Вопрос о растаможке каравана

Запитання та відповіді про законодавство

Модератори: Valentin, igor1965

Геннадий_С
Повідомлень: 40
З нами з: Нед серпня 19, 2018 18:38
Ім'я: Геннадий
Техніка: L200, HOBBY 540
Країна, місто: Харьков
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Вопрос о растаможке каравана

Повідомлення Геннадий_С »

Спасибо, буду узнавать.


Аватар користувача
IesuiT
Повідомлень: 457
З нами з: Чет листопада 21, 2013 19:53
Ім'я: Жека
Техніка: МВ 2007 автодом, Рено Мастер 2019
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Повідомлення IesuiT »

Геннадий_С писав:Года 2003 - 2005. Если есть такие, укажите где, буду благодареню
Упс, я думал он постарше.
Аватар користувача
gosha1
Повідомлень: 106
З нами з: Чет березня 30, 2017 08:35
Ім'я: Игорь
Техніка: Hyundai Tucson, Wilk 400 SQ STERN
Країна, місто: Харьков
Контактна інформація:

Повідомлення gosha1 »

Геннадий_С писав:Года 2003 - 2005. Если есть такие, укажите где, буду благодареню
Посоветуйся с Антоном (SAU), может подскажит полезное.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Вопрос о растаможке каравана

Повідомлення DRB »

Я коли свій розмитнювати готувався то спілкувався з брокером з Києва, названо було адекватну ціну.
Потім виявилось що раз я прописаний в Луцьку брокери з Києва не візьмуться, знайшов брокера там - мені при вартості каравана 2000 доларів влупили ціну розмитнення 2000 доларів, ще один брокер ввалив 1600 :sh_ok:
Потім знайшов однокласника (от та фірма що я дав) і вийшла ціна така ж як Київ казав. А потім ще й дешевше але то більше чудо аніж правда, бо пощастило.

Тому
1. Найлегший шлях - шукайте того хто прижене Вам під Ваші гроші караван. Називаються цифри 500 євро за роботу але тут є одне але, мають точно сказати Вам суму за розмитнення бо чудеса бувають, типу ой.. там ціна вища дайте ще 1000 доларів, караван на митному складі вже - треба платити.
2. Тяжчий але можна щось зекономити, взнавайте вартість модель марку і рік випуску каравана будь-якого який подобається. Взнавайте на яку суму продажу мінімальну зможуть Вам виписати документи (занижена ціна - менше податків, інакше це можуть зробити і брокери але не безкоштовно). Потім шукайте брокерів які Вам назвуть суму розмитнення і суму за свої послуги і думайте. На рахунок луцької фірми, вони десь воювали з митницею і через рішення суду митниця для них в Луцьку розмитнює неважливо від прописки (інститут прописки давно ліквідовано як такий), плюс мають свій митний склад і сертифікаційний центр і ставлять на облі. Але знову ж таки - уточнюйте орієнтовні суми.

І ще одне - розмитнювати методом "я перевезу караван і тоді вирішу хто буде оформляти розмитнення" не вийде.
При перетині кордону в базі вже має бути номер попередньої декларації, тобто брокер мусить вже провести роботу і оплатити чи то мито чи то ПДВ чи і те і те. :) Але самому точно не вийде. В нашій державі все зроблено для того щоб в цій схемі обов"язково мав бути посередник. (Хіба що Ви сам є брокером з ліцензією :-) )

От такі пироги.
Геннадий_С
Повідомлень: 40
З нами з: Нед серпня 19, 2018 18:38
Ім'я: Геннадий
Техніка: L200, HOBBY 540
Країна, місто: Харьков
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Вопрос о растаможке каравана

Повідомлення Геннадий_С »

Благодарю за разъяснение, буду думать дальше, что и как лучше сделать.
Homecar
Повідомлень: 6
З нами з: Нед вересня 23, 2018 01:17
Ім'я: МИКОЛА
Техніка: ОПЕЛЬ
Країна, місто: ТЕРНОПІЛЬ
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Розмитнення прецепа дачі?????

Повідомлення Homecar »

Вітаю всіх. Хотів би прикупити собі караван. Працюю у Польщі на обслуговуваннi кемпінгів і з покупкою немає проблем, aле взагалі не знаюсь на розмитненні. Чекаю ваших порад. Дякую.
І ще - як на рахунок розмитнення англійських причепiв, бо на них немає техпаспорта.
Аватар користувача
Globetrrotter
Повідомлень: 85
З нами з: Чет липня 06, 2017 21:16
Ім'я: Георгий
Техніка: +Tabbert Comtesse 515
Країна, місто: Украина Киев
Skype: sokolgv
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Вопрос о растаможке каравана

Повідомлення Globetrrotter »

І ще одне - розмитнювати методом "я перевезу караван і тоді вирішу хто буде оформляти розмитнення" не вийде.
При перетині кордону в базі вже має бути номер попередньої декларації, тобто брокер мусить вже провести роботу і оплатити чи то мито чи то ПДВ чи і те і те. :) Але самому точно не вийде
. ,,,не вводите людей в заблуждение,я сам покупал себе караван,сам перегонял и оформлял на границе(растомаживал,оплачивал платежи)потом получил ПП-шку и с ней в течении 10 дней надо явиться и предъявить караван на таможню по месту регистрации,там берете брокера и уже завершаете всю процедуру таможенной очистки,
Novinar
Повідомлень: 518
З нами з: П'ят вересня 02, 2016 21:00
Ім'я: Яков
Техніка: Много
Країна, місто: Украина
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Novinar »

Капец....
DRB писав: Можна запитати - що корисного Ви тут написали? що по темі? Ну хватить вже капати в кожній темі. Будуєте кемпер будуйте. Але де тільки можна пхати свої яхти, "куплю щось там" і т.д....

Вибачте.. дістало
Полный капец.... ;;-)))
Востаннє редагувалось Пон вересня 24, 2018 20:51 користувачем Novinar, всього редагувалось 2 разів.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

Globetrrotter писав:не вводите людей в заблуждение,я сам покупал себе караван,сам перегонял и оформлял на границе(растомаживал,оплачивал платежи)потом получил ПП-шку и с ней в течении 10 дней надо явиться и предъявить караван на таможню по месту регистрации,там берете брокера и уже завершаете всю процедуру таможенной очистки,
Основне - без брокера все-одно не вийде. Це Україна. Сама людина нічого зробити не може. Самі ж це пишете.
А на рахунок платежі оформляти на кордоні - Ви самі собі зробили ППшку? Вам завищили вартість каравана значить або у Вас був знайомий який взяв або показав кому дати на лапу щоб цього не робили?

Добавлено спустя 1 минуту 30 секунд:
Novinar писав:.............ТУТ БУЛА КУПА ТЕКСТУ ..........
Можна запитати - що корисного Ви тут написали? що по темі? Ну хватить вже капати в кожній темі. Будуєте кемпер будуйте. Але де тільки можна пхати свої яхти, "куплю щось там" і т.д....

Вибачте.. дістало
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Вопрос о растаможке каравана

Повідомлення Valeriy »

Геннадий_С Адреса сайтов на этом форуме уже выставлялись, тема довольно подробно освещалась. Перед поездкой за караваном пообщайтесь с таможенным брокером, для большего понимания сути проблемы. Покупать лучше самому и прямо за границей, так дешевле.
Homecar
Повідомлень: 6
З нами з: Нед вересня 23, 2018 01:17
Ім'я: МИКОЛА
Техніка: ОПЕЛЬ
Країна, місто: ТЕРНОПІЛЬ
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Вопрос о растаможке каравана

Повідомлення Homecar »

Попросив би контакти брокерів західна Україна. Дякую
Аватар користувача
Grey
Повідомлень: 125
З нами з: Вів листопада 03, 2015 01:10
Ім'я: Михайло
Техніка: Peugeot Boxer+Kip Hyline 50 TDB
Країна, місто: Україна, Станиславів
Контактна інформація:

Повідомлення Grey »

DRB писав:
Globetrrotter писав: А на рахунок платежі оформляти на кордоні - Ви самі собі зробили ППшку? Вам завищили вартість каравана значить або у Вас був знайомий який взяв або показав кому дати на лапу щоб цього не робили?
Якщо вказувати реальну вартість каравану (а не 990ойро) то і питань у більшості випадків не виникає. Свого часу розмитнював свій караван, на кордоні митники сміялися, що такий дорогий - у них трирічні мерседеси менше коштували за "документами" ніж шістнадцятирічний караван.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

Grey писав:
DRB писав:
Globetrrotter писав: А на рахунок платежі оформляти на кордоні - Ви самі собі зробили ППшку? Вам завищили вартість каравана значить або у Вас був знайомий який взяв або показав кому дати на лапу щоб цього не робили?
Якщо вказувати реальну вартість каравану (а не 990ойро) то і питань у більшості випадків не виникає. Свого часу розмитнював свій караван, на кордоні митники сміялися, що такий дорогий - у них трирічні мерседеси менше коштували за "документами" ніж шістнадцятирічний караван.
Так в тому то й справа що мій реальна вартість 2000 доларів і без "дякую" такі ціни не ставлять. А з тобою і говворити ніхто не хоче в основному. І в кінці все-одно звертатись до брокера треба.
Ну буду знати що і таку біду як розмитнення можна наполовину самому робити. Але який толк якщо далі брокери все-одно мусять бути. :ne_vi_del:

Добавлено спустя 2 минуты 18 секунд:
Homecar писав:Попросив би контакти брокерів західна Україна. Дякую
Я можу порекомендувати контору мого товариша. В них може не найдешевший варіант зате все під ключ. І митний склад на місці, і сертифікація і реєстрація на країнські номери - що б не було, пригнав - віддав ключі і за день-два забрав на номерах.
Якщо адміністрація порахуює за рекламу - то видаляйте і пніть мене щоб більше такого не робив. Але то реальна нормальна фірма https://westautohub.ua/ua

Це Луцьк, але розмитнюють всю Україну, вони з юристами добились в місцевої митниці цього (інститут прописки ж відмінено)
Homecar
Повідомлень: 6
З нами з: Нед вересня 23, 2018 01:17
Ім'я: МИКОЛА
Техніка: ОПЕЛЬ
Країна, місто: ТЕРНОПІЛЬ
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Homecar »

Дякую
Аватар користувача
fenix
Повідомлень: 23
З нами з: Нед жовтня 27, 2019 11:45
Ім'я: Дима
Техніка: Renault Kangoo 2014(Trigano Odyssee
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Прицеп-палатка - зарубежный опыт

Повідомлення fenix »

Всем добрый день. Готовлюсь отойти от мира палаток. И вот вопрос - может как-то прояснилась ситуация с прицепами из Нидерландов. Тоже сначала говорили, что без ТП не растаможить. Но есть уже вот недавно факт - растаможили, однако в ГАИ без ТП не хотят ставить на учет (((. Как быть вообще?
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Вопрос о растаможке каравана

Повідомлення DRB »

fenix писав: Нед жовтня 27, 2019 11:48 Всем добрый день. Готовлюсь отойти от мира палаток. И вот вопрос - может как-то прояснилась ситуация с прицепами из Нидерландов. Тоже сначала говорили, что без ТП не растаможить. Но есть уже вот недавно факт - растаможили, однако в ГАИ без ТП не хотят ставить на учет (((. Как быть вообще?
Без ТП?
То що це Ви тоді розмитнили? Значить в документах на розмитнення просто розмитнено не транспортний засіб, а щось інше, якщо нема техпаспорту. Якийсь ящик з колесами
Аватар користувача
fenix
Повідомлень: 23
З нами з: Нед жовтня 27, 2019 11:45
Ім'я: Дима
Техніка: Renault Kangoo 2014(Trigano Odyssee
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Вопрос о растаможке каравана

Повідомлення fenix »

DRB писав: Пон жовтня 28, 2019 09:45 Без ТП?
То що це Ви тоді розмитнили? Значить в документах на розмитнення просто розмитнено не транспортний засіб, а щось інше, якщо нема техпаспорту. Якийсь ящик з колесами
все верно - так и делалось в РБ. И у нас получилось. Делалось через брокера.
Kostya
Повідомлень: 201
З нами з: Нед вересня 06, 2015 22:16
Ім'я: Костя
Техніка: VW Caddy+Burstner 400 TS Sportiv
Країна, місто: Луцк
Контактна інформація:

Вопрос о растаможке каравана

Повідомлення Kostya »

А чого караван з Нідерландів без ТП (техпаспорту). Я от неділю назад пригнав і розмитнив караван BURSTNER 2001 р.в., з Нідерландів без проблем...
Аватар користувача
fenix
Повідомлень: 23
З нами з: Нед жовтня 27, 2019 11:45
Ім'я: Дима
Техніка: Renault Kangoo 2014(Trigano Odyssee
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Вопрос о растаможке каравана

Повідомлення fenix »

Kostya писав: Вів жовтня 29, 2019 15:50 А чого караван з Нідерландів без ТП (техпаспорту). Я от неділю назад пригнав і розмитнив караван BURSTNER 2001 р.в., з Нідерландів без проблем...
мой вопрос перевели сюда с другой ветки о прицепах до 750 кг, по этому видимо и путаница. Прицепы такой массы там не требуют ТП и номеров.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Вопрос о растаможке каравана

Повідомлення DRB »

fenix писав: Вів жовтня 29, 2019 17:41 мой вопрос перевели сюда с другой ветки о прицепах до 750 кг, по этому видимо и путаница. Прицепы такой массы там не требуют ТП и номеров.
та ну!
в мене був причіп до 750 кг і мав техпаспорт
приїхав з Нідерландів
Відповісти

Повернутись до “Законодавство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей