Венгрия BALATON BIKE FEST 9-13,06 2010 поехали

Все, що стосується виїзду за кордон... Ділимося досвідом, ставимо запитання

Модератори: Valentin, igor1965

Відповісти
Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Венгрия BALATON BIKE FEST 9-13,06 2010 поехали

Повідомлення TATU »

Я ЕДУ с кемпером если кому нтересно присоединяйтесь

немного о мероприятии

вся свежая инфа на официальном сайте
http://www.balatonbikefest.com

Ну вот наконец то я добралась до официального положения о фестивале 2010 года. 8)
Итак!!!
Венгрия BALATON BIKE FEST  9-13,06 2010 TATU-BIKE
Зображення
9-13 ИЮНЯ 2010 ГОДА ПРОДОЛЖЕНИЕ НАШУМЕВШИХ СОРЕВНОВАНИЙ В ЕВРОПЕ!!!!

Пока уникальный случай 2009 Венгрии с ее 10 программами велосипедного шоу посчитал 1031 зарегистрированного гонщика и число посетителей в этих двух городах, Balatonf?red и Tihany были более чем 5000 людей.Зрелищ и эмоций было много.

Призы Балатона Байк Фест , организовываемый 9-11 июня 2010, будет более интересным, поскольку это - теперь одно из соревнований UCI (комитет Международного союза велосипедистов). Несмотря на  денежный приз за 5000 ЕВРО в 2009 участник может соревноваться за 8000 ЕВРО в следующем году.

Самый большой спортивный фестиваль в Венгрии Balaton Bike Fest был организован в конце июня в этом году с участием велосипедистов 16 стран,в этом списке и Украина.  Bal?zs Szalay и его команда уже организовуют 2010 году фестиваль.

Наша команда TATU-BIKE как представители Венгерской стороны фестиваля будет информировать о новостях и условиях участия . Также началась предварительная регистрация желающих участвовать в соревн. или просто зрителей . По вопросам как что и зачем обращайтесь или на форуме или в личку или по телефону... :)
Востаннє редагувалось Сер травня 05, 2010 23:10 користувачем TATU, всього редагувалось 1 раз.


тел 0506736434
Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Re: Венгрия BALATON BIKE FEST 9-13,06 2010 поехали

Повідомлення TATU »

НЕОБХОДИМЫЕ ДОКУМЕНТЫ
ДЛЯ ОТКРЫТИЯ ТУРИСТИЧЕСКОЙ ШЕНГЕНСКОЙ ВИЗЫ В  ВЕНГРИЮ.

1. Для туристов которые работает официально

• Аккуратный действительный заграничный паспорт (для детей – проездной документ ребенка), термин действия не меньше 3 месяцев,
     2 свободные странички для визы и печатей.
• 2 цветных фото размером 3,5* 4,5(и для детей тоже), без уголков, на светлом фоне, качественные, не сканированные, новые.
• Анкета туриста – просим Вас заполнять нашу анкету;
• Заявление для получение шенгенской визы  для консульства – распечатываете бланк на 2-х страничках, ставите Вашу подпись в пункте 37 на 3 странице, и на 4 странице. Внимание: всего на заявлении две подписи
Подпись как в заграничном паспорте.
• Копия внутреннего паспорта (все странички с записями);
     
• Копия свидетельства о браке/разводе;

• Справка о зарплате с места работы, оформлена на фирменном бланке со всеми данными фирмы, заверенная мокрой печатью фирмы. В справке указать Вашу должность, зарплату за последние шесть месяцев (таблицей). В справке обязательная фраза о том, что во время туристической поездки за Вами остается Ваше рабочее место;
Внимание: справка заверяется подписями директора и бухгалтера. Если должность бухгалтера не предусмотрена, еще одну подпись ставит директор.
Справка заверяется печаткой фирмы.

• Копия трудовой книжки(первая и последняя страничка с записью), заверенная подписью директора и печаткой фирмы.


2. Для частных предпринимателей

• Аккуратный действительный заграничный паспорт (для детей – проездной документ ребенка), термин действия не меньше 3 месяцев,
     2 свободные странички для визы и печатей.
• 2 цветных фото размером 3,5* 4,5(и для детей тоже), без уголков, на светлом фоне, качественные, не сканированные, новые.
• Анкета туриста – просим Вас заполнять нашу анкету;
• Заявление для получение шенгенской визы  для консульства – распечатываете бланк на 2-х страничках, ставите Вашу подпись в пункте 37 на 3 странице, и на 4 странице. Внимание: всего на заявлении две подписи
Подпись как в заграничном паспорте.
• Копия внутреннего паспорта (все странички с записями);
     
• Копия свидетельства о браке/разводе;

• Справка из банка о наличии счета (евро, доллар, или гривна), и состояние счета (остаток на счету) на сегодняшний день. Справка должна быть заверенная подписями директора и бухгалтера, мокрой печатью.
                Если должность бухгалтера не предусмотрена, еще одну подпись ставит
                Директор.

• Свидетельство о регистрации ЧП, копия заверенная нотариусом.
• Копии квартальных отчетов(за последние 2 квартала)


3. Для пенсионеров

• Аккуратный действительный заграничный паспорт (для детей – проездной документ ребенка), термин действия не меньше 3 месяцев,
     2 свободные странички для визы и печатей.
• 2 цветных фото размером 3,5* 4,5(и для детей тоже), без уголков, на светлом фоне, качественные, не сканированные, новые.
• Анкета туриста – просим Вас заполнять нашу анкету;
• Заявление для получение шенгенской визы  для консульства – распечатываете бланк на 2-х страничках, ставите Вашу подпись в пункте 37 на 3 странице, и на 4 странице. Внимание: всего на заявлении две подписи
Подпись как в заграничном паспорте.
• Копия внутреннего паспорта (все странички с записями);
     
• Копия свидетельства о браке/разводе;

• Копия пенсионного удостоверения – все страницы

• Справка из пенсионного фонда о поступлениях пенсии за последние 6 месяцев. (заверенная подписями, печаткой.) не меньше 1200 в месяц

4. Для детей

•  Проездной документ ребенка, термин действия не меньше 3 месяцев,
     2 свободные странички для визы и печатей.

      Если ребенок (до 14 лет) вписан и вклеен в паспорт одного из  
      родителей, то в паспорте у родителей должно быть две свободных
      странички для визы ребенка. Если 2 детей- то 4 странички ит.д.

• 2 цветных фото размером 3,5* 4,5(и для детей тоже), без уголков, на светлом фоне, качественные, не сканированные, новые.
• Анкета туриста – просим Вас заполнять нашу анкету;
• Заявление для получение шенгенской визы  для консульства – распечатываете бланк на 2-х страничках, ставите Вашу подпись в пункте 37 на 3 странице, и на 4 странице. Внимание: всего на заявлении две подписи
Подпись ставит один из родителей(тот родитель с кем ребенок путешествует) )

• Копия свидетельства о рождении
     
• Копия свидетельства о браке/разводе;

• Заявление, заверенное у нотариуса о том, что родители финансируют поездку ребенка в Словакию и другие страны шенгенской зоны.

• Справка о доходах родителя, который финансирует поездку(смотри п.1,2,3).

• Фотокопия нотариальной доверенности родителей о разрешении на выезд ребенка за границу(даже если ребенок едет с обома родителями). Убедительно просим не передавать оригинал доверенности на выезд, только копию. Оригинал нужно иметь с собой для пересечения границы!

• Дети, которым на момент тура исполнится 15 лет, должны иметь проездной документ ребенка

                   5. Для безработных и домохозяек:

• Аккуратный действительный заграничный паспорт (для детей – проездной документ ребенка), термин действия не меньше 3 месяцев,
     2 свободные странички для визы и печатей.
• 2 цветных фото размером 3,5* 4,5(и для детей тоже), без уголков, на светлом фоне, качественные, не сканированные, новые.
• Анкета туриста – просим Вас заполнять нашу анкету;
• Заявление для получение шенгенской визы  для консульства – распечатываете бланк на 2-х страничках, ставите Вашу подпись в пункте 37 на 3 странице, и на 4 странице. Внимание: всего на заявлении две подписи
Подпись как в заграничном паспорте.
• Копия внутреннего паспорта (все странички с записями);
     
• Копия свидетельства о браке/разводе;


• Справка из банка о наличии счета (евро, доллар, или гривна), и состояние счета (остаток на счету) на сегодняшний день. Справка должна быть заверенная подписями директора и бухгалтера, мокрой печатью.
                Если должность бухгалтера не предусмотрена, еще одну подпись ставит
                Директор.

• Или ТРЕВЕЛЧЕКИ на сумму 60 евро в сутки. Передавать оригиналы и квитанцию о покупке тревелчека.
На тревелчеке должна быть подпись как в загранпаспорте.
   

ВСЕ КОПИИ НА ФОРМАТЕ А4, качественные, не мятые.

      КОНСУЛЬСКИЙ СБОР: 35 евро
      Консульский сбор не сплачивают:
• Пенсионеры
• Инвалиды
• Дети,
• Студенты, учеба на стационаре, студенческий билет (до 21 года)      

ДЛЯ ПУТЕШЕСТВУЮЩИХ НА СВОЕМ :

Копия водительского удостоверения
Копия тех. Паспорта
Копия «зеленой карты»

ДОКУМЕНТЫ ДЛЯ ОФОРМЛЕНИЯ ВИЗЫ ПРОСИМ ВЫСЫЛАТЬ ЗА 14-20 ДНЕЙ     Если у Вас возникли какие-либо вопросы, пишите или звоните, мы с радостью на них ответим!


ДЛЯ ДІТЕЙ та СТУДЕНТІВ ДО 21 РОКУ, стацыонар(що не платять за візу)

• Дійсний закордонний паспорт, термін дії не менше 6 місяців, вільна сторінка  для візи.
• 1 кольорове фото разміром 3,5* 4,5 (і для дітей також),  на світлому фоні, якісні, не скановані;
• Анкета туриста – просимо заповнити нашу анкету;
• Заява для консульства – ставите 2  підписи;
• Копія внутрішнього паспорту (1,2, сторінка з пропискою);
• Копія студентського. Довідка з місця навчання.
• ЗАЯВА, завірена у нотаріуса, про те що батько або мама фінансує його поїздку до Угорщини і бере на себе всі витрати повязані з поїздкою. + Довідка з місця роботи батька\матері, оформлена на фірмовому бланку з всіма данними фірми, завірена мокрою печаткою фірми. У довідці вказати Вашу посаду, зарпалату за останні шість місяців + Копія трудової книжки(перша та остання сторінки, завірена печаткою фірми та підписом директора). АБО Довідка про наявність рахунку з банку(того з батьків хто фінансує поїздку.)


ДЛЯ СТУДЕНТІВ (тих, хто вже платить за візу)

• Дійсний закордонний паспорт , термін дії не менше 6 місяців, вільна сторінка  для візи.
• 1 кольорове фото разміром 3,5* 4,5(і для дітей також),  на світлому фоні, якісні, не скановані;
• Анкета туриста – просимо заповнити нашу анкету;
• Заява для консульства – ставите два підписи;
• Копія внутрішнього паспорту (1,2, сторінка з пропискою);
• Копія студентського. Довідка з місця навчання.
• Виписка з банку про надходження стипендії за останні 6 місяців
• АБО Довідка про наявність рахунку в банку і залишок грошей на ньому. (не менше 2500 грн)
• АБО ТРЕВЕЛЧЕКИ НА СУМУ  з розрахунку 50 евро в сутки.( на тревелчеку повинен стояти підпис туриста, передавати оригінали разом з документами, його можна придбати і обміняти знову на гроші в будь-якому банку)
• АБО  ЗАЯВА, завірена у нотаріуса, про те що батько або мама фінансує його поїздку до Угорщини і бере на себе всі витрати повязані з поїздкою. + Довідка з місця роботи батька\матері, оформлена на фірмовому бланку з всіма данними фірми, завірена мокрою печаткою фірми. У довідці вказати Вашу посаду, зарпалату за останні шість місяців + Копія трудової книжки(перша та остання сторінки, завірена печаткою фірми та підписом директора)АБО Довідка про наявність рахунку з банку(того з батьків хто фінансує поїздку.)


ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ :
• Дійсний закордонний паспорт , термін дії не менше 6 місяців, вільна сторінка  для візи.
• 1 кольорове фото разміром 3,5* 4,5(і для дітей також),  на світлому фоні, якісні, не скановані;
• Анкета туриста – просимо заповнити нашу анкету;
• Анкета для консульства – (ставите Ваш підпис на ст. 3 і 4);
• Копія внутрішнього паспорту (1,2, сторінка з пропискою);
• АБО ДОВІДКА з банку прог наяність рахунка і  залишок на рахунку на сьогоднішній день(оригінал);
• АБО ТРЕВЕЛЧЕКИ НА СУМУ з розрахунку 50 евро в сутки.( на тревелчеку повинен стояти підпис туриста, такий як в закордонному паспорті та анкеті, передавати оригінали разом з документами, його можна придбати і обміняти знову на гроші в будь-якому банку)
• АБО ЗАЯВА, завірена у нотаріуса, про те що батько або мама, чоловік або жінка(тільки близькі рідні) фінансує його поїздку до Угорщини і бере на себе всі витрати повязані з поїздкою. + Довідка з місця роботи батька\матері, оформлена на фірмовому бланку з всіма данними фірми, завірена мокрою печаткою фірми. У довідці вказати Вашу посаду, зарпалату за останні шість місяців + Копія трудової книжки(перша та остання сторінки, завірена печаткою фірми та підписом директора)


      КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР: 35 Євро + 12 грн. (комісія банку)
      Консульский ЗБІР не сплачують:
• Пенсіонери
• Інваліди
• Діти, Студенти (до 21 року)
тел 0506736434
Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Re: Венгрия BALATON BIKE FEST 9-13,06 2010 поехали

Повідомлення TATU »

фото с прошлого года

Зображення



Зображення



Зображення


Зображення

Зображення
тел 0506736434
Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Re: Венгрия BALATON BIKE FEST 9-13,06 2010 поехали

Повідомлення TATU »

До самого відїзду на Балатон мені не вірилось шо ми поїдемо,багато роботи і всяких не запланованих задач треба було ще зробити...
Четвер

В 6 ранку приїхали Тарас та Роман,не виспавшись ми почали шось діяти.
Зображення
Приїзд Юри та Артема.Поклейка автобуса
Зображення покупки хавчика,приготування речей (а сама їду в не знайоме місто і не знаючи шо з собою брати) та їди,добре шо хоть візи без проблем получили.

Приїхавши в Чоп пізно ввечері я получила подарок від Юрибайк,на фото буде видно,це маєчка з моїм іменем.


Поїхали,границя як завжди - лотерея,в четвер та пятницю їдуть на заробітки італьянські бусики і завжди затор на границі у 50 штук машин,але ми прорвалися своїм балаканням про балатон і фестиваль.
Мадярські погранці побачили одне вільне місце хотіли приєднатись до нас .

По дорозі всі Райдери спали смачно,я з Єдіком за штурвалом,подивились фільми а в думці як все буде.Переживали та крутили баранку, немало не багато 500 км..

Пятниця

Приїхавши були здивовані масштабом фестивалю!!!Після реєстрації поїхали на ДХ,першим що попало в око то Парк Дірту...У пацанів зачесався чуб....
На площадці ДХ було багацько народу,після розяснень організаторів по часу коли де і шо ми залишили Артема та Юру на ДХ а самі,то Тарас,Рома я та Едік поїхали обживатись на Дірт,там якраз була кваліфікація аматорів,а ми записані на про,то був вільний час та ми поїхали на Waterjump.Після договорів Єдіка з організаторами нас пустили без кваліфікацій (ми на них не встигли,то був четвер) на фінал у суботу.Мацуки-Романюки відірвались по повній...там такий розгон та вишка...Зображення
у мене серце йокало,але їхня підготовка була на уровні.Ведучий то і діло кричав у мікрофон :А зараз команда TATU-BIKE Team нам покаже,після декількох прижків усі глядачі (а там їх як на рок концерті відомих груп було) брались за фото та камери і щолкали,щолкали,щолкали.Наші дали їм фрасу.
Зображення

Після поїхали знов на ДХ ,там якраз був початок змагань,умостившись у Юрино крісло я дивилась мега живе кіно як дх валили та падали на трасі,не передати як всі з великими очима та переживанням дивились на великий екран спонсора Т МОБІЛ.
Зображення
Навіть одного райдера забрали на носілках,траса після дощику була трохи фе,цікаво було коли побачила на єкрані Артема,я завмерла...Поїхав,впав,знов поїхав знов упав..і тут він уже на фініші біля нас...але результат хороший!


Поїхали поселятись,завдяки компанії Сан Турс ,почувши що ми з України,директор зробив нам подарунок,безкоштовне проживання,(він колись раніше був на Україні і йому сподобалось,їхні кемпінги по всьому світу).Зображення

Після посиденьок,вечері,та подарунка від директора мені подарував ножик з рога оленя який він сам зробив,а я в на то мість подарувала майку TATU-BIKE,далі була гулянка  та мадярське вино........... Зображення

Згадала як Тарас сказав,прикинь яка тут культура, шо самому лушпиня після лупиздриків (семочок) клав собі в руку та шукав смітник шоб викинути,а на наУкраїні ,хоть де,навіть в горнятко від кави.... На території змагань не дозволялось вживати спиртні напої.,курити...зразу попереджали .

Субота

Проснулись у 8,30 а їхній час 7.30 від гучної музики на Дірті,а там уже на всю силу кваліфікація бемерів,вони вже не спали!!! Виступи зворушили...

Після Дірт Зображення
....мало наші хлопці покатали,Зображення
мало часу було,але все ж таки тоже показали клас.
ЗображенняЗаписувались цінні кадри для наступного фільму ELEMENTS

Потім пішли смачно пообідали в ресторанчику.Зображення
..ха мені дали саму велику танджір з салатом і я все злопала,навіть ні с ким не поділившись....
Зображення

Поїхали на нор шор...то було мега....Тарас вижигав,тіки він появився на старті всі взялись за камери а коли зробив бек фліп тілом то всі зааплодували...
Зображення
Я від нор шору в захваті,коли дивилася дома на фото то не вірила шо таке можливо....
Стемнілось,я Едіка уболтала на нічні катання на електричних лодках....було супер...можна було подивитися зблиська на воді на фанджампінг  на лижах та сноубордів,а з другого боку на нор шор....не передати...а ми випадково навіть якомусь рибаку леску змотали на свій моторчик і він пішов з матюками....сорі...

Фінал Вотерджампінгу був пізно ввечері, вся територія змагань світилась вогниками і відблискувало на воді...
Романюк та Тарас дістали призи за кращі стрибки і відсвяткували бурно на  дискотеці.Мені тоже перепало з тих призів,курточка від FUNDANGO,ДЯКУЮ Роману та Тарасу.

Неділя

Вихідний день,поїхали кататись з Юрою,ми на Тандемі трохи шокували людей,нас запамятали,а , а ще була мега дудка airzound , пішоходи які заходили на велосипедну доріжку мішали нашому проїзду,і Єдік як засигналить...мама ,я чула всі мадярські мати,як вони пугалися.....

Поїхали на маратон,Конешно організатори молодці,народу на двуколісних десь до 300 ,було на шо подивитись...Зображення

Покатались на набережній,пройшлись по сувенірним магазинам,Юра все шукав дітям подарки.Побували на мажорних яхтах, попили мадярського пивка.
Повечерявши готувались до відїзду.

Понеділок

4 ранку до побачення Балатон.
Маленька екскурсія по Будапешту.
Границя,і знову італьянці заробітчани....черга...мама не горюй,але прорвались і на цей раз.
І уже дома до мене дошло де ми були...а ще як подивилася на фотографії то сама собі позаздрила.
Хочу знову на Балатон
тел 0506736434
Аватар користувача
igor1965
Модератор
Повідомлень: 6264
З нами з: Суб вересня 19, 2009 09:33
Ім'я: Игорь
Техніка: VW t2b (75г\вып)+caravan VW t2a
Країна, місто: Киев Боярка
Skype: igor19651888
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: Венгрия BALATON BIKE FEST 9-13,06 2010 поехали

Повідомлення igor1965 »

Эхххх! Скинуть бы четвертной ! Можно было бы тоже по ганять . :cry_ing:
Я тогда без 50км в день , на велике , как без воздуха .
[spoiler]Ks- 067-99-34-240 ; Mts-050-108-43-34
Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Повідомлення TATU »

не обязательно соревноватся
можно просно как туристы на велосипедах ездить осматривать месные достопримичательности
а посмотреть есть на что.
что касается кепинга то он совсем европейский
туалет душ охраняемая територия стиральные машины и т д.
очень реальная поездка поплавать на балатоне
продестуровать венгерские вина
поплавать в термальных источниках главное долго не думать.
тел 0506736434
Аватар користувача
igor1965
Модератор
Повідомлень: 6264
З нами з: Суб вересня 19, 2009 09:33
Ім'я: Игорь
Техніка: VW t2b (75г\вып)+caravan VW t2a
Країна, місто: Киев Боярка
Skype: igor19651888
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: Венгрия BALATON BIKE FEST 9-13,06 2010 поехали

Повідомлення igor1965 »

После клиники Амосова - для меня спорт закрыт :cry_ing: ,сердце , кроме литр бола и то в меру :-) :cry_ing:
[spoiler]Ks- 067-99-34-240 ; Mts-050-108-43-34
Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Повідомлення TATU »

в кемпинг и без велосипедов пускают :hi_hi_hi:
тел 0506736434
Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Re: Венгрия BALATON BIKE FEST 9-13,06 2010 поехали

Повідомлення TATU »

вот такие майки будут изготовлены для поездки
на рукавах еще маленькие украинские флаги
на спине имена участников


Зображення
тел 0506736434
Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Re: Венгрия BALATON BIKE FEST 9-13,06 2010 поехали

Повідомлення Deffi »

Красивый логотипчик. :co_ol:
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Повідомлення TATU »

итак осталось 5 дней до выезда
с украины никто с кемперов не присоединился это минус
еду сам с прицепом
начинаю готовится к поездке заправляю газ пакую нужные вещи
скоро старт погода обещает быть летней :-):
тел 0506736434
Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Повідомлення TATU »

итак пришло время в дорогу
сегодня в 3 часа ночи выезжаю :bra_vo:
тел 0506736434
Аватар користувача
igor1965
Модератор
Повідомлень: 6264
З нами з: Суб вересня 19, 2009 09:33
Ім'я: Игорь
Техніка: VW t2b (75г\вып)+caravan VW t2a
Країна, місто: Киев Боярка
Skype: igor19651888
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: Венгрия BALATON BIKE FEST 9-13,06 2010 поехали

Повідомлення igor1965 »

УДАЧИ!!!
[spoiler]Ks- 067-99-34-240 ; Mts-050-108-43-34
Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Re: Венгрия BALATON BIKE FEST 9-13,06 2010 поехали

Повідомлення TATU »

МЕГА АЛЬБОМЧИК

Балатон глазами Эдика

http://picasaweb.google.ru/Zhankatatu/2 ... directlink
В ЭТОМ АЛЬБОМЕ 510 ФОТОГРАФИЙ
так что устраивайтесь поудобнее включайте слайд шоу
и смотрите фото отчет о поездке
тел 0506736434
Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Re: Венгрия BALATON BIKE FEST 9-13,06 2010 поехали

Повідомлення TATU »

прикупили на дорожку немного провизии
Зображення

очередь на границе мост через Тиссу

Зображення

так выглядел наш лагерь

Зображення
тел 0506736434
Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Повідомлення TATU »

Зображення


вид с другой стороны

Зображення
тел 0506736434
Аватар користувача
igor1965
Модератор
Повідомлень: 6264
З нами з: Суб вересня 19, 2009 09:33
Ім'я: Игорь
Техніка: VW t2b (75г\вып)+caravan VW t2a
Країна, місто: Киев Боярка
Skype: igor19651888
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: Венгрия BALATON BIKE FEST 9-13,06 2010 поехали

Повідомлення igor1965 »

TATU
:co_ol: :co_ol: :co_ol:
[spoiler]Ks- 067-99-34-240 ; Mts-050-108-43-34
Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Повідомлення TATU »

подведу итог фотоальбомов

1608 фотографий :)
а главное каких стоит просмотреть
в каждом есть свои приколы и просто хорошие фотографии
я думаю это самый мега альбом не только по количеству фотографий
а и по содержанию
приятного просмотра


фото Эдика
510 фотографий

http://picasaweb.google.ru/Zhankatatu/2010TATUBIKE02

Зображення Зображення



Зображення Зображення

фотоальбом в который вошли фотографии
Оттия Пети Эдика
480 фотографий

http://picasaweb.google.ru/tatubike18/2010TATUBIKE2
Зображення Зображення Зображення


Зображення Зображення



фотоальбом Юры

http://picasaweb.google.ru/tatubike18/2010

504 фоторафий

Зображення Зображення

Зображення


фотоальбом Кекса

http://picasaweb.google.ru/tatubike18/201002

114 фоторафий

Зображення Зображення


Зображення
тел 0506736434
Відповісти

Повернутись до “Далеке зарубіжжя”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей