Міжнародний день караванника

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

Відповісти
Аватар користувача
griznik
Повідомлень: 69
З нами з: Пон липня 04, 2011 21:09
Ім'я: Николай
Техніка: Хюндай Туксон + Артик 45
Країна, місто: Тараща Киевской
Звідки: Тараща Киевской
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 7 разів
Контактна інформація:

Міжнародний день караванника

Повідомлення griznik »

24 вересня, субота
Міжнародний день караванника
З Днем караванника !

Взаємна підтримка, захист та допомога в транспортуванні караванів на відпочинок, торгових вантажів або пересуванням групи людей з однієї місцевості в іншу, колись спонукало нас до об’єднання. Так виникли каравани. Вони стали настільки ефективні і надійні, що багато окремих мандрівників з часом більш воліли приєднатися до якого-небудь каравану, ніж відправитися у свою подорож самостійно і справа була не тільки в міркуваннях елементарної безпеки. Вирушаючи в далеку дорогу з надією коли-небудь повернутися,ми з часом починали розуміти, що далеко не завжди можемо розраховувати на власні сили або здоров’я але завжди на підтримку своїх колег-караванників.
У цей День приєднуюсь до привітань на адресу всіх караванників, далекобійників, команд та екіпажів торгових суден і експедицій, на адресу всіх, хто пов’язав свою професійну кар’єру і непрофесійну з цією необхідною роботою. Бажаємо Вам успішних експедицій, здоров’я і благополуччя! Завдяки своїм зусиллям багато хто з нас отримав раніше не доступні можливості і всілякі товари, які міцно увійшли в наш побут. З Днем караванника браття!!! :flag


Хай Буде!!!
Іван
Повідомлень: 86
З нами з: Чет січня 08, 2015 19:28
Ім'я: Іван
Техніка: Т-5
Країна, місто: Украина
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Міжнародний день караванника

Повідомлення Іван »

А де знайшли таку інфу... бо чомусь досі ніхто не підключився... Але все одно приємна звістка... Вітаю !!!
:co_ol:
Аватар користувача
igor1965
Модератор
Повідомлень: 6264
З нами з: Суб вересня 19, 2009 09:33
Ім'я: Игорь
Техніка: VW t2b (75г\вып)+caravan VW t2a
Країна, місто: Киев Боярка
Skype: igor19651888
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: Міжнародний день караванника

Повідомлення igor1965 »

У сіх НАС зі святом!
[spoiler]Ks- 067-99-34-240 ; Mts-050-108-43-34
Аватар користувача
griznik
Повідомлень: 69
З нами з: Пон липня 04, 2011 21:09
Ім'я: Николай
Техніка: Хюндай Туксон + Артик 45
Країна, місто: Тараща Киевской
Звідки: Тараща Киевской
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 7 разів
Контактна інформація:

Повідомлення griznik »

Іван писав:А де знайшли таку інфу... бо чомусь досі ніхто не підключився... Але все одно приємна звістка... Вітаю !!!
:co_ol:
Ось тут ще за тиждень... http://www.dilovamova.com/ Чекав що хтось привітає..., та прийшлось самому... Правда незнав в яку темку вставить, тож уже не сваріть... :ne_vi_del:
Хай Буде!!!
Аватар користувача
nord58
Повідомлень: 471
З нами з: Вів грудня 11, 2012 17:33
Ім'я: Сергей
Техніка: Dacia Logan MCV -COMPASS shadow 340
Країна, місто: Харьков
Skype: nord58
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 32 рази
Контактна інформація:

Re: Міжнародний день караванника

Повідомлення nord58 »

Вечно нас с верблюжими караванами путают... Когда пьем-тогда и праздник.
Аватар користувача
Maverik
Повідомлень: 126
З нами з: Нед грудня 14, 2014 02:23
Ім'я: Валерий
Техніка: Hobby
Країна, місто: Украина Харьков
Контактна інформація:

Re: Міжнародний день караванника

Повідомлення Maverik »

Очень важный праздник для всех Нас! С праздником! Удач в познании мира! :ya_hoo_oo:
Аватар користувача
Ravlik
Повідомлень: 1109
З нами з: Суб квітня 06, 2013 11:02
Ім'я: Ігор
Техніка: Тойота Рав 4 Hobby Excellent 495
Країна, місто: Україна Кропивницький
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Ravlik »

Спасибо за поздравления. Но зачем так кавыркать слова. Кто такой караваннык? Почему не КАРАВАНЕР как для всех привычно?
Фермерів начем називати ферменник, мененджера менеджентник.вахтерник.каскадерник
Куда смотрит Пилот?
Зображення
VDoc
Повідомлень: 26
З нами з: Сер червня 22, 2016 16:51
Ім'я: Василий
Техніка: Subaru Forester + LMC 430 P
Країна, місто: Беларусь,Минск
Дякував (ла): 4 рази
Контактна інформація:

Re: Міжнародний день караванника

Повідомлення VDoc »

А всё потому,что некоторые сограждане отождествляют караванЩИКОВ(погонщиков скота) с каванЕРАМИ(автопутешественниками,т.е. нами).Иногда в подтверждение приводят выдержки из "авторитетнейшего источника"- Ви..педии :-) .ИМХО:праздник,притянутый за уши,негоже нам отнимать именины у бедных верблюжьих пастухов :hi_hi_hi: .
Угрюмый
Повідомлень: 959
З нами з: Сер червня 12, 2013 23:26
Ім'я: Виктор
Техніка: додж рам +прицеп
Країна, місто: Винницкая об смт.Вапнярка
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Re: Міжнародний день караванника

Повідомлення Угрюмый »

А кто мешает решить самим и учредить этот праздник.???
Выбираем дату, вот тебе и день Украинского КАРАВАНЕРА. :flag :flag
Аватар користувача
griznik
Повідомлень: 69
З нами з: Пон липня 04, 2011 21:09
Ім'я: Николай
Техніка: Хюндай Туксон + Артик 45
Країна, місто: Тараща Киевской
Звідки: Тараща Киевской
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 7 разів
Контактна інформація:

Re: Міжнародний день караванника

Повідомлення griznik »

Ну таки "зачепив" я декого... Інфу про день караванника за що купив, за те і продав. Ссилку там де знайшов - тоже. В моєму розумінні караванник не погонич а водій, тим більше в сучасних умовах і розумінні автокараванів. А ось " День Украинского КАРАВАНЕРА. :flag :flag", на українській мові мабуть все-таки "КАРАВАННИКА" бо інакше щось і перевести не можу, - потрібно встановити. Я "За"...! :co_ol:
Хай Буде!!!
Аватар користувача
nord58
Повідомлень: 471
З нами з: Вів грудня 11, 2012 17:33
Ім'я: Сергей
Техніка: Dacia Logan MCV -COMPASS shadow 340
Країна, місто: Харьков
Skype: nord58
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 32 рази
Контактна інформація:

Повідомлення nord58 »

Угрюмый писав:А кто мешает решить самим и учредить этот праздник.???
Выбираем дату, вот тебе и день Украинского КАРАВАНЕРА. :flag :flag
И это правильно. Середина лета напрашивается.

Добавлено спустя 9 минут 22 секунды:
griznik писав::flag", на українській мові мабуть все-таки "КАРАВАННИКА" бо інакше щось і перевести не можу, - потрібно встановити. Я "За"...! :co_ol:

Мы уже засветились в мировой самоиндификации.
French: The French-made English term "camping-car" is used, and term has also spread to Japan. It is also named "véhicule récréatif" in French-Canada.

German: A "recreational vehicle" is called "Wohnmobil" or "Wohnwagen" (trailer type). Wohnen means live or reside.[10]

Spanish: A "recreational vehicle" is called autocaravana . The word "caravaning" is also (albeit rarely) used to mean "travelling together as a group" in British English, leading to a different meaning. In Guatemala, Mexico and other Latin American countries, the word used to describe this kind of vehicle is "Casa Rodante" (Rolling House).

Portuguese: In Portugal, a "recreational vehicle" is called caravana (trailer type), or if self-propelled, auto-caravana . In Brazil, the terms trêiler (from trailer), motocasa or English motorhome are interchangeably used.

Dutch: In The Netherlands and Flanders, a "recreational vehicle" is called caravan (trailer type), or if self-propelled, camper .

Finnish: A "recreational vehicle" is called matkailuauto. The term can be translated as "Travelling car" (Matkailu = Travelling, Auto = Car).

Chinese: A "recreational vehicle" is called 房车 (fáng chē). The term can be literally translated as "house car."

Swedish: A "recreational vehicle" is called husbil. The term can be translated as "house car."

Norwegian: A "recreational vehicle" is called bobil. Bo means live or reside and bil means car.

Italian: A "recreational vehicle" is called camper or caravan. Both refers a vehicle fully equipped for camping.

Russian: A "recreational vehicle" is called дом на колесах meaning "house on wheels."

Ukrainian: In Ukraine, a "recreational vehicle" is called караван (caravan, trailer type), or if self-propelled, кемпер (camper).
Всюдыхатщыкы.
Аватар користувача
Co-pilot
Модератор
Повідомлень: 4769
З нами з: Суб квітня 14, 2012 22:21
Ім'я: Андрей
Техніка: Honda Legend IV + Dethleffs
Країна, місто: Украина, Кременчуг
Звідки: Полтавщина
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 84 рази
Контактна інформація:

Re: Міжнародний день караванника

Повідомлення Co-pilot »

Rrrew6762 писав:Куда смотрит Пилот?
А что мне смотреть ??? Украинский язык, который я знаю, имеет мало общего с тем говном на котором говорят по телевизору. Выдумывают с ходу новые идиотские слова и запускают их в массы, т.о. уничтожая язык. Это ещё одна из причин, по которой я когда-то избавился от телевизора.
Бензин - моя кровь.
Відповісти

Повернутись до “Клубне життя”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей