А що скажете про такий проект?

Звіти про кемпінги, майданчики, стоянки, ФОТО, телефони, адреси

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення Одессит »

pilgrim писав: Пон жовтня 07, 2019 14:10
jurabike писав: Пон жовтня 07, 2019 09:26 якби кемпінги були непотрібні , то не було б і тем типу цієї і карт і кталогів.
В Европе они необходимы исключительно в силу того что там почти везде запрещено останавливаться вне кемпингов ... в противном случае я бы туда заезжал не чаще чем через день через два чисто что бы поюзать душ :)
Павел, зачем Вы так рьяно доказываете правильность автономного дикого отдыха?
Я, например, с таким форматом не согласен и моя семья - тоже. Любим комфорт и безопасность.
Да, я может быть не попаду в места, куда Вы сможете добраться. Или потрачу больше денег на отдых за счет оплаты кемпингов... И что?
Делает человек нужное дело... Никого не напрягает. Тратит свое время и усилия.
Не надо оно Вам - пройдите мимо... Зачем писать про тщетность его усилий? Это не очень красиво, как минимум...


KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення DRB »

Одессит писав: Вів жовтня 08, 2019 15:55 Не надо оно Вам - пройдите мимо... Зачем писать про тщетность его усилий?
Та ні... з Павлом нема жодних конфронтацій :) Він і багато в чому підказав вже щодо даних на сайті ;)
Він просто любитель дикого відпочинку, офроадер :)

Та навіть якщо хтось і буде мені казати що я роблю собі такий сайт і карту дарма - та й нехай..

Я маю час і натхнення. І мені самому вже багато що з того що я знайшов на карту в пригоді стало, і вже план кількох поїздок маю, дякуючи точкам які додав.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 126
З нами з: Пон грудня 04, 2017 15:51
Ім'я: Павел
Техніка: Toyota Hilux
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 38 разів
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення pilgrim »

Одессит писав: Вів жовтня 08, 2019 15:55 Павел, зачем Вы так рьяно доказываете правильность автономного дикого отдыха?
Боже упоси ))) Вы видимо не правильно меня поняли ... имхо вообче такая формулировка не корректна ... не существует правильного или не правильного отдыха ... кому как хочется отдыхать тот так и отдыхает :)... ну и потом чем меньше народу любит такой вид отдыха тем меньше мне будет конкурентов на какую либо полянку вдалеке от цивилизации :-) ...

я всего лишь удивился что вам при наличии всего комфорта в кемпере-караване все еще нужны кемпинги ... :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
jurabike
Повідомлень: 1735
З нами з: Суб серпня 14, 2010 09:25
Ім'я: Юрій
Техніка: Skoda SuperB+Dethleffs
Країна, місто: Україна, Івано-Франківськ
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 62 рази
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення jurabike »

Co-pilot писав: Нед жовтня 06, 2019 11:20 Vаleriy, я название села прочитал - мне уже отбило желание туда ехать, дальше не изучал предложения :-)
кримські Саки також ?
http://www.reimo.com - корисні речі для караванерів, замовлення та доставка
+38050 373 17 51
+380503377465 viber
Аватар користувача
etre
Повідомлень: 238
З нами з: Нед березня 03, 2013 17:02
Ім'я: andrejus
Техніка: Wilk Aventura 565; Hobby Excellent
Країна, місто: ЛИТВА
Skype: etre..
Звідки: Lietuva/Литва
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення etre »

pilgrim писав: Пон жовтня 07, 2019 14:10 В Европе они необходимы исключительно в силу того что там почти везде запрещено останавливаться вне кемпингов ... в противном случае я бы туда заезжал не чаще чем через день через два чисто что бы поюзать душ :)
Так и хочется спросить как часто вы бывали с кемпером или караваном в европе, но не стану. Встать не проблема, и, это доказывает много ресурсов в интернете на которых указанны координаты таких мест. Не надо далеко ходить - хватает посмотреть у наших колег поляков. А вот опустошить туалетную капсулу - это труднее. Вот с лопаткой в лес я бы лично не рискнул бы... В Германии,например, даже в туалете слить проблематично - не в каждый можно.
мир вашему дому и хороших дорог!
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення Одессит »

etre писав: Вів листопада 05, 2019 23:53
pilgrim писав: Пон жовтня 07, 2019 14:10 В Европе они необходимы исключительно в силу того что там почти везде запрещено останавливаться вне кемпингов ... в противном случае я бы туда заезжал не чаще чем через день через два чисто что бы поюзать душ :)
Так и хочется спросить как часто вы бывали с кемпером или караваном в европе, но не стану. Встать не проблема, и, это доказывает много ресурсов в интернете на которых указанны координаты таких мест. Не надо далеко ходить - хватает посмотреть у наших колег поляков. А вот опустошить туалетную капсулу - это труднее. Вот с лопаткой в лес я бы лично не рискнул бы... В Германии,например, даже в туалете слить проблематично - не в каждый можно.
Странно... Зачем тогда продают зеленую биоразлагаемую жидкость для туалетов?
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
Аватар користувача
etre
Повідомлень: 238
З нами з: Нед березня 03, 2013 17:02
Ім'я: andrejus
Техніка: Wilk Aventura 565; Hobby Excellent
Країна, місто: ЛИТВА
Skype: etre..
Звідки: Lietuva/Литва
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення etre »

Одессит писав: Сер листопада 06, 2019 17:21 Странно... Зачем тогда продают зеленую биоразлагаемую жидкость для туалетов?
Вопрос не ко мне. Но, лично я, всегда думал, что она нужна для того чтобы запах в в караванах (кемперах) при использовании туалетов был нормальным :-) . Попробуйте ее не использовать в капсуле и все станет ясно. Я ее заливаю в кемпере даже в бак для черной воды - иначе даже из него при езде пробивается никакой запашок если долго не сливаешь грязную воду.
мир вашему дому и хороших дорог!
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення DRB »

etre писав: Сер листопада 06, 2019 19:46
Одессит писав: Сер листопада 06, 2019 17:21 Странно... Зачем тогда продают зеленую биоразлагаемую жидкость для туалетов?
Вопрос не ко мне. Но, лично я, всегда думал, что она нужна для того чтобы запах в в караванах (кемперах) при использовании туалетов был нормальным :-) . Попробуйте ее не использовать в капсуле и все станет ясно. Я ее заливаю в кемпере даже в бак для черной воды - иначе даже из него при езде пробивается никакой запашок если долго не сливаешь грязную воду.
Ви питання не зрозуміли.
Є два види рідини - зелена і синя Тетфорд.

Вони заливаються в один і той самий бачок. Тільки зелена - не шкідлива її можна виливати "в ямку", а синя - лише в спеціальні місця.

Не заливати зелену можна, замість неї просто лити синю і зливатись в зливи для неї.
Аватар користувача
etre
Повідомлень: 238
З нами з: Нед березня 03, 2013 17:02
Ім'я: andrejus
Техніка: Wilk Aventura 565; Hobby Excellent
Країна, місто: ЛИТВА
Skype: etre..
Звідки: Lietuva/Литва
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення etre »

DRB писав: Сер листопада 06, 2019 21:52 Вони заливаються в один і той самий бачок. Тільки зелена - не шкідлива її можна виливати "в ямку", а синя - лише в спеціальні місця.
Роман, все я понял. Нигде (кроме как в Украине) мне не доводилось видеть что содержимое капсул сливают "в ямку". Хотел бы я по-присутствовать при обьяснении такого караванера и инспектора, что в его туалетную капсулу была залита "зеленая" жидкость и поэтому он может ее сливать просто "в ямку", а не в специальное место.
И да, Роман, прости что хорошую темку вашу засорил. Хотя, думаю, вопрос достаточно актуальный для нас всех и заслуживает отдельной темы.
мир вашему дому и хороших дорог!
xaxaxaxaxa
Повідомлень: 12
З нами з: Пон грудня 16, 2019 14:29
Ім'я: Сергей
Техніка: Планирую Ford Transit mk5
Країна, місто: Харьков
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення xaxaxaxaxa »

DRB, а можно мне ссылку? oksanakrucenko@gmail.com
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення DRB »

xaxaxaxaxa писав: Пон грудня 16, 2019 15:30 DRB, а можно мне ссылку? oksanakrucenko@gmail.com
Посилання на що?
xaxaxaxaxa
Повідомлень: 12
З нами з: Пон грудня 16, 2019 14:29
Ім'я: Сергей
Техніка: Планирую Ford Transit mk5
Країна, місто: Харьков
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення xaxaxaxaxa »

DRB писав: Пон грудня 16, 2019 18:17
xaxaxaxaxa писав: Пон грудня 16, 2019 15:30 DRB, а можно мне ссылку? oksanakrucenko@gmail.com
Посилання на що?
Якщо хочете отримати доступ до карти - кидайте свій е-мейл gmail (або як виявилось ukr.net теж можна) в приват.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення DRB »

xaxaxaxaxa писав: Пон грудня 16, 2019 20:11
DRB писав: Пон грудня 16, 2019 18:17
xaxaxaxaxa писав: Пон грудня 16, 2019 15:30 DRB, а можно мне ссылку? oksanakrucenko@gmail.com
Посилання на що?
Якщо хочете отримати доступ до карти - кидайте свій е-мейл gmail (або як виявилось ukr.net теж можна) в приват.
Карта доступна вже і так. Зараз поправлю

Або http://camping.in.ua і в меню - інтерактивна карта.
або
http://camping.in.ua/map/
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення старшой »

Ромчик , додай до Словаччини непоганий але скромний кемпінг на виізді з Клокочева перед Калуже , це на озері Ширава.- думаю багатьом стане у пригоді. Фото і опис можеш глянути на зеленому форумі " Клуб любителей караванинга и туризма " в моій теми " Три дні в Словаччині і морське око ". Нажаль як там був не зняв координати , але він там единий і легко знайти по карті навігатора. Кемпінг не дивлячись на свою простоту дійсно класний і не дорогий. :uch_tiv:
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

А що скажете про такий проект?

Повідомлення старшой »

Це практично единие місце ( кемпінг ) де можна цивільно стати на Шираві , ну і звичайно надико по березі озера теж можливо. Е ще достатньо пансіонатів , а от чи там можлива стоянка не в курсі.
Відповісти

Повернутись до “Кемпінги, майданчики, стоянки...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей