Карпати 2014

Фотографії або як це було

Модератори: Valentin, igor1965

Відповісти
Аватар користувача
ronya_life
Повідомлень: 21
З нами з: Пон вересня 14, 2015 15:34
Ім'я: Ростислав
Техніка: Мерседес Спрінтер 312D , RonIvan
Країна, місто: Болехів
Skype: ronya_life
zello: RONYA
Контактна інформація:

Карпати 2014

Повідомлення ronya_life »

Привіт всім караванерам. Не знаю з чого розпочати , але не для реклами хочу розповісти і об’єктивом фото чи моб чи камери показати вам всім яке прекрасне наше Прикарпаття... Довго розписувати не буду , принципі гори - це гори , а море - це море...
Зображення

Зображення

Зображення


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Востаннє редагувалось Сер вересня 23, 2015 15:45 користувачем ronya_life, всього редагувалось 2 разів.


Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Re: _

Повідомлення Deffi »

Ростислав, думаю начать нужно с прочтения правил. Ну это как минимум... Что за заголовок темы? На других формах вас-бы уже забанили за подобное без разбирательств...
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Yarik
Повідомлень: 297
З нами з: Пон січня 12, 2015 14:44
Ім'я: Ярослав
Техніка: Ланос+Niewiadow 132
Країна, місто: Киев

Повідомлення Yarik »

Deffi писав:Ростислав, думаю начать нужно с прочтения правил. Ну это как минимум... Что за заголовок темы? На других формах вас-бы уже забанили за подобное без разбирательств...
Можливо людина не дуже розбирається в порядку викладення інформації на форумі, чому відразу так категорично????

Добавлено спустя 1 минуту 35 секунд:
ronya_life писав:Привіт всім караванерам. Не знаю з чого розпочати , але не для реклами хочу розповісти і об’єктивом фото чи моб чи камери показати вам всім яке прекрасне наше Прикарпаття... Довго розписувати не буду , принципі гори - це гори , а море - це море...
Зображення

Зображення

Зображення


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Чудово. На наступний рік, якщо все буде добре обов'язково їду в Карпати.
Строгое предупреждение от Администратора Deffi!!
Предупреждение за нарушение правил форума.
п.2.5 Публичные обсуждения или замечания по действиям МОДЕРАТОРОВ, АДМИНИСТРАЦИИ И ВЛАДЕЛЬЦЕВ ресурса в соответствии с данными Правилами запрещены.
Так-же за: оверквотинг - избыточное цитирование, которое считается нарушением Правил
Аватар користувача
ronya_life
Повідомлень: 21
З нами з: Пон вересня 14, 2015 15:34
Ім'я: Ростислав
Техніка: Мерседес Спрінтер 312D , RonIvan
Країна, місто: Болехів
Skype: ronya_life
zello: RONYA
Контактна інформація:

Крим 2014

Повідомлення ronya_life »

Фото відпочику на морі в Криму... тепер став караванером ( караван маю 3 роки).Практично кожного року ми цілою сімейкою на тиждень -другий їздимо відпочивати на море .
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Добавлено спустя 12 минут 59 секунд:
Одеса 2015
Крим - пока закритий і ми поїхали в Одесу. Перший раз з караваном Болехів-Одеса-Київ-Болехів. Все супер...
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
kosigor1
Повідомлень: 97
З нами з: П'ят лютого 14, 2014 19:31
Ім'я: Игорь
Техніка: Kia Sorento
Країна, місто: Борисполь
Контактна інформація:

Re: Карпати 2014

Повідомлення kosigor1 »

Ростислав! а можна детальніше про місце з першого посту, дуже цікаве місце
Аватар користувача
ronya_life
Повідомлень: 21
З нами з: Пон вересня 14, 2015 15:34
Ім'я: Ростислав
Техніка: Мерседес Спрінтер 312D , RonIvan
Країна, місто: Болехів
Skype: ronya_life
zello: RONYA
Контактна інформація:

Re: Карпати 2014

Повідомлення ronya_life »

Ігор, трошки далеко тобі їхати, але відпочинок в Карпатах цього варта....Їхати потрібно дорогою Київ-Чоп,у Стрию по об’їзній по знаку на Івано-Франківськ ( під ЖД міст направо на міст через річку Стрий ,направо) - Моршинською обїзною,в м. Болехові по знаку на с. Козаківка (після будівлі Укртелеком направо).Проїхавши села Тисів,Поляниця,Буковець - справа перед знаком Козаківка там я відпочиваю з своєю сімейкою....Біля річки є місця для палаток,машин,караванів.Напроти недобудоваий будинок - має бути турбаза. Дорога до Моршинської обїзної супер, а далі вже бувають і ями, як і по всій Україні. На виїзді з с.Тисів після високовольтної лінієї поворот направо веде на Скелі Довбуша. Рекомендую заїхати і туди (фото є в гуглі, своїх зараз не знайду).

Добавлено спустя 3 минуты 13 секунд:
В річці коло Козаківки водиться форель. Можна пошукати гриби і ягоди, лишень потрібно мати на все щастя, особливо на погоду, бо тут вона міняється часто.
Аватар користувача
iiiiaaaa
Повідомлень: 140
З нами з: Суб травня 18, 2013 23:50
Ім'я: Ірина
Техніка: ХЛ-САН + Explorer + HomeCar Rally
Країна, місто: Київ
Звідки: Київ
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Карпати 2014

Повідомлення iiiiaaaa »

Ростислав, спасибо за наводку на место стянки.
Чесно, далі поворота на Скелі з Тисова ні разу не їзділа. Але пам'ятаю, ту дорогу :-):
Доречі, чи підлатали дорогу в самому Болехіві, бо в моїй пам'яті вона залишилась жахливою :ps_ih:
"Уважай всякого человека по всей силе возможности, пока этот
человек тебе не показал, что твоего уважения не достоин"
Б.Акунин
Аватар користувача
ronya_life
Повідомлень: 21
З нами з: Пон вересня 14, 2015 15:34
Ім'я: Ростислав
Техніка: Мерседес Спрінтер 312D , RonIvan
Країна, місто: Болехів
Skype: ronya_life
zello: RONYA
Контактна інформація:

Re: Карпати 2014

Повідомлення ronya_life »

Дорогу по Болехові зробили, але в тому напрямку (на скелі Довбуша) вона така як і була, якщо не гірша.
Дорога від Києва до моршинської обїзної супер. Потерпіти доведеться останніх 30 км, приблизно)
Там місць таких для стоянки є багато, але не надійтеся на цивілізацію, тут розеток і каналізації немає , постійно їзджу з усім своїм і ніколи ні на кого не надіюсь ( і як говорив мій товариш - в село всеодно треба іти і нераз....:-)
Чисту гірську воду і повітря поки що можна гарантувати. Планую детально описати відпочинок на скелях Довбуша і поблизу них ,викласти фотки ...це не для реклами але тут дійсно СУПЕР в любу пору року...
Аватар користувача
лікос
Повідомлень: 49
З нами з: Вів серпня 29, 2017 12:51
Ім'я: Володя
Техніка: Рено Master
Країна, місто: Львів
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Карпати 2014

Повідомлення лікос »

Хоч і тема застаріла , але цікаво знати від Ростислава чи є там можливість набрати воду з якогось гарного джерела, чи є можливість покупатись, і чи є якісь дерева , щоб сховатись коли жара або вітри. Бо я їзджу набагато далі, Мізунь. Там дуже класно, водопад, купання , джерело, хвойний ліс і багато відпочиваючих завжди. А ще там маршрут пролягає Карпатського трамвайчика...

Добавлено спустя 2 минуты 3 секунды:
Ну і бажано було б фото того місця, якщо є в наявності.
Відповісти

Повернутись до “Погляд через об'єктив”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей