Пошук дав 10 результатів

Повернутися до листу подяк

Andy-lv
Пон вересня 20, 2021 15:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Давайте знакомиться?!

Всім привіт!
Звати мене Андрій, проживаю у місті Лева.
Маю певний досвід відпочинку на природі з наметом, а з недавнього часу і в мінімалістичному кемпері "Капля".
Улюблені місця відпочинку Карпати і волинські озера.

Зображення
Andy-lv
Пон вересня 20, 2021 19:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Тeardrop trailer

Привіт усім!!! Давно читав ваш форум в режимі гостя, але прийшов час приєднатись до нього. Досить великий досвід відпочинку в з наметом дав мені поштовх на зміни. Для тих хто сумнівається в досвіді то відповім близько 35 років подорожей і чотири намети наразі в наявності. В певний час мав Фрольксваг...
Andy-lv
Вів вересня 21, 2021 14:45
Перейти в форум
Перейти в тему

teardrop trailer

За основу служить заводський причеп "Лев" розміром 2,50м * 1,50м https://i.postimg.cc/R6srW2ZN/Platform-2.jpg Відповідно питання з реєстрацією саморобки відпало оскільки модуль "каплі" являється легкоз'ємним вантажем, прикріпленим чотирма болтами до рами. З причепа були зрізані б...
Andy-lv
Сер вересня 22, 2021 13:36
Перейти в форум
Перейти в тему

teardrop trailer

Чому саме "Капля"? Особисто для мене цей формат має досить багато плюсів: 1) Тягнути можна практично любим легковим авто (категорія до 750кг.) 2) Прохідність з причепом практично така ж як і в автомобіля. 3) Мінімальний час на облаштування місця стоянки. Ну і саме головне це певний стиль. ...
Andy-lv
Чет вересня 23, 2021 13:53
Перейти в форум
Перейти в тему

teardrop trailer

Кухня. Важливим в організації кухонного відсіку це було вибрати рівень стільниці таким, щоб він був максимально наближеним до стандартного 80см., але через те що передбачав встановлення холодильника, змушений був підняти стільницю чуть вище. В загальному рівень стільниці коливається і залежить від з...
Andy-lv
П'ят вересня 24, 2021 12:25
Перейти в форум
Перейти в тему

teardrop trailer

Ну що, йдемо далі :-): В класичних "Каплях" виготовлених на їх батьківщині (США), вісь причепа досить сильно зміщена назад. Звернув на це увагу, але не зовсім зрозумів навіщо. При такій конструкції зростає навантаження на кулю фаркопа, але при цьому покращується керованість на швидкості. Я...
Andy-lv
Суб вересня 25, 2021 17:29
Перейти в форум
Перейти в тему

teardrop trailer

Щиро дякую всім за інтерес до теми, надіюсь що комусь знадобиться викладений матеріал. Тепер деяка загальна інформація. Зважував свою каплю в спорядженому вигляді (двома вагами, одна ззаду під раму причепа, інша під зчіпне для фаркопа. Вага склала 500-520кг. тобто я вільно вписуюсь в обмеження 750кг...
Andy-lv
Нед вересня 26, 2021 12:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Тeardrop trailer

Ну і на завершення питання, яке цікавить багатьох, яка вартість проекту? Причеп, модуль "каплі" і начинка обійшлись в межах 2500у.о. Багато вдалось зекономити через те, що практично все робив сам (крім корпусу) і правильний вибір матеріалів, а також попередні розрахунки які дозволили уникн...
Andy-lv
П'ят січня 14, 2022 09:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Прицеп-капля не совсем своими руками)

По вибору АКБ +1 , користувався такими ж аргументами. Стосовно сонячної батареї +1, теж вважаю найоптимальнішим варіантом гнучкі панелі. Придивився готові комплекти з двох 100Вт батарей і контролера з кабелями. Єдине чи варто панель кріпити на корпусі? Бо в більшості випадків причеп і авто стараютьс...
Andy-lv
Нед січня 16, 2022 11:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Тeardrop trailer

Привіт усім! Спробую коротко викласти своє бачення по енергопостачанню Каплі. На початку проектування розглядав варіант оснащення проводкою на 220В, але потім зрозумів що включати туди нічого. Тому зупинився на 12В. Відразу орієнтувався на мінімальне енергоспоживання, тому все освітлення світлодіодн...