Дика і безплатна стоянка с. Татарів

(Закарпатська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Волинська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька обл.)

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

Аватар користувача
lemkogalinka
Повідомлень: 77
З нами з: Сер травня 18, 2011 11:11
Ім'я: Галя і Коля
Техніка: Touareg.Hymer Eriba Nova
Країна, місто: Украина,Ивано-Франковск
Skype: lemko.mukola
Звідки: Івано-Франківськ
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Дика і безплатна стоянка с. Татарів

Повідомлення lemkogalinka »

От такі от вихідні :
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення


Коля і Галя
Аватар користувача
Кольяшка
Повідомлень: 1263
З нами з: Вів березня 01, 2011 22:17
Ім'я: Николай
Техніка: Pajero+Hobby De Luxe 540
Країна, місто: Украина Киев
Звідки: Киев
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Дика і безплатна стоянка с. Татарів

Повідомлення Кольяшка »

:co_ol: :co_ol: :co_ol: А половина фоток претендует на раздел "самое вкусное фото". Молодца, видно, что отдохнули суперово. Особенно с топориком :-) :-) :-) . Хоть и черный, а все же юмор :co_ol: :co_ol: :co_ol:
Аватар користувача
lemkogalinka
Повідомлень: 77
З нами з: Сер травня 18, 2011 11:11
Ім'я: Галя і Коля
Техніка: Touareg.Hymer Eriba Nova
Країна, місто: Украина,Ивано-Франковск
Skype: lemko.mukola
Звідки: Івано-Франківськ
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Дика і безплатна стоянка с. Татарів

Повідомлення lemkogalinka »

:chir_lider: Дякуююююю
Коля і Галя
Аватар користувача
igor1965
Модератор
Повідомлень: 6264
З нами з: Суб вересня 19, 2009 09:33
Ім'я: Игорь
Техніка: VW t2b (75г\вып)+caravan VW t2a
Країна, місто: Киев Боярка
Skype: igor19651888
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: Дика і безплатна стоянка с. Татарів

Повідомлення igor1965 »

:co_ol: :co_ol: :co_ol:
[spoiler]Ks- 067-99-34-240 ; Mts-050-108-43-34
Аватар користувача
Oleg-mersedes
Повідомлень: 2286
З нами з: Сер березня 09, 2011 03:45
Ім'я: Олег
Техніка: Мерседес 124/300D + Tabbert - 430
Країна, місто: Днепропетровск
Звідки: Днепропетровск
Контактна інформація:

Re: Дика і безплатна стоянка с. Татарів

Повідомлення Oleg-mersedes »

lemkogalinka :co_ol: :co_ol: Бесподобно, :bra_vo: :bra_vo: хочу в следующем году повезти семью в Ваши края..
бесподобная природа, обалденно добродушные люди... в общем ребята молодцы, рады что круто отдохнули :co_ol: :co_ol: :co_ol:
Глупца можно узнать по двум приметам: он много говорит о вещах, для него бесполезных, и высказывается о том, про что его не спрашивают.
Турист Вася
Повідомлень: 395
З нами з: Пон жовтня 19, 2009 10:26
Ім'я: Валерий
Техніка: Хобби 600
Країна, місто: Центральний
Контактна інформація:

Re: Дика і безплатна стоянка с. Татарів

Повідомлення Турист Вася »

Да... Знаменитая коряга и пенек. Я там за неделю до Вас швартовался. Дождик правда был, но это мелочи. В речке отлично покупались, мелковата правда, но все равно хорошо-о-о!!!
Если люди перешептываются у тебя за спиной, значит, ты идешь на два шага впереди.
Озон
Повідомлень: 18
З нами з: Пон січня 27, 2014 18:08
Ім'я: Михаил
Техніка: Т-4
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення Озон »

Я там тоже несколько раз отдыхал с друзьями.. действительно красивая поляна...класная скважина с водичкой... речушка..
Но только смущют могилы на той же поляне... я первый раз там,10 лет назад, ночевал в палатке между могилами ,приехал ночью..выбрал место между бугорками..забил колики..а когда утром проснулся с семьей...!!! увидел что ночевал между могилами...до сих пор с жутью вспоминаю... Тогда там было очень много народу... но никто не подсказал где я собираюсь ночевать..а утром все ржали... но нам было не до смеха :-) Так что имейте ввиду!!! :-) :hi_hi_hi: :-(
Аватар користувача
Co-pilot
Модератор
Повідомлень: 4769
З нами з: Суб квітня 14, 2012 22:21
Ім'я: Андрей
Техніка: Honda Legend IV + Dethleffs
Країна, місто: Украина, Кременчуг
Звідки: Полтавщина
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 84 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Co-pilot »

Озон писав:Я там тоже несколько раз отдыхал с друзьями.. действительно красивая поляна...класная скважина с водичкой... речушка..
Но только смущют могилы на той же поляне... я первый раз там,10 лет назад, ночевал в палатке между могилами ,приехал ночью..выбрал место между бугорками..забил колики..а когда утром проснулся с семьей...!!! увидел что ночевал между могилами...
С ума сошли что ли на кладбище отдыхать ??? Да ещё несколько раз с друзьями... :sh_ok: Зображення ЗображенняЗображення
Бензин - моя кровь.
Аватар користувача
vipwest
Повідомлень: 145
З нами з: Вів липня 10, 2012 12:46
Ім'я: Олександр
Техніка: N126E
Країна, місто: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення vipwest »

Озон писав:Я там тоже несколько раз отдыхал с друзьями.. действительно красивая поляна...класная скважина с водичкой... речушка..
Но только смущют могилы на той же поляне... я первый раз там,10 лет назад, ночевал в палатке между могилами ,приехал ночью..выбрал место между бугорками..забил колики..а когда утром проснулся с семьей...!!! увидел что ночевал между могилами...до сих пор с жутью вспоминаю... Тогда там было очень много народу... но никто не подсказал где я собираюсь ночевать..а утром все ржали... но нам было не до смеха :-) Так что имейте ввиду!!! :-) :hi_hi_hi: :-(
Та ні, ви щось наплутали, я добре знаю Галину та Миколу, вони місцеві та добре знають місця для відпочинку, відпочивати на кладовищі, та ще і
"Да ещё несколько раз с друзьями..."
це не їх стиль, вони ще іншим підкажуть де стати, не потрібно тут робити мілких провокацій, для цього є інші сайти та форуми.

До шановних форумчан- не ведіться на провокації та не підтримуйте провокаторів:
"Озон
Сообщения: 4
Зарегистрирован: Пн янв 27, 2014 "
вони як прийшли так і підуть а про вас думка залишиться...
Озон
Повідомлень: 18
З нами з: Пон січня 27, 2014 18:08
Ім'я: Михаил
Техніка: Т-4
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення Озон »

Я не провокатор...(как счас модно)... уточню... если ошибся... извинюсь.... Не делайте поспешных выводов...

Добавлено спустя 7 минут 48 секунд:
Смотрел на карте... спросите своих знакомых...есть ли там на этой поляне ... слева как ехать на Буковель какие то могилы... если есть... будете извиняться Вы... или дайте знакомых телефон...хочу сам убудиться...
Аватар користувача
vipwest
Повідомлень: 145
З нами з: Вів липня 10, 2012 12:46
Ім'я: Олександр
Техніка: N126E
Країна, місто: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення vipwest »

Озон писав:Я не провокатор...(как счас модно)... уточню... если ошибся... извинюсь.... Не делайте поспешных выводов...

Добавлено спустя 7 минут 48 секунд:
Смотрел на карте... спросите своих знакомых...есть ли там на этой поляне ... слева как ехать на Буковель какие то могилы... если есть... будете извиняться Вы... или дайте знакомых телефон...хочу сам убудиться...
Зліва як їхати на Буковель є дуже багато могил та кладовищ, та і справа також є не менше...

"Профиль пользователя Озон
СТАТИСТИКА ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ
Зарегистрирован:Пн янв 27, 2014 17:08
Наиболее активен в форуме:Кемпинги Западная Украина
(3 сообщений / 60.00% сообщений пользователя)
Наиболее активен в теме:Дика і безплатна стоянка с. Татарів
(2 сообщений / 40.00% сообщений пользователя)"

Чому ваша активність стосується тільки Західної України ??? Розкажіть про сибе: яка у вас тіхніка, що покращіли в тіхніці, що влаштовуе а що нє, де бували та з кім, що можете порікомендувати форумчанам. Та і пишіть українською мовою (хоча б особисто для мене) а то я російську не дуже добре розумію.
Аватар користувача
lemkogalinka
Повідомлень: 77
З нами з: Сер травня 18, 2011 11:11
Ім'я: Галя і Коля
Техніка: Touareg.Hymer Eriba Nova
Країна, місто: Украина,Ивано-Франковск
Skype: lemko.mukola
Звідки: Івано-Франківськ
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Дика і безплатна стоянка с. Татарів

Повідомлення lemkogalinka »

шановниий,новоспечений форумчанинн Озон,як що є питання з приводу стоянки,звертайтеся в приват.З радістю надамо вам відповіді.
Коля і Галя
Аватар користувача
sheva-egor
Повідомлень: 524
З нами з: П'ят грудня 24, 2010 00:25
Ім'я: Игорь
Техніка: Рено Мастер-плавно превращается в..
Країна, місто: Украина, Хмельницкий
Skype: sheva-egor
Звідки: аттуда...
Контактна інформація:

Повідомлення sheva-egor »

Чё напали на мужика, прочитайте ВНИМАТЕЛЬНО меседж!
Озон писав: ... я первый раз там,10 лет назад, ночевал в палатке между могилами ,приехал ночью..выбрал место между бугорками..забил колики..а когда утром проснулся с семьей...!!! увидел что ночевал между могилами...до сих пор с жутью вспоминаю... Тогда там было очень много народу... но никто не подсказал где я собираюсь ночевать..а утром все ржали... но нам было не до смеха :-) Так что имейте ввиду!!! :-) :hi_hi_hi: :-(
всему своё время...
мои фото о отдыхе здесь
вітара
Повідомлень: 57
З нами з: П'ят січня 03, 2014 23:39
Ім'я: володя
Техніка: Т5
Країна, місто: Львов
Skype: владскай
Контактна інформація:

Повідомлення вітара »

Теж дуамю що, даремно напали на Михайла... нічим він нікого не образив... А хіба тут в Клубі царює дідівщина..??? новспечений--- сародавньоспечений..))) Людина висловила свої думки і спогади... а чи є там якісь могили з часом вияснимо... особисто я візьму це до вияснення.. я теж новоспечений... але в подорожах і кемпінгах вже більше 20 років!!!... :a_g_a:
Аватар користувача
lemkogalinka
Повідомлень: 77
З нами з: Сер травня 18, 2011 11:11
Ім'я: Галя і Коля
Техніка: Touareg.Hymer Eriba Nova
Країна, місто: Украина,Ивано-Франковск
Skype: lemko.mukola
Звідки: Івано-Франківськ
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Дика і безплатна стоянка с. Татарів

Повідомлення lemkogalinka »

вітара А я з вами не погоджуюся.Може поясните чому у автора Озон Тільки 5 повідомлень 4 з них всі стосуються саме цієї теми.Цвинтар дійсно є. Але він обгороджений парканом.Хрести заввишки в зріст людський.Досить віддалено від стоянки знаходиться. І писати що "выбрал место между бугорками..забил колики..а когда утром проснулся с семьей...!!! увидел что ночевал между могилами" Це мені вибачте, тре бути геть сліпому чи пяному.Тому і виникла така перепалка.Зараз дуже багато і інтернеті провокацій,тому все так і вилазить ..........

Добавлено спустя 2 минуты 58 секунд:
Знаю,що багато форумчан знають це місце стоянки,і можуть підтвердити мої слова,що просто на цвинтар навіть корови не заходять,хоча їх там зранку і ввечері багатенько проходить,а не то люди палатки ставлять між гробами :-):
Коля і Галя
Аватар користувача
Co-pilot
Модератор
Повідомлень: 4769
З нами з: Суб квітня 14, 2012 22:21
Ім'я: Андрей
Техніка: Honda Legend IV + Dethleffs
Країна, місто: Украина, Кременчуг
Звідки: Полтавщина
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 84 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Co-pilot »

lemkogalinka писав: люди палатки ставлять між гробами :-):
Оце так висловився. Це речення треба поставити замicть назви темы ;;-)))
Бензин - моя кровь.
вітара
Повідомлень: 57
З нами з: П'ят січня 03, 2014 23:39
Ім'я: володя
Техніка: Т5
Країна, місто: Львов
Skype: владскай
Контактна інформація:

Повідомлення вітара »

Все!!! Більше на цю тему не дискутую... Вона для мене закрита!!! тому, що принципово обдзвонив 4 готелі в Татарові... і всі підтвердили...що там, на цій поляні поховані солдати і якийсь навіть генерал під час 1світової війни...(можете перевірити, набрати кілька готелів, або с.р.Татарів...)... Те що наш новоспеченийОзон повідомив що приїхав вночі , а ранком зрозумів.. не викликає в нікого сумнівів....тому не треба так було агресивно реагувати на нього... Будьте толерантними і культурними СТАРОСПЕЧЕНІ..бо я так і не почув на це відповідь!!! Пригадую що я таки теж бував на цій дикій-але безплатній стоянці... і буду далі там зупинятись.. як і багато інших не караванерів... але я буду старатись бути подалі від цих могил.. бо казали що є і неогороджені... P.S...Озон-Михаил... раджу теж більше не встрявати в цю дискусію... надіюсь що я відповів за ВАС.....Не думав, що тут є такі агресивні члени... теж не зрозуміло чому так ревниво сприйняли ваше повідомлення... і приревнували чому так любите Західну Україну... Київлянин- любіть всю Україну!!! :nez-nayu:
Павел Ледокол 500
Повідомлень: 1182
З нами з: Пон вересня 17, 2012 20:18
Ім'я: Павел
Техніка: КИП 40 ЕК
Країна, місто: Украина
Звідки: Украина
Подякували: 2 рази

Re: Дика і безплатна стоянка с. Татарів

Повідомлення Павел Ледокол 500 »

Что б немного понизить градус сообщу следующее:
В 60 годах вблизи города Львова (9 км) было решено для нужд ТЕЦ создать водохранилице. В простонародье озеро Навария. Так вот. В этом водоеме купаются люди. На берегу нескощько спорт. Баз. Школа олимпийского резерва по гребле,ДЮСШ 3. Бары,рестораны,отели. Село с одноименным названием. И вот что интересно: под водой находится старое село, церковь, кладбище. Так что люди плавают, отдыхают, водку пьют, рыбу ловят. А внизу под водой...
Так что ж делать в такой ситуации?

Добавлено спустя 4 минуты 58 секунд:
Еще одна интернесность. На перекрестке улиц В.Великого Кульпарковская Симонека до 80 года было кладбище. Сейчас там жилые дома,поликлиника,бары, магазины...

Добавлено спустя 29 минут 16 секунд:
Re: Дика і безплатна стоянка с. Татарів
Еще одна интернесность. На перекрестке улиц В.Великого Кульпарковская Симонека до 80 года было кладбище. Сейчас там жилые дома,поликлиника,бары, магазины...

Добавлено спустя 5 минут 51 секунду:
Re: Дика і безплатна стоянка с. Татарів
Еще одна интернесность. На перекрестке улиц В.Великого Кульпарковская Симонека до 80 года было кладбище. Сейчас там жилые дома,поликлиника,бары, магазины...
Юрий 333
Повідомлень: 83
З нами з: Пон квітня 29, 2013 18:40
Ім'я: юрий
Техніка: Ситроен Ксантия, пока без прицепа.
Країна, місто: Ближнее зарубежье
Контактна інформація:

Re: Дика і безплатна стоянка с. Татарів

Повідомлення Юрий 333 »

"Озон" написав, що це було 10років тому. Чи були там паркани чи ні тільки місцеві старожили знають. Зараз той цвинтар огорожений. Цього літа проїзджав через Татарів, людей дуже багато було, стояли майже впритик до цвинтара. Сам відпочивав далі за с.Татарів в сторону Буковеля, там є багато полянок для відпочинку.
Аватар користувача
lemkogalinka
Повідомлень: 77
З нами з: Сер травня 18, 2011 11:11
Ім'я: Галя і Коля
Техніка: Touareg.Hymer Eriba Nova
Країна, місто: Украина,Ивано-Франковск
Skype: lemko.mukola
Звідки: Івано-Франківськ
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Дика і безплатна стоянка с. Татарів

Повідомлення lemkogalinka »

СТОЯНКА ЗАКРИТА.
Коля і Галя
Відповісти

Повернутись до “Кемпінги західної України”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей