KIP, вопросы по каравану.

Модератор: igor1965

SashaDr
Повідомлень: 43
З нами з: Нед березня 18, 2018 23:32
Ім'я: Александр
Техніка: Audi a6 Avant 1.9Tdi. KIP 45
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

KIP, вопросы по каравану.

Повідомлення SashaDr »

Здравствуйте, после преображения каравана появилось несколько вопросов .
1) электрика, как организовать питание от солнечных панелей в караване , аккумулятор, нужен гелиевый, или стандартный кислотный подойдёт, знаю кислотные выделяют вредные газы, как бы не хочется дышать свинцом, аккумулятор в караване заряжается при подключении 220в? планирую докупить аккумулятор, СБ, контроллер и инвертор.
2вопрос по воде, в караване при открытии крана моторчик не включается сразу, или после включения несколько минут проходит и он жужит, или вообще то включается то нет, живёт своей жизнью. Не могу понять , может быть реле какое не работает.
3. Как заправлять газ балон, 12кг написано на балконе, поехал на заправку заправил 12 литров, потому как заправщик сказал что его полным заправлять нельзя, сколько литров можно заправлять в такой балон?


DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Kip, вопросы по каравану

Повідомлення DRB »

Скажу про кран - в крані стоїть мікрик. Саме в крані. І я за порадою інших також купив собі педальку і переробив на неї. Набагато зручніше. І економніше (тиснеш на педаль тоді коли треба щоб текла вода). Бо мікрик в мене взагалі розвалився :)
А балон я зважую і заправляю щоб 10% було завжди вільного. а то й більше. Як взнаю залишок? є вага пустого балону, якщо зважити - то відомо скільки газу (орієнтовно грубо літр газу 0,5 кг)
а акумулятори - подивіться в продавайці тут продають за нормальними цінами AMG акумулятори.
SashaDr
Повідомлень: 43
З нами з: Нед березня 18, 2018 23:32
Ім'я: Александр
Техніка: Audi a6 Avant 1.9Tdi. KIP 45
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення SashaDr »

Про педальку пожал. поподробней, что за медальку, где продается и как ее присобачить?
Аватар користувача
Co-pilot
Модератор
Повідомлень: 4769
З нами з: Суб квітня 14, 2012 22:21
Ім'я: Андрей
Техніка: Honda Legend IV + Dethleffs
Країна, місто: Украина, Кременчуг
Звідки: Полтавщина
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 84 рази
Контактна інформація:

Re: KIP, вопросы по каравану.

Повідомлення Co-pilot »

Александр, вопросов у Вас будет ещё много. Почти все они разобраны на нашем форуме, но это время, понимаю. У нас есть Вайбер-группа, где могут ответить оперативнее, если это необходимо.
SashaDr писав:аккумулятор, нужен гелиевый, или стандартный кислотный подойдёт, знаю кислотные выделяют вредные газы, как бы не хочется дыша
Гелевый аккумулятор. Гель. Не гелий. Это частая ошибка. Теперь подробнее насчёт педальки - можно просто взять кнопку от эл. звонка за 5 грн. и перенести провода управления помпой на неё. Когда у меня сгорели контакты на почти новом кране, я поставил кнопку для внешнего зл.звонка в силиконовом чехле. Но есть нюанс: помпа то одна, а крана два. Поэтому пользуясь педалькой у кухонной мойки, кран вообще не закрываешь, потому, что нет надобности, а когда открываешь кран в ванной комнате, то вода течёт из обеих кранов, нужно просто не забывать закрывать. Но я ещё поставил обратный клапан, чтоб столб воды не уходил.
Кнопка на фото:
Зображення
Зображення
Бензин - моя кровь.
SashaDr
Повідомлень: 43
З нами з: Нед березня 18, 2018 23:32
Ім'я: Александр
Техніка: Audi a6 Avant 1.9Tdi. KIP 45
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення SashaDr »

Добавьте меня в группу пож. Ноль девяносто три 59611девяносто девять
Аватар користувача
Co-pilot
Модератор
Повідомлень: 4769
З нами з: Суб квітня 14, 2012 22:21
Ім'я: Андрей
Техніка: Honda Legend IV + Dethleffs
Країна, місто: Украина, Кременчуг
Звідки: Полтавщина
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 84 рази
Контактна інформація:

Re: KIP, вопросы по каравану.

Повідомлення Co-pilot »

Вот порылся на полке, нашёл запасные, вдруг кому пригодятся.
Зображення

Добавлено спустя 9 минут 1 секунду:
SashaDr писав:электрика, как организовать питание от солнечных панелей в караване , аккумулятор, нужен гелиевый, или стандартный кислотный подойдёт, знаю кислотные выделяют вредные газы, как бы не хочется дышать свинцом, аккумулятор в караване заряжается при подключении 220в? планирую докупить аккумулятор, СБ, контроллер и инвертор.
Тут нужна консультация или изучить форум, т.к. много тонкостей.
А по поводу газа: баллон у Вас на 27 литров, поэтому 25 можно залить при наличии караванерского клапана. Вот я свой сфоткал. У меня такой же. Вся инфа на ручке:
Зображення
Бензин - моя кровь.
SashaDr
Повідомлень: 43
З нами з: Нед березня 18, 2018 23:32
Ім'я: Александр
Техніка: Audi a6 Avant 1.9Tdi. KIP 45
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення SashaDr »

У меня точно такой же балон, только надпись 12,7 кг, серого цвета.
И сразу вопрос, сколько хватит газа например на холодильник, сколько в сутки газа уходит?
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: KIP, вопросы по каравану.

Повідомлення DRB »

на кухню :) я купив ось цю педальку собі.
https://radiostore.com.ua/p393943234-pe ... a-tfs.html
А в ванну як повернусь з відпустки буду шукати вологостійку. Бачив десь продавалась але загубив.

А як її присобачити то там все просто - на кран йде два провода (лізьте під мийку чи як там у Вас) - коли вони закорочені - вмикається насос - от і все "чудо".

І рекомендую все ж перечитати форум потрібні розділи - тут майже все розписано, сам недавно шукав. ;)
Аватар користувача
Сергей 72
Повідомлень: 566
З нами з: Пон квітня 16, 2012 18:49
Ім'я: Сергей
Техніка: Ниссан Кашкай КИП Компакт
Країна, місто: Киев
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: KIP, вопросы по каравану.

Повідомлення Сергей 72 »

Бывает и сам насос от долгого простоя под клинивать , такое после зимы часто бывает.
лето лучше
Повідомлень: 20
З нами з: Пон серпня 15, 2016 11:23
Ім'я: Сергей
Техніка: шевроле и кип
Країна, місто: Беларусь Гомель
Skype: serj_serj-072
Контактна інформація:

Повідомлення лето лучше »

SashaDr писав:У меня точно такой же балон, только надпись 12,7 кг, серого цвета.
И сразу вопрос, сколько хватит газа например на холодильник, сколько в сутки газа уходит?
Только приехал с Григорьевки...у меня тоже KIP и такой же голандский серый баллон-в автономке при работе холодильника газа хватило на 9 дней...на плите готовил пару раз...
Аватар користувача
Co-pilot
Модератор
Повідомлень: 4769
З нами з: Суб квітня 14, 2012 22:21
Ім'я: Андрей
Техніка: Honda Legend IV + Dethleffs
Країна, місто: Украина, Кременчуг
Звідки: Полтавщина
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 84 рази
Контактна інформація:

Re: KIP, вопросы по каравану.

Повідомлення Co-pilot »

Не вводите человека в заблуждение. Такого баллона на холодильник плюс каждодневная готовка га плите - хватает на три недели. Холодильник берёт примерно 150г./сутки. Если использовать его чисто для холодильника, то на месяц хватит с головой.
Бензин - моя кровь.
Аватар користувача
Andrei
Повідомлень: 384
З нами з: П'ят лютого 14, 2014 21:37
Ім'я: Андрей
Техніка: Мазда 6 Adria Optima
Країна, місто: Украина г.Запорожье
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 20 разів
Контактна інформація:

KIP, вопросы по каравану.

Повідомлення Andrei »

У меня то же такой баллон газовый ,даже два. Во первых их нельзя заправлять до краев,во вторых, их нормальные заправщики газа никогда не заправят под горло,да и Вам этот головняк не нужен,поэтому баллон никогда не бывает полным.Я запрвляю примерно минус 2 литра,если он полностью пустой. На море без пользования газ .печкой , только холодильник -14-16 дней. Качество газа тоже надо учитывать.
Аватар користувача
Co-pilot
Модератор
Повідомлень: 4769
З нами з: Суб квітня 14, 2012 22:21
Ім'я: Андрей
Техніка: Honda Legend IV + Dethleffs
Країна, місто: Украина, Кременчуг
Звідки: Полтавщина
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 84 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Co-pilot »

Ок. 27 литров минус 2 - это 25 литров. 14-16 дней ??? Что за ракетные сопло там у вас стоят в холодильниках ???
Бензин - моя кровь.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: KIP, вопросы по каравану.

Повідомлення DRB »

Холодильник насправді жере мало! якщо не помиляюсь то біля 15 грам в годину. тобто 360 грам за добу
Цілодобово холодильник якщо буде працювати то вистачить на 70 днів!
SashaDr
Повідомлень: 43
З нами з: Нед березня 18, 2018 23:32
Ім'я: Александр
Техніка: Audi a6 Avant 1.9Tdi. KIP 45
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення SashaDr »

Обнаружил 2 неприятности
1 не запускается печка, я так понял нет искры, зажимал нажимал, так и не загарелась. Куда смотреть, или может пьезо не работает или что то не так кручу нажимаю, вообще пока не работает.
2 разные колеса, размер одинаковый, а резина разная, одна с индексом С, а другая без, насколько это критично?
valera krm
Повідомлень: 2376
З нами з: Сер січня 13, 2010 22:20
Ім'я: Валерий Федорович
Техніка: KIP DE LUX
Країна, місто: Донбасс
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 14 разів
Контактна інформація:

Re: KIP, вопросы по каравану.

Повідомлення valera krm »

SashaDr писав: разные колеса, размер одинаковый, а резина разная, одна с индексом С, а другая без, насколько это критично
У Вас на машине тоже на оси разный рисунок ? Ситуация похожая на рулетку - принесет, не принесет. (Особенно С)
ИМХО. Это первое с чего нужно начинать в Вашем случае(если делать выезды, а если стоять, то и так пройдет)
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

SashaDr писав:Обнаружил 2 неприятности
1 не запускается печка, я так понял нет искры, зажимал нажимал, так и не загарелась. Куда смотреть, или может пьезо не работает или что то не так кручу нажимаю, вообще пока не работает.
2 разные колеса, размер одинаковый, а резина разная, одна с индексом С, а другая без, насколько это критично?
:) Вам треба зробити так як зробив я коли купив караван (мені пощастило, був зльот). Просто знайти найближчого караванера, або заїхати до того хто їх ремонтує. Щоб показали що і до чого.

Так от плита може і працює. Ви її точно правильно вмикаєте? Відкрили кран? (і на балоні :-): і є ще кран в каравані). Якщо так то:

1. Включили газ поворотом ручки плити.
2. І натиснули ручку (інакше газ не буде йти - захист) не відпускаючи - тримати натиснутою!
3. запалюйте (спробуйте сірником якщо іскри нема від п'єзи.
4. якщо загорілось - ручку не відпускайте - інакше погасне
5. кілька секунд - відпускайте ручку

там є захист - якщо полум"я погасне, то газ перестає йти.

Те ж саме в холодильнику. Але холодильник якби мені Deffi не показав як, то я б сам не допетрав :)

Добавлено спустя 6 минут 6 секунд:
Re: KIP, вопросы по каравану.
Ви в Вайбері питали де хто купував панелі інвертори акумулятори.
Акумулятори - зайдіть в розділ "продам" і там є дві або три теми де продають AGM акумулятори.
Панелі - хтось тут на форумі продає. Якщо не помиляюсь, то Defi теж (може і помиляюсь). Але панель ще треба закріпити на даху нормально. Я думав робити її виносною, і правильно що мене тут відмовили. Я ж свою панель купував тут https://firma-mortelekom-servis.prom.ua ... 120vt.html
Інвертори - почитайте який саме Ви хочете і для яких потреб - не купуйте дешевого, може не вистачити. Я взяв середній десь рік тому. Але якщо чесно, вартувало б взяти Форт - трохи дорожче але його дуже хвалять і віддає він нормально. Тому посилання на свій не даю. Але морозилку він мені запустив

Добавлено спустя 4 минуты 27 секунд:
Re: KIP, вопросы по каравану.
І щодо інвертора - не робіть моєї помилки якщо на нього буде велике навантаження. Підключайте інвертор хорошими товстими кабелями як можна коротшими.
Я взяв собі взагалі коротенькі. Не вмію я так гарно обжати сам :) Ось такі https://toptopshop.com.ua/p564632612-pr ... 22mm2.html
але в тієї ж фірми є трохи довші.
https://toptopshop.com.ua/p564632613-pr ... 22mm2.html
SashaDr
Повідомлень: 43
З нами з: Нед березня 18, 2018 23:32
Ім'я: Александр
Техніка: Audi a6 Avant 1.9Tdi. KIP 45
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

Re: KIP, вопросы по каравану.

Повідомлення SashaDr »

Как включить плитку я разобрался сразу, с холодильником нужно было поплясать, но тоже разобрался, а вот Трума, так и не загорелась, я не совсем понял куда смотреть искру ) В принципе она сейчас не нужна летом, но все же хочется что бы все работало.
На счет колес, понятно, как на авто, ездить нужно что бы протектор одной оси был одинаков. Сейчас гляну, может на запаске стоит "правильная резина"

Может кто из форумчан живет в Киеве недалеко от меня Виноградарь, Оболонь, Нивки? Есть мелкие вопросы , но их много, а что бы тыкнули пальцем куда смотреть знакомых караванеров у меня нет.

Добавлено спустя 2 минуты 12 секунд:
Инвертор мне нужен для зарядки телефонов, освещения в темное время, ну мож телек небольшой с Т2 тюнером. Микроволновки, дрели, перфораторы я включать не буду на отдыхе. 300 Ватт автоинвертора будет достаточно?
Аватар користувача
Andrei
Повідомлень: 384
З нами з: П'ят лютого 14, 2014 21:37
Ім'я: Андрей
Техніка: Мазда 6 Adria Optima
Країна, місто: Украина г.Запорожье
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 20 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Andrei »

Co-pilot писав:Ок. 27 литров минус 2 - это 25 литров. 14-16 дней ??? Что за ракетные сопло там у вас стоят в холодильниках ???
Наверно я литры с кг спутал.Короче не буду в кг.Баллон на 12л газа,заправляю10 максимум. Хватает на 14-16 дней.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

SashaDr писав:Трума, так и не загорелась...
Я думав Ви про плитку кажете. Труму мены також Deffi показував. Там хитро пыд кутом треба дивитись :)
SashaDr писав: Инвертор мне нужен для зарядки телефонов, освещения в темное время, ну мож телек небольшой с Т2 тюнером. Микроволновки, дрели, перфораторы я включать не буду на отдыхе. 300 Ватт автоинвертора будет достаточно?
А що - у Вас 12 вольт освітлення нема? То зробіть собі діодне - економніше буде ніж перетворювати 12В для освітлення 220. :ya_hoo_oo:

Телевізор теж можна 12-вольтовий знайти :) або монітор+ тюнер. Зарядки для телефонів також є від 12-вольт :) Єдине що для телевізора і тюнера я купив стабілізатори напруги.
насос (або насоси) теж 12 вольт на воду.
Інвертор же мені в результаті знадобився тільки для того щоб живлення для морозилки було :)
І тут 300 ват не вистачить.
Відповісти

Повернутись до “Караван (причіп-дача)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей