Блогеры и блоги о путешествиях...

Для обговорення будь-яких питань. Щоб не засмічувати основну конференцію.

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

Відповісти
Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Блогеры и блоги о путешествиях...

Повідомлення Deffi »

Предлагаю в этой теме делиться интересными блогерами и блогами о путешествиях...
Думаю о таких как Птушкин писать не нужно. О нём и так все знают...
Но всё же.
1. Антон Птушкин Тут особо писать нечего. Тут всё интересное...

2. Одной правой Очень понравились его видео про Карпаты.

3. Узол и Манько Очень позитивные ребята! Много и красиво рассказывают про Украину!!!

4. Андрей Буренок Тут нужно заметить что у него три канала. Это тревел канал. Тут много интересного тревел контента... Тут как говориться смотреть не пересмотреть... Очень трогательное коротенькое видео про Украину

5. Андрей Буренок о бизнесе Тут тоже много видео. Но конкретно нам стали интересны серии про постройку дома в Карпатах...

6. Орест Зуб Так же много интересного. Но мы начали знакомство с ним с его путешествия на автодоме по Америке


Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Блогеры и блоги о путешествиях...

Повідомлення Ruslan »

Розповім про нещодавню подорож. Поїхали в Закарпаття на термальні води. Селище Вілятино, комплекс "Теплі води". Вже не перший раз там, тому знаємо що і як. Навпроти комплексу є закинута недобудована хатинка, метрів на 700 квадратних. Якщо вірити місцевим, то будували для Білоконя ( бувший міністр МВС). А поруч величезна рівна площадка, як два футбольних поля. Так от, стоянка на цій площадці безкоштовна. Є туалет тіпа сортір, туда успішно зливається вміст капсули. Вода навпроти входу у відпочинковий комплекс (3 крани) . Вода джерельна, з підвищеним вмістом йоду. Але до каравану треба доставляти. В мене відстань була метрів 150. Тобто як таких, то зручностей немає, просто рівна площадка з травою і в принципі поруч питна вода. Світла нема, але територія гарно освітлюється з ліхтарів на стовбах. Поруч стояли позмінно екіпажі з палатками з Тернополя, Франківська, Чернівців та, Львова. Там постійно хтось ночує чи на бусі чи з палатками. Магазинів з продуктами поруч багато, так що з тим проблем нема. Комендантської години в них теж нема 😳. Місцеві мешканці не турбують, так що з точки зору безпеки все в нормі. А от хто реально турбував, то туристи одного дня😖. Через тиждень замахався відповідати та просвітлювати на тему каравану.
В багатьох чомусь враження що караван має коштувати не більше 5000. "А, я думав собі купити, але думав за 3000 вкластися". Навколо гори, до Румунської гори 3 км. Зависли там на три тижні, поєднали свіже повітря, відсутність повітряної тривоги, термальні води та міцний сон.
Ось їх сайт
http://tepli-vody.com.ua/%D1%86%D1%96%D0%BD%D0%B8/.
Свої фото нажаль не робив. Ось місце стоянки. Цифра 1 це вода



Зображення
Раз завітав смішний дядечка з Полтави, з його слів приїхав на кемпері. Задав цікаве питання : "а чому Едік на на карті не позначив що тут є стоянка? Таке враження що всі в Україні мають знати хто такий Едік і чому він не позначив стоянку на якійсь карті". Запитав чи можна стати поруч. Але кудись зник. 🤯Так я і не побачив більше ні його, ні його кемпера.🙈 Може я погано зустрів його. Може мені потрібно було терміново до Едіка подзвонити і запитати... Навіть не знаю. 🤣
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Блогеры и блоги о путешествиях...

Повідомлення Ruslan »

Шкода що не можу коригувати попередній допис. Щодо того смішного дядечкі. Я то чудово зрозумів про якого Едіка йде мова, і на якій карті відсутня точка. Якби людина нормально будувала розмову, то і відповіді отримувала би нормальні. А прийти до незнайомої людини з претензією, чому хтось, десь, щось не зробив... Можливо це є теж одна з причин, чому не хочеться ділитись інформацією про стоянки, місця відпочинку, місця де допоможуть вимушеним переселенцям. Бо курва приїде в гості якійсь вуйко, помогти йому бажання нема, бо воно таке, послати теж ніби не пасує. Але і дивитись на такого сусіда теж не комфільо. Просто на майбутне, коли буду писати про місця відпочинку, маршрути, бази де можна безкоштовно постояти, де є допомога для громадян України. Попереджаю, любителей Должанки, граждан лнрднр, граждан кримской федерации- не їдьте на ті локації, вас тут не хотять бачити, це як мінімум. То без політики, просто подумайте про наслідки свого візиту. Це для вашої ж безпеки. Десь там тихенько доживайте свій срср.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Блогеры и блоги о путешествиях...

Повідомлення Ruslan »

Коли закінчиться війна, обов'язково викладу місця, з фото та геолокацією, де чудово можна відпочивати в Карпатах з караваном, при тому що заїзд дозволяє сунути навіть з 5 мертровим. Річка, ліс, свіже повітря, поруч населені пункти або бази відпочинку. Єдине треба мати джерело енергії, тобто при всіх плюсах, це автономка. Чому не зараз? Тому що всюди від тих місць поруч є мости. А це стратегічні обєкти. Та і заїхати туда зараз не можна. Проїзди перекриті і охороняються НГУ Але після нашої Перемоги обовязково навесні 2023 дам координати. 💪
Заінтригую, але всі 5 локацій на відстані не менш 40 км одна від одної. Місцями є можливість зловити справжню дику річкову форель чи голавля
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Блогеры и блоги о путешествиях...

Повідомлення Ruslan »

Скажу ще більше. Зараз, біля любого готелю чи бази відпочинку любому караванеру з щирим серцем дадуть можливість безкоштовно простояти стільки, скільки потрібно. Єдина умова, не кличке карлика, бо шансів що він з бункера почує нема, а сусіди точно почують і оцінять ваш гумор градусів на 1000 по Фаренгейту.
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Блогеры и блоги о путешествиях...

Повідомлення Valeriy »

Ruslan писав: П'ят вересня 09, 2022 23:19 Шкода що не можу коригувати попередній допис. Щодо того смішного дядечкі. Я то чудово зрозумів про якого Едіка йде мова, і на якій карті відсутня точка. Якби людина нормально будувала розмову, то і відповіді отримувала би нормальні. А прийти до незнайомої людини з претензією, чому хтось, десь, щось не зробив... Можливо це є теж одна з причин, чому не хочеться ділитись інформацією про стоянки, місця відпочинку, місця де допоможуть вимушеним переселенцям. Бо курва приїде в гості якійсь вуйко, помогти йому бажання нема, бо воно таке, послати теж ніби не пасує. Але і дивитись на такого сусіда теж не комфільо. Просто на майбутне, коли буду писати про місця відпочинку, маршрути, бази де можна безкоштовно постояти, де є допомога для громадян України. Попереджаю, любителей Должанки, граждан лнрднр, граждан кримской федерации- не їдьте на ті локації, вас тут не хотять бачити, це як мінімум. То без політики, просто подумайте про наслідки свого візиту. Це для вашої ж безпеки. Десь там тихенько доживайте свій срср.
О коллаборантах вы сказали все правильно. Здесь на форуме их хватает.
Відповісти

Повернутись до “Спілкування”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей