Холодильник домашній через інвертор.

Модератори: Valentin, igor1965

Відповісти
Аватар користувача
Ильич
Повідомлень: 1339
З нами з: Чет червня 16, 2011 20:35
Ім'я: Віктор
Техніка: VW T4 CARAVELLE GL
Країна, місто: Харків
Звідки: м.Харків
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 173 рази
Контактна інформація:

Холодильник домашній через інвертор.

Повідомлення Ильич »

В черговий раз після прильотів пропало світло. Цього разу через добу не встигли відновити...а холодильник загружено продуктами...Вирішив попробувати через інвертор. Акб зняв з машини..., був не заряджений, бо тільки приїхав недавно і декілька днів лив дощ, то акб показував 12,3 в.

Зображення
Акб купляв у Антона у 2016 році, використовував на морі і два роки в машині стоїть разом з панелькою на 165 ват.

Зображення
Інвертор чиста синусоїда 300 ват, пікова 500 ват, привезений Антоном з Голландії.


Зображення
Холодильник

Зображення

Зображення
Підключив і усе запрацювало. Через дві години морозилка холодильника набрала -15 градусів...акб правда просів до 11.6 вольт...Морозилку відключив, бо потреби не було більше вона буде тримати і сама...Ну а через годину і світло вже відновили у районі. Так що ось так. Раніше, коли був холодильник Індезит, 2005 року,то він не включався від цього інвертору. А цей Мілле нового покоління і працює впевнено. Зараз АКБ заряджено...світло є. Раніше при відключенні світла я підключав через цей інвертор ТВ, роутер, приставку до ТВ при перебоях зі світлом, у минулих роках. Ну а зараз актуально мати працюючий холодильник. До речі, морозильна камера Liebherr з -20 за дві доби опустила температуру до -4 градусів. І від цього інвертора вона не працює...


Главное выехать за пределы зоны комфорта!!!!!!!!!!
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Холодильник домашній через інвертор.

Повідомлення Ruslan »

"Зараз лякають що можливий "блекаут" внаслідок ракетних обстрілів. Ясно що неприємно, але знаю що буде не критично, бо навіть газовий котел буде працювати більше тиждня, бо зможу в одній руці принести свій акум до дому і підключити через інвертор" Я про це писав тиждень тому.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Холодильник домашній через інвертор.

Повідомлення Ruslan »

Але холодильник видно дуже хороший, якщо запускається від інвертора на 500Вт :co_ol: :co_ol:
Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Холодильник домашній через інвертор.

Повідомлення Deffi »

Сейчас наверно у многих караванеров, караван стоит рядом с домом, для резервного питания :flag
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Холодильник домашній через інвертор.

Повідомлення Ruslan »

Deffi, Думаю хто має можливість тримати караван біля будинку давно користується такою опцією. Я то точно років 10 так роблю як виникають проблеми з світлом-планові чи не планові відключення. Тому завжди тримаю акумулятор на 100% зарядженим. Взимку котел в пріоритеті, влітку холодильники, в мене їх 2.
Як вихід так як зробив Ільїч, але тягати важкий акум то ще те задоволення, особливо якщо живеш на верхніх поверхах, а ліфт не працює. Думаю той акум кілограм 20-25 точно важить.
Аватар користувача
Ильич
Повідомлень: 1339
З нами з: Чет червня 16, 2011 20:35
Ім'я: Віктор
Техніка: VW T4 CARAVELLE GL
Країна, місто: Харків
Звідки: м.Харків
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 173 рази
Контактна інформація:

Холодильник домашній через інвертор.

Повідомлення Ильич »

Ruslan писав: Сер жовтня 05, 2022 12:52 Deffi, Думаю хто має можливість тримати караван біля будинку давно користується такою опцією. Я то точно років 10 так роблю як виникають проблеми з світлом-планові чи не планові відключення. Тому завжди тримаю акумулятор на 100% зарядженим. Взимку котел в пріоритеті, влітку холодильники, в мене їх 2.
Як вихід так як зробив Ільїч, але тягати важкий акум то ще те задоволення, особливо якщо живеш на верхніх поверхах, а ліфт не працює. Думаю той акум кілограм 20-25 точно важить.
та быльше 30 кг. Та він у мене взимку завжди дома стоїть..., та і з машини не планував знімати у цей час...бо машина потрібна зараз укомплектована і готова до виїзду. Ну все-таки виручив...Та і машина ховається у підземний паркінг...бо на вулиці тривожно тримати...Ще не усі вікна закрили у підїзді...
Главное выехать за пределы зоны комфорта!!!!!!!!!!
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Холодильник домашній через інвертор.

Повідомлення Ruslan »

Ильич, а я кидав Вам,як Ви просили телефон з ліфепо4 акумулятором. Навіть не відчули би тої ваги. :hi_hi_hi: .
І спарка вийшла б суперова з тих двох акумуляторів, рахуйте 190 А було би. А це вже сурйозний запас
Аватар користувача
jevgen
Повідомлень: 256
З нами з: П'ят лютого 24, 2012 18:28
Ім'я: jevgen
Техніка: Fiat Hobbi 600 Mitsubishi Outlander
Країна, місто: Helsinki
Skype: bulgach1
Подякували: 10 разів
Контактна інформація:

Холодильник домашній через інвертор.

Повідомлення jevgen »

Готовлюсь к поездке в Турцию. Поэтому поставил второй холодильник. Я его покупал когда то как основной ,но отсутствие отдельной полноценной морозилки в нем заставило купить двухкамерный . а этот Candy ,был в резерве для длительных поездок на юга. Вот и пригодился. Благо вес у него очень маленький. В понедельник на паром и в путь. Думаю за 5 дней доберемся. Оба работют через инвертор без проблем.
Аватар користувача
Ильич
Повідомлень: 1339
З нами з: Чет червня 16, 2011 20:35
Ім'я: Віктор
Техніка: VW T4 CARAVELLE GL
Країна, місто: Харків
Звідки: м.Харків
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 173 рази
Контактна інформація:

Холодильник домашній через інвертор.

Повідомлення Ильич »

jevgen писав: Чет жовтня 06, 2022 18:10 Готовлюсь к поездке в Турцию. Поэтому поставил второй холодильник. Я его покупал когда то как основной ,но отсутствие отдельной полноценной морозилки в нем заставило купить двухкамерный . а этот Candy ,был в резерве для длительных поездок на юга. Вот и пригодился. Благо вес у него очень маленький. В понедельник на паром и в путь. Думаю за 5 дней доберемся. Оба работют через инвертор без проблем.
Тоже инвертор на 300 ватт?
Главное выехать за пределы зоны комфорта!!!!!!!!!!
Аватар користувача
jevgen
Повідомлень: 256
З нами з: П'ят лютого 24, 2012 18:28
Ім'я: jevgen
Техніка: Fiat Hobbi 600 Mitsubishi Outlander
Країна, місто: Helsinki
Skype: bulgach1
Подякували: 10 разів
Контактна інформація:

Холодильник домашній через інвертор.

Повідомлення jevgen »

3000-9000 низкочастотный
Аватар користувача
jevgen
Повідомлень: 256
З нами з: П'ят лютого 24, 2012 18:28
Ім'я: jevgen
Техніка: Fiat Hobbi 600 Mitsubishi Outlander
Країна, місто: Helsinki
Skype: bulgach1
Подякували: 10 разів
Контактна інформація:

Холодильник домашній через інвертор.

Повідомлення jevgen »

Відповісти

Повернутись до “Обладнання 220 вольт”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей