Кемпинг "Солнечная Долина", Черновцы, с.Бояны

(Закарпатська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Волинська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька обл.)

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Кемпинг "Солнечная Долина", Черновцы, с.Бояны

Повідомлення DRB »

Карту редагував, і про Сонячну долину не було інформації. Кинув їм пошту - чи є там кемпінг і які умови? Дали контактну особу.
В нас є кемпінг , я можу Вам дати контакти особи, яка є відповідальна на цій ділянці і Ви уточните всі запитання в неї з приводу умов.
050 233 26 95 - Игор.


Аватар користувача
PEK@
Повідомлень: 610
З нами з: Пон серпня 20, 2012 09:05
Ім'я: Сергей
Техніка: FIAT DUKATO
Країна, місто: Украина Запорожье
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 86 разів
Контактна інформація:

Кемпінг на Буковині с Бояни

Повідомлення PEK@ »

Адміністратор кемпінгу Сонячна долина в с Бояни під Чернівцями Галина звернулась до нашого клубу з пропозицією відвідати цей заклад. Пропоную вашій увазі - Доброго дня усім! Хочу поділитися інформацією про кемпінг с. Бояни "Сонячна долина"біля Чернівців Ця локація приймає караванерів та автокемперів! Це тихе спокійне місце де можна відпочити душею й тілом. Галявини оточені дубовими лісами надають затишності. Поряд є альтаночки з мангалом та кемпінгові будиночки, підключення до 220v, WiFi, вода, та злив , два озера з пляжем та риболовлею.
0507367476 адміністратор кемпінгу
А коли захочеться розваг, всього за пару хвилин прогулянки через ліс , по бетонній доріжці ви потрапляєте у комплекс в якому є бари, ресторани, басейни, сауни, більярд, боулінг, міні магазин, дитячі ігрові зони.
А також можна скористатися туристичними послугами та маршрутами від туристичного клубу Буковина Х тур!
Аватар користувача
PEK@
Повідомлень: 610
З нами з: Пон серпня 20, 2012 09:05
Ім'я: Сергей
Техніка: FIAT DUKATO
Країна, місто: Украина Запорожье
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 86 разів
Контактна інформація:

Кемпінг на Буковині с Бояни

Повідомлення PEK@ »

може хтось скаже що зараз не на часі говорити про мандрівки, не в змозі зібратися через багато поважних причин...розумію...але, життя продовжується і можемо ми зараз обговорити це питання і помріяти про те, шо непогано було б там провести зліт клубу, десь у кінці серпня...Я там був три рази, місце чудове, організовуються екскурсії до Кам"янещь-Подільского, а там, повірте, є шо подивитися, до Хотина, Чернівців, рафтінг, риболовля, багато цікавого і при тому шо це красиве, затишне місце, є розваги для дітей...в цьому році планують відмінити дістанційне навчання, тому цю обставину треба теж враховувати...і ще одне...в нинішній час ціна в 200 грн за добу з екіпажу з електрикою, це нормальний цінник по моєму...вибачте мені якщо я шось сказав не так, але вже криша їде від всього...тому я пропоную обговорити це питання, а як воно буде далі - час покаже...
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Кемпинг "Солнечная Долина", Черновцы, с.Бояны

Повідомлення Одессит »

Як я і прогнозував в караванерській групі, тут так ніхто з адміністрації не відписався, та не підтримує інформаційно.
Все ми, караванери, маємо робити самотужки...

Тож. дякую тобі PEK@, за те, що хочаб ти продублював інформацію з контактами...
Хоча... наступного сезону (а може і в цьому) там вже буде нова "відповідальна" особа з адміністрації з новими контактними даними :)
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
Аватар користувача
PEK@
Повідомлень: 610
З нами з: Пон серпня 20, 2012 09:05
Ім'я: Сергей
Техніка: FIAT DUKATO
Країна, місто: Украина Запорожье
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 86 разів
Контактна інформація:

Кемпинг "Солнечная Долина", Черновцы, с.Бояны

Повідомлення PEK@ »

я не зрозумів шо треба було зробити адміністрації кемпінгу ще...люди написали свої пропозиції, дали координати і телефон контактної особи, кому буде цікаво - звоніть...Я перезвонив, поспілкувався з адміністратором кемпінгу Галиною, людина змістовно і докладно розповіла шо вони можуть надати, які послуги і шо в них є для відпочинку, відповіла на всі мої запитання, кому буде треба то всіх раді бачити, я вже мовчу що навіть на сьогодняшній день ціна за добу 200 грн з екіпажу з електрикою це ні про що...Де ви бачили такі ціни і такі умови?!!!
Буковина Х тур
Повідомлень: 5
З нами з: Пон травня 02, 2016 21:54
Ім'я: bucovna
Техніка: vw
Країна, місто: украина черновцы
zello: bucovna
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Кемпинг "Солнечная Долина", Черновцы, с.Бояны

Повідомлення Буковина Х тур »

Запрошуємо вас відвідати КЕМПІНГ Буковина Х тур на ТРГК "Сонячна долина" та поринути в атмосферу дикої природи і затишку.
КЕМПІНГ розташований на території гірськолижних трас.
Є декілька видів розміщення для караванерів та кемперів:
- біля озера та пляжу (покриття плитка з травою,wi-fi, туалет, електрика, вода, місце під злив, туалет, душ)
- під гірськолижними схилами ( покриття трава, гравій, wi-fi, туалет, електрика, вода, місце під злив) найтихіше місце.
- на поляні біля кемпінгових будиночків ( покриття трава, альтаночки, місце під велике кострище, туалет, електрика, wi-fi , злив касет)

Вартість розміщення на кемпінгу з підключенням 200грн/доба з машини.
Вхід на пляж 50грн/люд
Рибалка 100грн/люд.

На базі відпочинку неподалік є багато різноманітних розваг: рибалка, басейн відкритий та критий з підігрівом, сауна, боулінг, більярд, настільний теніс, бари, ресторани, дитяча площадка, електромобілі дитячі, вольєр з кабанчика ми, альтанки, готель, дерев'яні будиночки.

Комплекс розташований 20км від Чернівців.

Є безліч місць які можна відвідати: Хотинська та Кам'янець Подільська фортеця; Джуринський водоспад; екскурсійні печери- Вертеба, Кришталева; скельні монастирі -Монастирок, Бакота, Хрещатик, Галицький; оглядові майданчики- Бакота, Заліщики; походи в гори- Говерла, Хом'як, Стіжок; екскурсії на протяті камені, перевал Німчич, Чернівцями. Рафтинг по Черемоші та Дністрі.

Контакти: 0502332695 Ігор
9507367476 Галина
Аватар користувача
PEK@
Повідомлень: 610
З нами з: Пон серпня 20, 2012 09:05
Ім'я: Сергей
Техніка: FIAT DUKATO
Країна, місто: Украина Запорожье
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 86 разів
Контактна інформація:

Кемпинг "Солнечная Долина", Черновцы, с.Бояны

Повідомлення PEK@ »

басейн 500(!) грн, всі розваги платні, ціни на розваги високуваті! Якщо розглядати як місце перепочинку при мандрах на 1-2 доби, то нормально, а для довготривалого відпочинку - дорогувато! Зробити там зліт уже не знаю чи буде нормально, чи ні....
Буковина Х тур
Повідомлень: 5
З нами з: Пон травня 02, 2016 21:54
Ім'я: bucovna
Техніка: vw
Країна, місто: украина черновцы
zello: bucovna
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Кемпинг "Солнечная Долина", Черновцы, с.Бояны

Повідомлення Буковина Х тур »

Басейн з підігрівом критий і відкритий
Сб. та Нд. 500грн/дор.(з 8.00-20.00) ;діти-300
з 15.00-20.00- 300грн/дор ; діти -150
Будні дні 400грн/ дор. (з 8.00-20.); діти200
з 15.00-20.00- 200грн/дор.; діти-100
діти з 5 до 14р.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Кемпинг "Солнечная Долина", Черновцы, с.Бояны

Повідомлення Ruslan »

Потрібно в Чернівці на 2-3 дні. Чи працює зараз кемпінг і яка вартість без підключення до 220В за добу?
Буковина Х тур
Повідомлень: 5
З нами з: Пон травня 02, 2016 21:54
Ім'я: bucovna
Техніка: vw
Країна, місто: украина черновцы
zello: bucovna
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Кемпинг "Солнечная Долина", Черновцы, с.Бояны

Повідомлення Буковина Х тур »

Доброго дня! КЕМПІНГ працює цілий рік. Вартість 200грн доба/ авто
Відповісти

Повернутись до “Кемпінги західної України”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей