Каталог кемпінгiв Болгарії.

Все, що стосується виїзду за кордон... Ділимося досвідом, ставимо запитання

Модератори: Valentin, igor1965

старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення старшой »

Випадково в Болгаріі розжився каталогом реально працюючих кемпінгів для караванерів на 22-23 роки . Кого що зацікавить звертайтесь . Дам координати і короткий опис з каталога . Нажаль цілу брошурку викласти в нет на форум немає можливості. Зауважу , що дуже багато кемпінгів рекламованих в інеті , а також ті які ми знали , за часи пандеміі зникли або перетворилися на стаціонарні стоянки і заізжих не приймають ( наприклад " Золота рибка " , " Градіна " і тд. ) :uch_tiv:
Зображення

Зображення

Зображення


Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

кемпінги болгаріі

Повідомлення Ruslan »

Це факт. Минулого року мав коломийки. Все узбережжя лише для постійних, каравани реально перетворені в дачні будинки.
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

кемпінги болгаріі

Повідомлення старшой »

Де стояли в тому році та які враження ?
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення Ruslan »

Кемпінг Гора, поруч з Золотою рибкою та Градіною. Світло, вода поруч, але враження не дуже добрі, більше їхати туда щось не дуже хочеться. Весь кемпінг перетворили на стаціонарну стоянку. Їздили на той кемпінг три роки поспіль. Там завжди майже одні і ті самі болгари були, з багатьма трохи знайомі. А 21 року приїхали і були в шоці. Майже весь кемпінг облаштований як дачне містечко. Каравани стоять вже нерухомо. До кожного добудовані кухня, веранда, душова, в багатьох стоять великі біо туалети. Завжди вставали під соснами в тіньочку. Минулого року встали на галявині під гарним сонцем. Вітру не було взагалі. На третій день поїхав в Бургас і купив мобільний кондиціонер, бо зрозумів, що ще день такої радості і просто нафіг поїдемо з відтам. За все платили приблизно 25€ за добу. Загалом обїхав кемпінги на відстань 50 км в ліво-право, всюди одна картина: дачі, дачі, дачі. Якщо є місце де стати, то платити за це 25 евро бажання не виникло. Думали їхати на дикій пляж що поруч з війсково-морською базою, але повна відсутність води збила ентузіазм, хоча болгар там досить багато з палатками, караванами, кемперами. Воду возять собі кожен сам. Я махав через день бути водовозом. Два беззаперечних плюса то безкоштовність ( хоча возити воду щось таки коштує) та гарний краєвид і чисте море. Але три тиждні стояти там не викликає захоплення.
І замахався пояснювати болгарам чому не їздимо в Крим на море, воно ніби всюди Чорне.
А взагалі здається Болгарія мені вже надоїла. На наступний рік напевно треба планувати Грецію чи Турцию. В Чорногорію пхатись з довгим караваном не дуже весело, Хорватія по грошах йде в космос. Балтіка холодна.
Ех, на Біляус би катнути чи на Форос, ото часи були добрі...
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення старшой »

Чому Ви вважаєте пяти метровий караван довгим ? Мій Хьюмер теж 5 метрів і неєручностей не викликає.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення Ruslan »

старшой писав: Суб жовтня 01, 2022 20:20 Чому Ви вважаєте пяти метровий караван довгим ? Мій Хьюмер теж 5 метрів і неєручностей не викликає.
Їздив без каравану в Чорногорію. В деяких містечках з караваном би точно не проїхав, навіть якщо зустрічних не було би. І ширина в мого здається 2.28 якщо не помиляюсь, але точно ширший від стандартого. Скажу що і в нас в старих частинах багатьох міст з караваном ох як не просто маневрувати. Хоча тягаю більше 10 років, так що досвід водіння з караваном є чималий. Лише один раз купив 4 метровий, дуже малий як для моїх потреб, решта всі по 5 метрів. Для їзди по трасі 5 метрів не проблема, для відпочинку то лише перевага. А ось для їзди вузькими вулицями, коли задня частина як в трамвая має "винос", то вже незручність, навіть додаткові дзеркала не рятують. Одного разу навіть розчіплявся щоб проїхати бо вивернути було просто не можливо. Позаду осі он яка відстань

Зображення
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення старшой »

Мій також 2.3 , хоч Ви праві , більшість 2.1 . Так от за це і люблю караван і не збираюсь пересідати на автобудинок бо для мене це квартира на час подорожі . Стояти на дико чи десь у місті вважаю жлобство і маразм . Приіхав на кемпінг , розложився - база зі зручностями і охороною де тебе ніхто не потурбує готова , а далі на авто і всі красоти в радіусі 200 км твоі . Чи магазин за продуктами , чи просто щось цікаве все без проблем і доступно а головне коли б не повернувся твоя пересувна квартира чекає на тебе .
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення старшой »

Як приклад в цьому році відпочиваючи восновноиу в Болгаріі просто для цікавості машиною зіздили в Стамбул . Подивилися місто , попили кави і в вечері вже жарили люля коло своєі " пересувноі хрущовки " :-)
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення Ruslan »

старшой писав: Нед жовтня 02, 2022 08:31 Стояти на дико чи десь у місті вважаю жлобство і маразм .
В Україні стояти на дико це якраз більше норма. Нажаль в ті місця куди хочеться їхати кемпінгів немає, від слова взагалі. В кращому випадку якась стоянка за яку беруть гроші. Ну а світло, вода, місце зливу капсул то це скоріш за все виняток ніж правило. Враховуючи що мої поїздки складаються 50/50 Україна-закордон, то і караван прийшлось заточити під можливість автономки. Щодо Болгарії. По цінах вона вже доганяє Грецію. По відстані різниця між Созополем і Грецією не настільки критична. З кемпігнами в Греції ситуація значно краща ( по відгуках). Болгари реально зробили узбережжя дачним масивом, і є ризик що поїдеш туди де був минулі роки, а там вже немає кемпінгу
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення Ruslan »

Здається в 2019 чи 2020 році поїхали на закупи у Варшаву. Три реально величезних торгових центра. Оновити гардероб для родини: дружина, син, дочка, зять, внук. Поїхали всім колгоспом, лише син не захотів. Закупи тривали неповних три дні. Враховуючи розміри Варшави та відстань до ближчого кемпінгу вирішили стати прямо в центрі, якраз всі торгові були в шаговій доступності. Стали на безкоштовній парковці біля Будинку уряду. За три дні жодних питань до нас не виникало. Сіра вода успішно зливалась у дощовий желоб за допомогою гофрованого шлангу. Жлобство це чи зручність питання дискусійне, особисто нам було зручно, Бонусом були прогулянки вечірньою Варшавою.
Правда це вже не про кемпінги Болгарії
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення Ruslan »

старшой,
У Вас в Франеку вже зробили ремонт обїздної чи далі трохи проблемно, бо в Болгарію я їду якраз через ваше місто. І не раз згадував не злим тихим словом ваші дороги та мера Чернівців, бо хоч Львівщина славиться хабарниками, але слід віддати належне-дороги в місті та області зроблені якісно
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення старшой »

Обіздна Франека давно в нормі ( не подобається , ідем через місто ) , Хотинська в Чернівцях цього року зроблена , а ось Руська трохи в латках .
Аватар користувача
PEK@
Повідомлень: 610
З нами з: Пон серпня 20, 2012 09:05
Ім'я: Сергей
Техніка: FIAT DUKATO
Країна, місто: Украина Запорожье
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 86 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення PEK@ »

Болгария - отстой полный! Дорого и полная совдепия! Румыния на порядок выше!
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення Ruslan »

PEK@ писав: П'ят листопада 18, 2022 19:46 Болгария - отстой полный! Дорого и полная совдепия! Румыния на порядок выше!
якщо можна то дайте більше інформації про Румунію, кемпінги, вартість
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення Одессит »

Ruslan писав: Суб жовтня 01, 2022 21:00
старшой писав: Суб жовтня 01, 2022 20:20 Чому Ви вважаєте пяти метровий караван довгим ? Мій Хьюмер теж 5 метрів і неєручностей не викликає.
Їздив без каравану в Чорногорію. В деяких містечках з караваном би точно не проїхав, навіть якщо зустрічних не було би. І ширина в мого здається 2.28 якщо не помиляюсь, але точно ширший від стандартого. Скажу що і в нас в старих частинах багатьох міст з караваном ох як не просто маневрувати. Хоча тягаю більше 10 років, так що досвід водіння з караваном є чималий. Лише один раз купив 4 метровий, дуже малий як для моїх потреб, решта всі по 5 метрів. Для їзди по трасі 5 метрів не проблема, для відпочинку то лише перевага. А ось для їзди вузькими вулицями, коли задня частина як в трамвая має "винос", то вже незручність, навіть додаткові дзеркала не рятують. Одного разу навіть розчіплявся щоб проїхати бо вивернути було просто не можливо. Позаду осі он яка відстань

Зображення
Майже близнюк мого 50 TDB :)

Зображення
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення старшой »

А от у Міші Грея на Кіпі п*ятдесятці морда півкругла , хоч рік помоєму старіший :-) :-) :-)
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення Ruslan »

старшой, Не повірите, саме завдяки цій морді, тягнути його по трасі одне задоволення. Завжди намагаюсь тримати швидкість 90-100 і незважаючи на слабенький тягач, це дуже легко. Знову ж таки фури не створюють неприємних відчуттів. З аеродінамікою там настільки все добре, що уявити важко. Єдине де важко маневрувати це на вузьких вуличках міст. Все ж з дишлом там 6,95 м.
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення старшой »

Не хочу сперечатися ,бо воно того не вартує , але про яку аж таку аеродинаміку можна говорити при швидкості 90 км. Навіть розробники не беруть цей фактор до уваги , а нехтують заради простору салону . У Вас тах ,Вам подобається , ну і добре . :hi_hi_hi:
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення старшой »

А відколи Q7 стало " слабеньким тягачом " ?
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Каталог кемпінгiв Болгарії.

Повідомлення Ruslan »

Я караван тягаю пежо 1.6 турбо дизель на 130 коней. Причин декілька. Не вийти за 3500 кг, бо тоді в Польщі приміром віатул треба купляти, не через всі погран переходи пускають з вагою більше 3500, приміром Грушів, фаркоп такий щоб бампер не різати на ку7 коштує навіть б/у понад 1500€, а різати бампер рука не піднімається. Розхід палива теж не слабий. На Пежо виходить з караваном 7-8, а на ауді без каравана так само. Передні бокові треба розтоновувати. Ну і сину треба машину лишати як їдемо кудись, на свою він ще не заробив. Як не крути, а пижиком мені тягати зручніше, та й багажнік не на багато менший за ауді, бо Пижик універсал. Вагу каравана мені в документах офіційно ще в Нідерландах зменшили. По документах повна вага 1270. Бо 1500 це взагалі незрозуміло з чим мало бути. А насправді х. з. скільки, все збираюсь зважити, та якось часу бракне. Ці 1270 то важили в них, але караван був повністю порожній, взагалі. навіть запаску зняв. Хоча сама вісь по шильдіку 1600кг
Відповісти

Повернутись до “Далеке зарубіжжя”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей