразователь с встроеным зарядным что с завода стоит в караване несмотря что немцы поставили АГМ выдает на заряд 14.4 вольта , да еще неизвестно какой зарядной ток дает тягач в караван при 13 пиновой фишке , а етому пофигу величина зарядного тока.
Аватар користувача
Ильич
Повідомлень: 1339
З нами з: Чет червня 16, 2011 20:35
Ім'я: Віктор
Техніка: VW T4 CARAVELLE GL
Країна, місто: Харків
Звідки: м.Харків
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 173 рази
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення Ильич »

Цікаво, яка зараз доля того акб? Ще живий? І як він зараз використовується?
Главное выехать за пределы зоны комфорта!!!!!!!!!!
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення Ruslan »

якщо в караван то думаю ще живий. там біля 30 кг ваги
Аватар користувача
Ильич
Повідомлень: 1339
З нами з: Чет червня 16, 2011 20:35
Ім'я: Віктор
Техніка: VW T4 CARAVELLE GL
Країна, місто: Харків
Звідки: м.Харків
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 173 рази
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення Ильич »

Ruslan писав: Нед грудня 25, 2022 00:59 якщо в караван то думаю ще живий. там біля 30 кг ваги
Все-таки цікаво від хазяїна почути досвід користування. Учора був у магазині акб, то там продяються тягові акб, на яких є значки яхти. каравана та сонячної панелі. От і стало цікаво почути про них від того. хто їх має та єксплуатує.
Главное выехать за пределы зоны комфорта!!!!!!!!!!
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення старшой »

Відповім : З АКБ жодних проблем по сьогодні , а це вже 4 роки . Стояв до місяцю часу і так весну , літо , осінь ( і цей рік також ) підключений до мережі 220 , зрозуміло що і СП і бортовий блок зарядки постійно були в роботі і якими струмами йшла зарядка то лише Бог відає, тим не менше АКБ зараз живить котел через інвертор 1200С і витримує чесних 5 години без відсічки ( більше ганяти не було потреби ) . Залишковий вольтаж при практично безупинній роботі котла 11,8 - !!.9 Вольт , потім сам підоймає до 12,2 -12,4 . Приходиться дозаряджати до номіналу . Проблема в тому що котел при морозах і вітрах що були у нас практично самостійно не відключався . :uch_tiv: Ну і ще - 30 кілограм ваги то вже перебор . 10 чи трохи більше як на руку - точніше не важив . :-)
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення старшой »

Оце мені ГУГЛ навиправляв :-) Думаю основна думка зрозуміла : 4 роки інтенсивноі експлуатаціі при явно завищених токах зарядки . Зараз живить котел практично в режимі " нон стоп " по 5 годин . Акумка живий .
Аватар користувача
Ильич
Повідомлень: 1339
З нами з: Чет червня 16, 2011 20:35
Ім'я: Віктор
Техніка: VW T4 CARAVELLE GL
Країна, місто: Харків
Звідки: м.Харків
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 173 рази
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення Ильич »

Дякую за відповідь. Мало інфи про ці акб від практиків. Непогано-б було цю тему оживити.
Главное выехать за пределы зоны комфорта!!!!!!!!!!
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення Ruslan »

старшой, 100 А тяговий кіслотнік важить 10 кг? В мене в гаражі стоїть сотка, яку продавали тут на форумі років 6-7 тому. Вона реально біля 30 кг важить. лифепо на 100А важить біля 10 кг. Щось рука у Вас дуже сильна :sh_ok:
от таблиця середньої ваги стартерний АКБ, а вони легше за тягові.
Зображення

в мене аналог такого. і його вага.

Зображення

Зображення
Скільки він відпрацював до мене я не знаю, в мене 2 сезони їздив в каравані, зараз в гаражі для резервного освітлення. Ще дихає, світить довго, але скільки реально має ампер, я без поняття, на освітлення вистачає.
Правда я вскивав його і доливав дисцильовану воду в банки
Аватар користувача
Ильич
Повідомлень: 1339
З нами з: Чет червня 16, 2011 20:35
Ім'я: Віктор
Техніка: VW T4 CARAVELLE GL
Країна, місто: Харків
Звідки: м.Харків
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 173 рази
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення Ильич »

У магазині бачив отой жовтий 140 а\г , коштує 15000 та важить до 50 кг.
Главное выехать за пределы зоны комфорта!!!!!!!!!!
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Тяговый АКБ

Повідомлення Ruslan »

Ильич, я тому і здивувався що а Олега сотка важить 10 кг. Таке легке лише Ліфепо4. В принципі тягові агм та гель довго живуть в каравані. Років 5-6 сміло витримують, якщо в 0 не висаджувати. Ціна прийнятна більш менш, але велика вага то як на мене великий недолік. В скрутні часи в мене у Волзі в багажніку перероблений танковий акумулятор на дофігіща ампер їздив. Але то Волга, на ресорах. Можна було на одному стартері їздити. Але це було від безвиході, будь що дістати тоді було не реально.
Відповісти

Повернутись до “Акумулятори”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей