Помогите выбрать прицеп.

Модератор: igor1965

Відповісти
Olgabond
Повідомлень: 1
З нами з: Пон липня 25, 2022 00:12
Ім'я: Ольга
Техніка: Mitsubishi L200 2008 пикап
Країна, місто: Плахтянка
Контактна інформація:

Помогите выбрать прицеп.

Повідомлення Olgabond »

Люблю пригоди. Вирішила купити причеп-будинок. Підскажіть будь ласка, який краще, де краще купити, в Україні, чи в Европі?
Бо тимчасово живу в Европі, але в майбутньому планую повернутись до дому.
Подорожую сама, але треба щоб було місце ще для 1-2 гостей. Кухня, сан.вузол.
Маю водійські права категорії В,С.
Автомобіль Mitsubishi L200 пікап на українських номерах.
Тут виникає питання, якщо купити в Европі, чи можна просто причепити і їздити, чи треба тягнути його в Укпаїну розтаможувати?
Розраховую приблизно на 5000евро.
Прочитала, що якщо причеп до 750кг., або якщо він разом з автівкою не перевищує 3,5т., то категорію Е відкривати не потрібно. Хотілось би не відкривати, бо це зайві хлопоти.
Можливо є майстри в Україні, які виготовляють такі причепи. Підтримала б українського виробника.
Заздалегідь вдячна за поради.


Аватар користувача
vdim1
Повідомлень: 128
З нами з: Чет квітня 26, 2012 22:27
Ім'я: Виктор
Техніка: Suzuki SX4+КІР 41
Країна, місто: Южноукраинск
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Помогите выбрать прицеп.

Повідомлення vdim1 »

Перегляньте попередню тему. http://www.caravaning.in.ua/forum/viewt ... =15&t=6738
сложность этого мира в том, что умные люди полны сомнений, а дураки уверенности в себе.
Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Помогите выбрать прицеп.

Повідомлення Deffi »

Olgabond, Думаю выгодней покупать прицеп в Украине, во всяком случае на сегодня. Многих жизнь заставила продавать свой домик... По весу и категории, рекомендую категорию всё равно открыть. Это дырка в законе и можно влипнуть на ровном месте, а потом долго судиться и доказывать что ты не слон. Так как в правах чётко написано, что для управления авто с прицепом полной массой больше 750 кг нужна категория ВЕ а караваны почти все больше 750 кг.
Не влипните в английский прицеп!!! Эти прицепы по нашим дорогам не ездят. И очень быстро попадёте на ремонт на очень крупную цену... Если на чём то остановитесь, лучше киньте мне ссылку или фото, попробую глянуть хоть по фото и по возможности дать рекомендацию. :flag
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Помогите выбрать прицеп.

Повідомлення старшой »

На мою думку Вам згідно озвучених потреб потрібно шукати причіп до 4 метрів ( хоч Л - 200 потяне любий ) з повноцінним туалетом з душем . Обовязковий бойлер , бажано газовий , водяний бак літрів на 40-60 і звичайно мувер для жіночого каравану річ необхідна . Не думаю що в Украіні Ви знайдете щось пристойне по своім потребам хоч ціна може бути значно дешевша . Зверні увагу на каравани Угорського виробництва ( ліцензія КНАУС якщо не помиляюсь ) Дуже достойні каравани по адекватним ціная як за свіжачок .
Відповісти

Повернутись до “Караван (причіп-дача)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей