Травневі свята. 1-11 травня. Які плани?

Звіти про спільні збори Караванерів

Модератори: Hobbyt, Co-pilot, Valentin, igor1965

Відповісти
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Травневі свята. 1-11 травня. Які плани?

Повідомлення DRB »

Шановні однодумці!
Завтра починається період цікавого тижня.
Три рази по три вихідних між якими 5 робочих днів.

Хто куди планує по Україні?

Можна хоча б через приватні повідомлення маякнути свої орієнтовні плани?. Ми плануємо сьогодні-завтра рушити в сторону півдня (Одеса-Очаків-Вилково). З понеділка до п"ятниці будемо швидше за все на одному місці з інтернетом і електрикою, так як треба трішки працювати.

Розумію що відкрито писати не всі хочуть, зльоту караванерів не буде через карантин, але стикуватись на місці дотримуючись нормальних правил можна. Мити руки, не користуватись чужим посудом, дезинфікувати поверхні в будиночках.

Європейські країни виходять з карантину. Польща вже офіційно оголосила про відкриття кемпінгів 4 травня, Хорвати планують з 15.
А ми, де в кожного свій будиночок тим більше не будемо небезпекою один до одного.

Навіть чоловік і жінка в 1 квартирі, дотримуючись чистоти і дезинфікуючи поверхні в квартирі не дозволили передати інфекцію від жінки до чоловіка (дружина перехворіла коронавірусом - це не ми, це моя знайома за кордоном).

Всім гарних вихідних!


Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Травневі свята. 1-11 травня. Які плани?

Повідомлення Valeriy »

В Запорожской области на праздники, будут усиливать карантинные мероприятия. Областная власть приняла решение ограничить возможности для посещения побережья Азовского моря. https://vmestezp.org/v-regione/153249/n ... yhajushhih или здесь
https://www.061.ua/news/2746147/na-majs ... orty-azova
Лично я уверен, что на сегодня это правильное решение. Пока в Украине идет рост численности заболевших. Сравнивать нас со странами Евросоюза, сейчас рано, у нас по заболеваемости другая статистика чем там.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Травневі свята. 1-11 травня. Які плани?

Повідомлення DRB »

В нас статистика інша, але ізоляція в будиночку на природі краще ніж ізоляція в квартирі в місті.
Знайомий їде по Німеччині зараз -кемпінги навколо озера повні кемперів і караванів
Вчорашнє фото:
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Зльоти, зустрічі”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей