Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Статті, поради, ділимося досвідом...

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Повідомлення DRB »

Valeriy писав: Вів березня 10, 2020 11:12 [Я когда куда то еду, то изучаю дорожное законодательство действующие в данной стране и исхожу из него.
Заради цікавості поїхали в Німеччину.

Перекладіть будь-ласка ще для себе
" Die Mitnahme von Personen auf der Ladefläche oder in Laderäumen von Kraftfahrzeugen ist verboten."
правил дорожнього руху Німеччини. Параграф 21.

https://www.stvo.de/strassenverkehrsord ... foerderung

Я німецьку погано знаю, але з допомогою гугла то забороняється у вантажному відсіку провозити пасажирів. Якщо авто не перереєстроване за Вашими словами то в техпаспорті буде написано "вантажний".

Буде дуже цікаво як будете показувати поліції в Німеччині що це у Вас не багажне відділення, якщо написано в техпаспорті - "вантажний" а там сидять люди.


DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Повідомлення DRB »

Стало цікаво про Вашого естонця.
Правила дорожнього руху Естонії. Пункт 17 підпункт 188
Sõitjaid tohib vedada ainult valmistaja poolt sõidukis ettenähtud kohtadel ja viisil. Madelauto kastis tohivad sõita vaid veost saatvad või veose järele minevad isikud tingimusel, et nende jaoks on allpool luukide ülemist serva istumiseks sobiv ja ohutu koht
Перевезення пасажирів може здійснюватися тільки в місцях та способом, передбачених виробником. Тільки особи, які супроводжують або забирають вантаж, можуть подорожувати у фургоні

Чого тільки не можна наговорити заради розкрутки каналу, правда?
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Повідомлення Valeriy »

DRB, А-л-о-о, я к тому каналу, имею такое же отношение, как к вашему кемперу, который вы купили в прошлом году. :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Повідомлення DRB »

Valeriy писав: Вів березня 10, 2020 18:04 DRB, А-л-о-о, я к тому каналу, имею такое же отношение, как к вашему кемперу, который вы купили в прошлом году. :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
Та просто Ви цей канал кількома повідомленнями вище поставили як джерело перевіреної інформації про те що по Європі не треба перереєстровувати при переробці (зміні кількості місць).

Країна про яку знаю - Польща точно забороняє.
Німеччина забороняє
І, як виявилось Естонія також забороняє
Valeriy писав: Суб березня 07, 2020 21:28 donbass, Европейцам все равно, они сами переделывают свои бусы ничего не перерегистрируют и ездят
Valeriy писав: Вів березня 10, 2020 01:05 DRB, Говорите, что хотите, только в отличие от вас, он по Европе в таком виде, ездит уже три года, что подтверждается его съемками и выставлением фильмов на YouTub.
Valeriy писав: Вів березня 10, 2020 11:12 Вначале изучаю тему, а потом уже делаю. Эстонец рассказал, что и как у них, никто не запрещает вам взять оригиналы их нормативных документов по дорожному движению и прочитать. Потом решать для себя конкретно.
Не розумію до чого тут мій кемпер :-) :-) :-)


І також не розумію навіщо Ви сперечаєтесь про те що в Європі дозволено на неперереєстрованому бусі їздити якщо це ПОВНА БРЕХНЯ. А Вашим словам автор питання може повірити і в результаті отримати купу проблем
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Повідомлення Valeriy »

DRB, А я с вами не спорю, просто смысла нет. Люди там ездят на подобных бусах и все нормально. Фильмов как я показал вам, где вы меня обвинили в том, что я раскручиваю этот канал, на You tub полно. Любой желающий может их посмотреть и убедиться в это именно там так. Читайте нормативные документы и ничего оттуда не выбрасывайте, если вам сложно что то понять, попросите кого то, что бы он вам их разъяснил. Даже здесь на форуме был человек, который оборудовал грузовой отсек под жилой, поехал в Европу, путешествовал там, приехал в Украину и все нормально. Нигде на дороге не встретил ни одного дурня при погонах.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Повідомлення DRB »

Valeriy писав: Сер березня 11, 2020 00:18 DRB, А я с вами не спорю, просто смысла нет. Люди там ездят на подобных бусах и все нормально. Фильмов как я показал вам, где вы меня обвинили в том, что я раскручиваю этот канал, на You tub полно. Любой желающий может их посмотреть и убедиться в это именно там так. Читайте нормативные документы и ничего оттуда не выбрасывайте, если вам сложно что то понять, попросите кого то, что бы он вам их разъяснил. Даже здесь на форуме был человек, который оборудовал грузовой отсек под жилой, поехал в Европу, путешествовал там, приехал в Украину и все нормально. Нигде на дороге не встретил ни одного дурня при погонах.
От просто скажіть де я обвинуватив ВАС про те що ви розкручуєте канал? Читайте УВАЖНІШЕ.
Я написав - для розкрутки каналу сказати можна все що завгодно. Автор каналу буде говорити будь-що, його цікавлять лайки перегляди і бабло.

Вас я обвинувачую лише в тому що Ви пишете неправдиву інформацію, опираючись незрозуміло на що. І знову продовжуєте нести нісенітницю. Я Вам дав пункти законів. Люди Вам дали штрафи в Польщі. Ви самі пункти законів показали де ЗАБОРОНЕНО перевозити більше ніж в техпаспорті.

Ви от так впевнено розповідаєте "хтось десь там їздить" - ну то тримайтесь цього слова - скажіть - "Я ОПЛАЧУ ЛЮДИНІ ВСІ ВИТРАТИ якщо я неправий". Тільки ж Ви цього не зробите? Правда? Бо комусь писати таку херню то отдне, а відповісти за свої слова то інше.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Повідомлення DRB »

Valeriy писав: Сер березня 11, 2020 00:18 оборудовал грузовой отсек под жилой, поехал в Европу, путешествовал там, приехал в Украину и все нормально
Ви взагалі пробували хоча б почитати те що я пишу? Чи "я читаю между строк" :hi_hi_hi:

Я знаю цю людину, він їздить на Т4
Він не перевозив в бусі людей більше ніж по техпаспорту. Він переробив його і все. І я Вам кажу так само - проблема буде при перевезенні людей в кількості БІЛЬШЕ НІЖ В ТЕХПАСПОРТІ.
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Повідомлення Valeriy »

DRB, А когда в техпаспорте стоит в графе количество людей прочерк, тогда что? А в Украине можно возить людей в грузовом отсеке буса или нет? Того человека которого я имел ввиду вы не знаете. Он к вам и вашему бизнесу не имел и не имеет никакого отношения.
Востаннє редагувалось Сер березня 11, 2020 10:21 користувачем Valeriy, всього редагувалось 1 раз.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Повідомлення DRB »

Valeriy писав: Сер березня 11, 2020 10:13 DRB, А когда в техпаспорте стоит в графе количество людей прочерк, тогда что? А в Украине можно возить людей в грузовом отсеке буса или нет?
Я здається все написав, вже набридло говорити як зі стіною. Я задав вже кілька разів Вам одне просте питання - оплатите проблеми людині яка поїде і отримає штрафи, заборону в'їзду і т.д. якщо буде перевозити людей більше ніж вказано в техпаспорті?

Почитайте що можна робити у ВАНТАЖНОМУ автомобілі самі. За кордоном про вантажні так само описано вище. Теж забули прочитати? ;;-))) .
Шкода далі на Вас час тратити. Я сподіваюсь що автор все вже зрозумів і не наробить собі проблем через Ваші "корисні поради".
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Повідомлення Valeriy »

DRB, я тоже думаю, что любой человек сам разберется при желании в этом.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Повідомлення DRB »

Valeriy писав: Сер березня 11, 2020 10:23 DRB, я тоже думаю, что любой человек сам разберется при желании в этом.
Якщо хтось не почне писати нісенітниць :hi_hi_hi: :-)
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Повідомлення Valeriy »

DRB, так тебе не поверят, пиши сколько хочешь. Скажи, в Украине в бусе можно возить большее количество людей, чем написано в тех паспорте или нет?
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Повідомлення DRB »

Valeriy писав: Сер березня 11, 2020 10:45 DRB, так тебе не поверят, пиши сколько хочешь. Скажи, в Украине в бусе можно возить большее количество людей, чем написано в тех паспорте или нет?
Який сенс тобі щось відповідати? :hi_hi_hi: Не бачу жодного сенсу
Аватар користувача
vvs10
Повідомлень: 74
З нами з: Сер липня 27, 2016 23:02
Ім'я: Владимир
Техніка: Trafic+MovanoCasten+RiverCamper
Країна, місто: Черкассы
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Помогите определиться. Кол-во посадочных мест в кемпере

Повідомлення vvs10 »

Даже мыслей не было ехать за бугор на грузбусе, три места спереди - вчетвером. Это бред. Мое мнение. Поэтому сделал доки кемпер легковой, 7 мест(на всякий случай). При проезде венгерской границы семьей из 4, на 5 оборудованных ремнями сиденьях, венгры нас завернули!!! Потому что диван был разложен в двухярусную кровать, и я не успел его оборудовать ремнями(пока не видел смысла тратить на это время). Никакие обьяснения не помогли. Блин, при этом нас было меньше, чем сидений с ремнями, одно сидение оборудованное ремнем было лишним.
Відповісти

Повернутись до “Поради досвідчених”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість