Хорватия, кемпинги стоянки.

Все, що стосується виїзду за кордон... Ділимося досвідом, ставимо запитання

Модератори: Valentin, igor1965

Відповісти
Аватар користувача
МикаЭль
Повідомлень: 279
З нами з: Сер лютого 03, 2016 21:45
Ім'я: Михаил
Техніка: Audi A6 Allroad quattro 3.0TDI
Країна, місто: Украина, г.Кременчуг
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Хорватия, кемпинги стоянки.

Повідомлення МикаЭль »

Всем привет! Вот гуляли по побережью, набрели на такое:
https://youtu.be/OcTr0NT1HEM
Прекрасный, чистый автокемпинг, все ухожено и по-европейски, пару слов написал в описании видео. А вообще подобных по побережью очень много, отличаются немного инфраструктурой, береговой линией (камни, песок), но в целом - выбор большой. В сезон, а это июнь-август, заполнены на 80-95%, в основном, судя по номерам: немцы, австрийцы, итальянцы.


Получать удовольствие - владея!
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Хорватия, кемпинги стоянки.

Повідомлення DRB »

а ціна?
Хорватія зараз цінами трохи лякає
Цікаво саме в сезон - липень серпень.

Добавлено спустя 5 минут 8 секунд:
А ось знайшов
https://www.istracamping.com/en/camping ... ija/offers

беремо сезон 13.07-17.08
за найдешевше місце ( далі від моря) 18.90 євро + за дорослого 8.60 це 17.20 + електрика = на двох людей мінімум 36.10 євро. От таке

Добавлено спустя 1 минуту 39 секунд:
і то ще не все.
1.10 за кожну людину податок. тобто 38.30 євро мінімум в сезон.. Електрика входить.

Добавлено спустя 2 минуты 55 секунд:
А так да.. місце супер. Якби не хорватські ціни..
Аватар користувача
МикаЭль
Повідомлень: 279
З нами з: Сер лютого 03, 2016 21:45
Ім'я: Михаил
Техніка: Audi A6 Allroad quattro 3.0TDI
Країна, місто: Украина, г.Кременчуг
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення МикаЭль »

Не совсем так, вот сделал фото на ресепшен, в самый сезон, самая первая линия от моря, та с которой я снимал 22.60 со взрослого в фул пакете, ну смотрите, считайте сами:
Зображення
Получать удовольствие - владея!
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Хорватия, кемпинги стоянки.

Повідомлення DRB »

Зайдіть в бронювання - я перевірив, ціна порахована мною правльна. 38.25 євро виходить за класичне місце + 2 людини :(
Аватар користувача
МикаЭль
Повідомлень: 279
З нами з: Сер лютого 03, 2016 21:45
Ім'я: Михаил
Техніка: Audi A6 Allroad quattro 3.0TDI
Країна, місто: Украина, г.Кременчуг
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Хорватия, кемпинги стоянки.

Повідомлення МикаЭль »

Цены на продукты в супермаркетах почти такие же, а некоторые позиции даже дешевле, чем в Украине (кто сомневается, могу сделать фото-видео обзор цен в супермаркетах), рыба и морепродукты (дикая) у рыбаков на пристани "прямо из сетей", дорогая от 10 до 20 евро за кило, но оно того стоит.
Получать удовольствие - владея!
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

МикаЭль писав:Не совсем так, вот сделал фото
На Вашому малюнку обвів в сезон під ключ місце з караваном в високий сезон

І ще додатково приписка почитайте 1.1 євро з людини туристичний збір.


Зображення

Я минулого року дивився Хорватії кемпінги. Дивитись треба не просто за місце чи за двох людей а
1. місце
2. 2 людей
3. парковка на авто крім причепа (тут включено)
4. електрика (тут включено)
5. туристичний збір (тут не включено)

і 38 євро це ще не дорого, бо є кемпінги і більше ніж по 50 євро які виходять.
В Хорватію німці перестали кататись через ріст цін, вони сідають на паром і пливуть просто в Грецію.
Аватар користувача
МикаЭль
Повідомлень: 279
З нами з: Сер лютого 03, 2016 21:45
Ім'я: Михаил
Техніка: Audi A6 Allroad quattro 3.0TDI
Країна, місто: Украина, г.Кременчуг
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення МикаЭль »

DRB писав:Зайдіть в бронювання - я перевірив, ціна порахована мною правльна. 38.25 євро виходить за класичне місце + 2 людини :(
Послушайте, мне лень считать до копейки, спорить с Вами, ну не может быть там, где чисто и все удобства у Вас "под стулом", да еще и на берегу Адриатики - "совсем недорого", в том районе,аппарт простенький "до моря 300м", будет от 50е(+тур.такса+уборка номера).
Вообщем каждый решает себе сам, я лишь дал информацию.
:nez-nayu:

Добавлено спустя 4 минуты 9 секунд:
DRB писав:
МикаЭль писав:Не совсем так, вот сделал фото
В Хорватію німці перестали кататись через ріст цін, вони сідають на паром і пливуть просто в Грецію.
Та не смешите мои тапочки :), сейчас кемпинги забиты немцами, австрийцами и итальянцами, для них это сущие копейки...
:hi_hi_hi:
Получать удовольствие - владея!
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

МикаЭль писав: Та не смешите мои тапочки :), сейчас кемпинги забиты немцами, австрийцами и итальянцами, для них это сущие копейки...
:hi_hi_hi:
В жодному випадку не хотів мучити Ваші тапочки, а пишу реальні слова німців і австріяк яких зустрічав.
Якщо Ви тільки побачили забиті кемпінги, то проведіть трохи аналізу.

Якраз причина того що забиті кемпінги і є в підвищенні цін в півтора рази! А може і не в півтора а більше.
Бо раніше багато хто літав і їздив в Туреччину, Єгипет, зараз їх харять в себе вдома мусульмани яких понаїхало, і вони катаються в ближчі Європейські країни. Тому хорватія і підняла ціни.

А люди які катаються кемперами і любили Хорватію, це мені якраз і розказували в самій Греції. Для них була завжди Хорватія цікава. Німці гроші рахують. І за ці ж гроші (насправді менші як виявилось) вони краще тепер шурують в Грецію. А дехто пішов вивчати Албанію (вони її реально бояться як країну). Чорногорія знаходиться трохи незручно для них.

І я слідкую також за поляками за форумом. Дуже багато людей Хорватію змінили на інші країни. Мало того, в Хорватії можна отримати штраф якщо паркуватись без кемпінгу на відпочинок. Та ж Греція - заборона формальна існує, але штрафувати не будуть, просто можуть поганяти (якщо відкрита маркіза розставлені столи), але в основному місця де можна "на дико" стояти ніхто не чіпає.

Тому можете казати що собі хочете, але я якраз дуже хотів їхати в Хорватію де в сезон були ще 3-4 роки тому адекватні ціни, але коли минулого року я вже планував виїзд (навіть зробив дозволи на Хорватію і Чорногорію на польоти коптером), взнав ціни на кемпінги то послав їх трохи подалі.

Добавлено спустя 5 минут 36 секунд:
МикаЭль писав:ну не может быть там, где чисто и все удобства у Вас "под стулом", да еще и на берегу Адриатики - "совсем недорого", в том районе,аппарт простенький "до моря 300м", будет от
Може бути ( в сезон):
1. за 10-15 євро. Це Албанія.
2. 20-25 євро це Греція (Халкідіки)
3. біля 30 євро та ж сама Греція але на Острові з ідеальними пляжами. (кемпінг на острові Кефалонія)
Ну і безкоштовно в Греції Албанії також можна стояти, але це інша пісня

Я нікого не відмовляю їхати в Хорватію, попереджаю просто (сам мало не обпікся) про дуже сильно завищені ціни. От і все. Щоб люди були готові припхатись за хххх км з караваном чи кемпером і отримати оплату за стоянку, за яку можна зняти готель в інших країнах.

Шари в Хорватії вже нема. Шара ще поки є в Албанії і Чорногорії, але їхати туди не через Хорватію треба.
Аватар користувача
etre
Повідомлень: 238
З нами з: Нед березня 03, 2013 17:02
Ім'я: andrejus
Техніка: Wilk Aventura 565; Hobby Excellent
Країна, місто: ЛИТВА
Skype: etre..
Звідки: Lietuva/Литва
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Хорватия, кемпинги стоянки.

Повідомлення etre »

Рома, полностью поддерживаю твое мнение. Позапрошлым летом с супругой в августе ездили в Италию, Словению и Хорватию. Были в северной ее части проехали от Умага до Пулы - цены в кемпингах просто напугали. Там где цена более менее нормальная - все занято, там где есть места - космос. За нашего песика просили за ночь столько, сколько мы в Албании за все платили :-)
Говорят, что на юге Хорватии цены дешевле, но там мы в тот раз не были, поэтому сказать ничего не могу. С супругой решили, что больше пока в Хорватию не поедем. Та же Албания и Греция чуть дальше для нас, но много дешевле, да и море уже другое...
мир вашему дому и хороших дорог!
Аватар користувача
indi
Повідомлень: 937
З нами з: Нед грудня 02, 2012 16:08
Ім'я: Алексей
Техніка: Опель Зафира+ ...
Країна, місто: Кременчуг
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 13 разів
Контактна інформація:

Re: Хорватия, кемпинги стоянки.

Повідомлення indi »

За Албанию поддерживаю.Моих друзей там несколько живут.Довольные,как слоны.Цены на все (харчи,жилье и проч. прелести) украинские,а то и ниже.Условий для ведения бизнеса-вагон и все для тебя.Одним словом,пока еще благоприятная и относительно дешевая страна.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

etre писав: Говорят, что на юге Хорватии цены дешевле,
Прокоментую лише цей момент. Бо вилетіло з голови
Щоб доїхати до півдня Хорватії, порахуйте скільки заплатите за дорогу (або їхати безкоштовними набагато довше). Якщо не помиляюсь біля 50 євро від Загреба в одну сторону до Дубровніка :sh_ok: чисто за дорогу.
https://autotraveler.ru/croatia/#.XQohdhYzbmg
Авто з караваном тип ІІ
тобто 100 євро туди й назад. :sh_ok:

Хоча мені реально хочеться поїхати в Хорватію. Але жаба реально душить, напевне не вартує воно того. Реально витрати будуть неадекватні. З однієї сторони все ж хочеться побувати і на пляжній Хорватії, з іншої я розумію що сенсу нема. Плитвицькі озера ми подивились, тому я б лише на морі побував. Буду думати, може насправді краще колись турпакет взяти і не мучитись.
14 днів в кемпінгу по 40 євро це 560 євро. Тільки за кемпінг. :du_ma_et:
Аватар користувача
МикаЭль
Повідомлень: 279
З нами з: Сер лютого 03, 2016 21:45
Ім'я: Михаил
Техніка: Audi A6 Allroad quattro 3.0TDI
Країна, місто: Украина, г.Кременчуг
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення МикаЭль »

DRB писав: В жодному випадку не хотів мучити Ваші тапочки, а пишу реальні слова німців і австріяк яких зустрічав.
Якщо Ви тільки побачили забиті кемпінги, то проведіть трохи аналізу.
......
Шари в Хорватії вже нема. Шара ще поки є в Албанії і Чорногорії,.
Роман, мои тапочки в порядке, за них не волнуйтесь :hi_hi_hi:
- а по поводу: "тільки побачили", так я Вам доложу, что живу в Хорватии(в одном доме с немцами и австрийцами), уже скоро месяц и через день катаемся в Италию, Словению и по месту, так что достоверней информации - поищите :-) , а на счет "шары", так тот, кто ее ищет, все равно, как известно - заплатит дважды...
Нет "ее" в достойном качестве.
Получать удовольствие - владея!
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

МикаЭль писав: Нет "ее" в достойном качестве.
То я Вам також можу сказати що її і шукати не треба. і не Шару, а ціни в 2-3 рази нижчі. Просто Ви спочатку пишете що ціна мною порахована неправдива, а вона так і є.
Тепер кажете що хтось шари шукає, та не шари, а за 23 -25 євро точно ті ж самі умови що в Хорватії (2 роки підряд я в тому місці зупинявся) а поруч ще мінімум три кемпінги знаю за таку ж ціну в сезон.

Хорвати просто зажрались через наплив туристів які перестали літати в Туреччину і Єгипет от і все.

Це просто факти.

Про ціни Албанії можна взагалі навіть не згадувати, вони в три рази нижчі за Хорватію, нажаль. Ніхто ж не каже - готові платити то платіть, але не треба збивати з пантелику людей. Ціна в кемпінгу який Ви показали на двох людей з караваном буде 38 з копійками євро в добу. Плюс саме цього кемпінгу лише один - не треба їхати і платити зайві гроші за дорогу вниз на південь.
Для порівняння от доволі рахується не p дешеви[ кемпінг Греції з відгуками ідеальними (я ще там не був, але подумаю, може цього року заглянемо)
https://www.mitari.gr/prices/

Все написано про високий сезон (з 01.07 до 25.08)
9,6 євро за місце (разом з авто) + 7,8 за дорослого (15,6) + 3,5 за електрику разом виходить 28,7 євро.

І це дорожчий кемпінг ніж інші які є на Халкідіках.

Не розумію навіщо ображаєтесь на реальні цифри.
Та і додатково в тій же Греції і Албанії купа місця де можна просто стати за межами кемпінгів.
От ціни Албанії. Ксаміл. Найпівденніше місце.
https://sites.google.com/site/ksamilcar ... authuser=0
Беруть оплату лише за особу. 7.50 євро тобто 15 євро на добу.
Тут ми зупинялись якраз.
Далі в районі Хімаре
https://camping-kranea.com/pricelist
5 євро з особи (10 за двох) 4 євро за караван + 3 євро за електрику = 17 євро.
Ми зупинялись взагалі трохи ближчий кемпінг, там менше тіні але ціна в добу була взагалі 10 євро з електрикою. В них просто сайту нема

От і рівняйте.
І повторюсь. Я не кажу що Хорватія погана, я кажу що вона дуже подорожчала і за відпочинок на 2 тижні треба відвалити доволі серйозні суми чисто за зупинки в кемпінгах. А поза кемпінгами можна отримати за дике стояння доволі серйозні штрафи. Тому ті хто років 4-5 тому відпочивали в Хорватії втекли до Греції і придивляються до Албанії. На їх місце приїхали інші, хто готовий платити (як на мене) ненормальні гроші за кемпінг.

Гарного Вам відпочинку
Аватар користувача
etre
Повідомлень: 238
З нами з: Нед березня 03, 2013 17:02
Ім'я: andrejus
Техніка: Wilk Aventura 565; Hobby Excellent
Країна, місто: ЛИТВА
Skype: etre..
Звідки: Lietuva/Литва
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Хорватия, кемпинги стоянки.

Повідомлення etre »

DRB писав:Прокоментую лише цей момент. Бо вилетіло з голови
Щоб доїхати до півдня Хорватії, порахуйте скільки заплатите за дорогу (або їхати безкоштовними набагато довше). Якщо не помиляюсь біля 50 євро від Загреба в одну сторону до Дубровніка :sh_ok: чисто за дорогу
Лично мы на юг Хорватии едем через Боснию и Герцоговину (Сараево)
мир вашему дому и хороших дорог!
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

etre писав: Лично мы на юг Хорватии едем через Боснию и Герцоговину (Сараево)
Цікаво.. Вже їздили?
Як там з кордонами? Сербію взагалі чіпати не хочу, там може бути 10-20 хвилин а може бути і 5-6 годин. І як там дороги?
Аватар користувача
etre
Повідомлень: 238
З нами з: Нед березня 03, 2013 17:02
Ім'я: andrejus
Техніка: Wilk Aventura 565; Hobby Excellent
Країна, місто: ЛИТВА
Skype: etre..
Звідки: Lietuva/Литва
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Хорватия, кемпинги стоянки.

Повідомлення etre »

Когда мы ездили на границе было нормально, без очередей. Правда я не знаю как для Украинцев. Дороги нормальные. Платная только одна Сараво - Зеница. От Сараево вниз к Хорватии дорога вообще очень красиваяя (вернее не дорога а территория по которай она ведет), вдоль реки, есть тунели...
мир вашему дому и хороших дорог!
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

etre писав:Когда мы ездили на границе было нормально, без очередей. Правда я не знаю как для Украинцев. Дороги нормальные. Платная только одна Сараво - Зеница. От Сараево вниз к Хорватии дорога вообще очень красиваяя (вернее не дорога а территория по которай она ведет), вдоль реки, есть тунели...
взяв собі до уваги. Дякую :)
Відповісти

Повернутись до “Далеке зарубіжжя”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей